Fot. Norbert Barczyk/pressfocus

Rok 2020 był dziwnym rokiem. Z powodu pandemii Covid-19 wiele wydarzeń sportowych zostało odwołanych, bądź przesuniętych. Nie ominęło to również turniejów esportowych, gdzie początkowo nie odbywały się one w ogóle, a następnie zostały przemianowane na formę online. Z tego powodu, na wskutek przesunięć rozmaitych wydarzeń, po prostu nie starczyło czasu, żeby rozegrać finały serii Blast Premier. Dzięki temu mamy jednak świetny turniej, z najlepszymi drużynami na świecie, już na początek roku! Dla mnie to idealna wiadomość dlatego zabieram się za analizę dzisiejszych spotkań!

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100 PLN! (Zwrot na konto bonusowe)

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

 
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: 1600PLN

Kod rejestracyjny
1600PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł

OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły
 

Astralis – Evil Geniuses
19.01.2021 r. Godz. 16:30

Astralis w 2020 roku zaliczyli prawdziwy rollercoaster emocji i formy. Po początkowej przerwie w grze kluczowych zawodników i problemów na starcie sezonu, nadeszła chwila, gdy legendarna piątka znowu pojawiła się razem na serwerach, co doprowadziło do ich powrotu na najwyższe miejsce w rankingach. Na start 2021 roku mają szansę udowodnić swoją niesamowitą formę i dodać kolejne trofeum do swojej kolekcji. Na początek czeka na nich przeciwnik w postaci drużyny Evil Geniuses. Czy amerykańska drużyna będzie w stanie stawić opór arcymistrzom?

Mogę tutaj zabrzmieć jak niszczyciel marzeń, jednak moim zdaniem EG nie ma najmniejszych szans w starciu z Duńczykami. Mamy tutaj do czynienia ze starciem Dawida z Goliatem, tylko tym razem Dawid nie ma ze sobą nawet procy. Gra Astralis pod koniec 2020 roku wyglądała wyśmienicie, a dodatkowy czas na przygotowanie taktyk i ustawień na mapie. Pod względem umiejętności zarówno strzeleckich, jak i drużynowych chyba nikt nie ma wątpliwości, kto jest tutaj lepszy.

Baner grupy typerskiej

Problemem EG w walce z Astralis jest również to, że map pool obydwu drużyn względnie się pokrywa, co znaczy, że amerykańska formacja nie będzie mogła zaskoczyć Astralis jakimś nowym, niespodziewanym zagraniem, gdyż Duńczycy znają te mapy na wylot. Spodziewam się w tym meczu pojawienia się takich map jak Inferno oraz Nuke, a tam ekipa Magiska jest po prostu niesamowita. Pokazywali to zarówno przeciwko Vitality, jak i NaVi czy Liquid, a to drużyny grające w ostatnim czasie na najwyższym poziomie. Spodziewam się więc tutaj dosyć szybkiego zwycięstwa Astralis i taki typ jest dosyć popularny w środowisku fanów i ekspertów CS: GO.

Ja skorzystam jednak z oferty Betfan, który proponuje nam zakład specjalny, łączący ze sobą wynik 2:0 na korzyść Astralis oraz over 40,5 zabójstw w wykonaniu głównego strzelca Duńczyków, czyli Device’a. Jest to niższa linia, niż ta standardowo wystawiana na grę tego zawodnika. Oczywiście ryzyko jest zwiększone, przez fakt dodania do tej lini warunku zakończenia spotkania szybką wygraną Astralis, jednak moim zdaniem te dwa zdarzenia idealnie się uzupełniają. EG jest drużyną grającą na średnim poziomie, a żeby być w stanie rywalizować z obecnym Astralis, musisz grać przynajmniej tak dobrze jak Vitality czy NaVi, musisz być przygotowany perfekcyjnie. Najboleśniej przekonali się o tym zawodnicy Liquid, którzy zostali zmiażdżeni w finale IEM Global Challenge.

Według mnie Astralis wyjdzie maksymalnie zmotywowane na to spotkanie, gdyż ewentualna porażka powoduje spadnięcie do dolnej drabinki, co znacznie utrudnia dostanie się do finału. Duńczycy są oczywiście faworytami w tym spotkaniu, i powinni z łatwością stanąć na wysokości zadania. EG nie jest w tym momencie drużyną wybitną, a z takimi ekipami Astralis rozprawia się bez mrugnięcia okiem. Dodatkowo, w momencie gdy legendarna piątka Astralis zaczęła grać ze sobą na nowo, widzieliśmy, że potrzebują trochę czasu na ułożenie sobie gry. Przerwa, jaką mieliśmy od czasu zakończenia ostatniego turnieju, aż do dzisiaj z pewnością sprawiła, że dokończyli oni budowanie swoich taktyk, tworzenie synergii i ustawek na mapie, dzięki którym będą jeszcze lepszą drużyną. Moim zdaniem nie istnieje w tym momencie drużyna, która nie powinna obawiać się Duńczyków, a Evil Geniuses z pewnością powinni być przestraszeni. Mam tylko nadzieję, że Device i spółka świetnie to wykorzystają!

Astralis – Evil Geniuses
19.01.2021 r. Godz. 16:30
Typ: Astralis wygra 2:0 i Device zdobędzie minimum 41 eliminacji
Kurs: 2.15

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 2961PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 20 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu otrzymasz zwrot w bonusie. Obrót 3 x 2.00 – minimum 3 zdarzenia.
  6. Przy drugiej wpłacie możesz zagrać bez ryzyka do 200 zł – zwrot na konto bonusowe.
  7. Przy trzeciej wpłacie możesz zagrać bez ryzyka do 300 zł – zwrot na konto bonusowe.

 

 

Kupon betfan 19.01