Dziś piątek, co oznacza, że czeka nas dużo dobrego ścigania. Przed nami po jednym meczu z każdej ligi polskiej. Liczę, że lipiec zakończymy z profitem, także trzeba się wziąć do pracy. Pogoda nie powinna przeszkodzić w rozegraniu meczów, więc nie pozostaje nam nic innego jak usiąść przed odbiornikiem lub udać się po prostu na stadion. Czy Opole ma szansę wywieźć jakieś punkty z Łotwy? Kto nas zaskoczy? Będzie niespodzianka? Zapraszam do przeczytania mojej lektury!

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 130 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1690 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 130 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Lokomotiv Dauvgavpils – Kolejarz Opole: typy i kursy bukmacherskie (08.07.2022)

O godzinie 17:45 będziemy świadkami pojedynku pomiędzy Lokomotivem Dauvgavpils a Kolejarzem Opole. Jest to zaległe spotkanie 10. kolejki. Jest to na pewno szlagier, który może zainteresować większą część fanów. 2. liga żużlowa idzie nam dość dobrze. Oprócz ostatniego bardzo pechowego spotkania z udziałem Rawicza to najniższy szczebel w Polsce jest przyjemny w obstawianiu. Mam nadzieję, że dziś będzie równie dobrze i zanotujemy plus. Loko u siebie jest bardzo mocne. Jak dotąd odjechali 5 spotkań, wygrywając 4. Przegrali tylko z Kolejarzem Rawicz 44:45. To właśnie Niedźwiadki są jednak dla mnie najlepszym zespołem w 2. lidze i mają duże szanse, aby za rok być już level wyżej. Mimo, że liderem tabeli wciąż jest dzisiejszy rywal zawodników z Dyneburga czyli Kolejarz Opole to jednak w ostatnim czasie dość mocno się męczą. Widać, że ich forma trochę spadłą i obniżyli loty, ponieważ nie jest to jednak to samo, co na początku bieżącego sezonu. Ostatnio przegrali 48:42 ze wspomnianym Rawiczem, na których mieliśmy zagrany -8,5 handicap. Jestem pewien, że byłby pokryty bez problemu, jeśli tylko Baliński nie zaliczyłby upadku w pierwszym swoim starcie, przez co w dalszej części zawodów był kontuzjowany i musieli za niego startować juniorzy, którzy powiedzmy sobie szczerze jeszcze trochę muszą pojeździć, aby zgarniać tyle oczek, co Balina. Wcześniej strasznie męczyli się u siebie z Poznaniem. Wygrali jednak rzutem na taśmę 46:43, lecz spotkanie do samego końca było bardzo wyrównane.

Lokomotiv ostatnio nabrało wiatru w żagle. Wygrali 59:31 z Piłą, co nie było zbyt dużą niespodzianką, ale już za zwycięstwo 43:47 na stadionie w Rzeszowie należą się ukłony. Dziś wraca do składu Dauvgavpils Nick Morris, który na swoim podwórku jest zdecydowanie najlepszym zawodnikiem drużyny. Jego średnia wynosi 2,26 pkt na bieg. Na pozycji juniora zobaczymy również powracającego Kevina Juhl Pedersena. Młody Duńczyk jest objawieniem 2. ligi żużlowej. Jak dotąd odjechał 3 mecze, w których zdobył kolejno 5,8 i 13 pkt. Jak widać z meczu na mecz jest co raz lepiej. Dziś również zobaczymy Kjastasa Poudżuksa. Doświadczony wychowanek Lokomotiv Dauvgavpils dostaje szanse po świetnym występie z Polonią Piła, gdzie zdobył 12 punktów. Liczyć trzeba również na Adama Ellisa, że dorzuci jakieś cenne oczka, zawsze mocnego Kostygowa na własnym torze oraz na świetnie spisującego się Victora Palovaare, który kolejny raz może być liderem zespołu z Łotwy. Szwed w tym sezonie jest piekielnie mocny. Pokazuje to na co dzień w Eliteserien w barwach Rosppigarny Hallstavik, czy też w ostatnich dwóch spotkaniach w 2. lidze żużlowej, gdzie zgarnął 11 i 9+2 (w 4. startach).

Tak naprawdę dużym znakiem zapytania jest to czy Bartłomiej Kowalski wystąpi w zespole Opola. Głównie na jego świetnej dyspozycji bazuje Opole. Jest jednak duża szansa, że zabraknie Polaka dziś na Łotwie. Będzie to ta sama sytuacja co w Rawiczu. Mam na myśli, iż goście będą musieli radzić sobie praktycznie w trójkę. Oskar Polis, Jacob Thorssell oraz Adrian Cyfer muszą być praktycznie bezbłędni, jeśli chcą w tym spotkaniu zgarnąć pełną pulę. Wydaje się to jednak niemożliwe do osiągnięcia z uwagi na to jakie zestawienie ma Loko. Opolanie na wyjazdach nie są już tak owocni jak na własnym  obiekcie. Oczywiście w składzie znajduje się również Karol Baran, który mimo nowych silników nie powinien być jednak wielkim zagrożeniem dla ekipy Nikołaja Kokina. Trener Opola do boju skierował również w miejsce Esbena Hjerrilda Petra Chlupaca. Tak jak wspominałem o zawodniku z numerem 6 dowiemy się tuż przed meczem, lecz mimo wszystko uważam, że juniorzy Dauvga na własnym owalu są o klasę wyżej.

Zagraj w nami ŻUŻEL w STS i odbierz zakład bez ryzyka ze zwrotem aż do 100 PLN! Zwrot środków na saldo główne!

typy

Co obstawiać?

W pierwszym meczu w Opolu, tamtejsi gospodarze pokonali Loko 53:37. 16 punktów wydaje się dość dobrą zaliczką, aby zgarnąć punkt bonusowy. Patrząc jednak na skład drużyny Dauvgavpils to uważam, że Opolanie będą się musieli mocno napocić, żeby zgarnąć chociaż jedno oczko do tabeli. Nikołaj Kokin bardzo dobrze wie, co jest stawką dzisiejszego spotkania, dlatego gospodarze na pewno zrobią wszystko co w ich mocy, aby jak największą ilością punktów wygrać to spotkanie. Oprócz problemów gości, dużym handicapem dla Kostygova i spółki jest ich domowy tor, na którym czują się bardzo dobrze. Przeważnie w każdym meczu rywale mają z nim problem, co przekłada się na późniejszy wynik. Moim typem na to spotkanie jest pewne zwycięstwo Lokomotiv Dauvgapils z handicapem -8,5. Oznacza to, że muszą wygrać minimum 50:40. Uważam, że nawet bonus jest cały czas otwarty i dużo zależy od tego jak poszczególni zawodnicy wejdą w mecz, ale sądzę, że będzie dobrze. Możliwość takiego zakładu macie w STS, gdzie za założenie konta czekają bonusy na start! Mam tylko nadzieję, że nie będziemy oglądać kontuzji, defektów czy wykluczeń, których niestety nie można przewidzieć a jednak często krzyżują plany. Jestem jednak dobrej myśli i przy odrobinie szczęścia liczę na kolejny zielony kupon z fajnym kursem. Życzę wszystkim zieloności!

STS
2.01
Lokomotiv Dauvgapils -8,5 handicap

ZBR do 100 PLN w STS

typy żużlowe

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze