Depozyt to wpłata pieniędzy. Depozyt określany jest jako transakcja finansowa, w której przelewasz swoje pieniądze z jednego konta na drugie konto. Mianem depozytu określa się m.in. wpłatę gotówki do banku, czy doładowanie konta w sieci komórkowej. Depozyt pojawia się także w zakładach bukmacherskich – to wpłata, która pozwala typować kupony za realną stawkę finansową. Jak działa depozyt u bukmachera? Jak robić wpłatę w zakładach bukmacherskich? Co można otrzymać za depozyt u bukmacherów? Sprawdzamy!

Depozyt = wpłata pieniędzy

Depozyt to, inaczej rzecz ujmując, wpłacona kwota. Przelewając środki z punktu A do punktu B, to przesłane pieniądze służą jako depozyt. Depozyty składa się w wielu miejscach – na kontach bankowych, portalach zakupowych czy sklepach online. Posiadając zarejestrowane konto w serwisie, z którego trzeba dokonywać opłat – można wpłacić pieniądze na konto w obrębie tego portalu i korzystać z depozytu. W takich sytuacjach pieniądze znajdują się na tzw. koncie depozytowym. To po prostu twoje środki finansowe, które przelałeś ze swojego banku czy karty kredytowej.

W przypadku zakładów bukmacherskich konto depozytowe to miejsce, w którym znajdują się twoje wpłaty i wygrane, które można wypłacić. Dla porównania u bukmachera znajdziesz także konto/saldo bonusowe ze środkami odebranymi w ramach promocji. Środki z konta bonusowego trzeba odpowiednio obrócić, aby można było je przenieść na saldo depozytowe.

Depozyt u bukmachera

W zakładach bukmacherskich każdy postawiony kupon trzeba opłacić. Tą opłatą jest stawka zakładu/kuponu, za którą chcesz obstawić swoje typy. Pomijając bonusy bez depozytu, które gwarantują darmowe zakłady – w takiej sytuacji trzeba zrobić depozyt na konto bukmacherskie. Po co? Po to, żeby mieć środki finansowe na obstawianie zakładów.

betclic wpłata

Depozyt u bukmachera to wpłata pieniędzy na twoje indywidualne konto bukmacherskie. Wybierając typowanie u legalnych bukmacherów masz gwarancje, że zdeponowane środki są bezpieczne, ponieważ firmy te są zobligowane do respektowania polskiego prawa. Robiąc depozyt w zakładach online – wpłacasz pieniądze na swoje konto internetowe u danego bukmachera. Posiadając pieniądze na koncie bukmacherskim możesz błyskawicznie opłacić swoje kupony.

Jak zrobić depozyt u bukmachera?

Depozyt u legalnego bukmachera można zrobić w kilku prostych krokach. Bukmacherzy wychodzą naprzeciw graczy i jak najbardziej chcą ułatwić takie sprawy, jak wykonanie przelewu na konto typerskie. W dobie internetu depozyt u bukmachera zajmuje naprawdę 2-3 minuty. Co najlepsze, nie ma znaczenia czy robisz depozyt rano, w południe czy nocy – pieniądze pojawiają się na twoim koncie tak samo błyskawicznie!

Wpłatę na konto bukmacherskie można zrobić po wcześniejszej rejestracji u legalnego operatora. Następnie trzeba zalogować się na konto i przejść do zakładki depozyt/wpłata. Cały proces jest bardzo zbliżony i bez względu na to, czy wybierzecie STS, Betfan lub Fortunę, to zrobienie depozytu wygląda bardzo podobnie. W zakładce depozyt/wpłata należy wpisać kwotę, jaką chcesz zdeponować, a następnie wybrać metodę wpłaty. Zaznaczając metodę depozytu zostaniesz przekierowany do systemu płatniczego np. PayU, w którym będzie trzeba dokończyć transakcje.

Postępując zgodnie z instrukcjami operatora płatności – po wykonaniu przelewu wróć do bukmachera, a konto depozytowe powinno być doładowane!

Depozyt u bukmachera – metody płatności

U bukmacherów online metody płatności bardzo przypominają te, które działają w pozostałych usługach internetowych np. sklepach. W zasadzie to ci sami pośrednicy – wiarygodne firmy, które dbają o to, by pieniądze bezpiecznie trafiły na zlecone konto. Depozyt u bukmachera zrobisz za pośrednictwem takich systemów jak:

 • PayU – przelew elektroniczny
 • dotpay – przelew elektroniczny
 • tpay – przelew elektroniczny
 • Karta kredytowa/debetowa VISA/Mastercard – przelew elektroniczny
 • BLIK – przelew przez aplikację mobile
 • Przelewy 24 – przelew elektroniczny
 • Sky Cash – przelew elektroniczny
 • Paysafecard – karta przedpłacona
 • Skrill – portfel elektroniczny
 • Neteller – portfel elektroniczny

Legalni bukmacherzy i operatorzy płatności nie pobierają opłat za depozyt. To oznacza, że jeśli wpłacasz 10 PLN, to tyle samo pojawi się na koncie bukmacherskim – bez dodatkowych opłat i prowizji.

Bonusy bukmacherskie od depozytu

Zakładając konto u bukmachera i robiąc pierwszy depozyt – masz okazję odebrania bonusu od wpłaty. Zdarzają się sytuacje, że bukmacherzy bonusem od depozytu wynagradzają także drugą i trzecią wpłatę. Bonus od depozytu to rodzaj promocji bukmacherskie, w której otrzymujesz dodatkowe pieniądze od bukmachera po zleceniu wpłaty własnych środków. Np. w bonusie 100% od depozytu – po zrobieniu wpłaty otrzymujesz tyle samo od bukmachera. Wpłacając 1000 złotych – twoje konto bonusowe zostanie doładowane kwotą 1000 zł jako prezent od bukmachera.

Bonusy od depozytu to najwyższe promocje bukmacherskie. U najlepszych bukmacherów takich jak Betfan, Fortuna, forBET i STS w bonusie od depozytu można odebrać dużą gotówkę. Oto jak prezentuje się lista bonusów od depozytu u legalnych bukmacherów:

 • Bonus od depozytu Betfan 100% do 3000 PLN
 • Bonus od depozytu forBET 100% do 2080 PLN
 • Bonus od depozytu Fortuna 100% do 2000 PLN
 • Bonus od depozytu STS 100% do 1200 PLN
 • Bonus od depozytu Totolotek 100% do 500 PLN
 • Bonus od depozytu LVBET 100% do 3000 PLN
 • Bonus od depozytu eWinner 50% do 500 PLN
 • Bonus od depozytu Superbet 100% do 50 PLN

Jak odebrać bonus od depozytu? Bardzo dobry bonus od depozytu oferuje bukmacher forBET, który pozwala otrzymać 100% bonus od wpłaty do 2080 złotych. Oczywiście wszystko to dzięki naszemu kodowi promocyjnemu: ZAGRANIE, który daje +80 PLN do bonusu.

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Po zrobieniu pierwszej wpłaty na konto powyżej 100 zł – gracz otrzyma bonus 100% powiększony o dodatkowe 80 PLN. Dla maksymalnego bonusu kwota depozytu powinna wynieść 2000 zł. Dalszym krokiem w celu otrzymania bonusu jest jednokrotny obrót depozytem w zakładach z kursem min. 2.00. To odblokuje konto bonusowe i będziesz mógł obstawiać za środki otrzymane w bonusie. Chcesz wypłacić bonus z konta? W takim razie obróć go x2 korzystając z kuponów AKO złożonych z minimum trzech typów – gdzie minimalny kurs każdej selekcji wyniesie 1.30.

Warunki obrotu to podstawa bonusów od depozytu. Promocja forBET w naszej opinii ma przyjazne zasady obrotu, dlatego chętnie polecamy ten bonus od wpłaty.

Zaloguj się aby dodawać komentarze