Denis Załęcki – Paweł Tyburski: gdzie oglądać? PPV, transmisja na żywo w TV i online

Denis Załęcki wychodzący do konferencji

Gdzie oglądać Denis Załęcki – Paweł Tyburski? Zbliżająca się wielkimi krokami gala High League 6 wiąże się z kilkoma bardzo ciekawymi pojedynkami, które z pewnością warto będzie obejrzeć na żywo! W tekście poniżej poinformujemy, w jaki sposób będzie można znaleźć i obejrzeć transmisję live z walki Denisa Załęckiego z Pawłem Tyburskim. Zapraszam więc do sprawdzenia.

baner denis - tybori

Denis Załęcki – Paweł Tyburski, gdzie oglądać?

Walka Denisa Załęckiego z Pawłem Tyburskim to tylko jeden z wielu pojedynków, dla których warto będzie zainteresować się i włączyć transmisję na żywo z najbliższej gali High League 6! Starcie to powinno stać na wysokim poziomie sportowym i dostarczyć nam wielu emocji. Jeżeli jesteście ciekawi, gdzie oglądać High League, to zapraszam do sprawdzenia konkretnych informacji pod spodem!

Denis Załęcki – Paweł Tyburski, transmisja w TV

W przypadku gal freak-fightowych, zwykle nie mamy do czynienia z transmisją w otwartej telewizji. Niestety także tym razem nie znajdziemy takowej transmisji w otwartej telewizji, jednak zawsze możecie podłączyć laptopa, czy inne urządzenie za pomocą kabla HDMI i oglądać High League na telewizorze!

Denis “Bad Boy” Załęcki – Paweł “Tybori” Tyburski, transmisja za darmo

Owa transmisja, którą znajdziecie na internecie nie będzie darmowa, do czego już się przyzwyczailiśmy. Tym razem dostęp do PPV z gali High League 6 będzie kosztował 34.99 PLN. Za 5 PLN więcej możecie wykupić nieco bogatszą opcję, w której znajdziecie dostęp do tak zwanego Hejt Roomu, a wspomniana transmisja będzie w nieco lepszej jakości! By skorzystać z powyższych opcji, należy wejść na highlive.tv i tam wybrać jedną z powyższych opcji!

Denis Załęcki – Paweł Tyburski, stream online

Stream online z gali będzie można oczywiście włączyć na komputerze, czy laptopie, ale być może także na urządzeniu mobilnym! Stream z gali powinien działać na nowszych urządzeniach z systemami Android lub IOS – opcji na obejrzenie walki Załęcki – Tyburski na żywo jest więc kilka! Tą i inne walki High League 6 obstawicie natomiast w Fortunie z naszym kodem promocyjnym. Miłego oglądania i wielu emocji!

fot. Pressfocus

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze