Denis Załęcki – Natan Marcoń: gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i online

Denis Załęcki - Natan Marcoń gdzie oglądać

Denis Załęcki – Natan Marcoń: gdzie oglądać tę walkę i kto oferuje stream online? Przed nami niezwykle ciekawie zapowiadająca się gala Clout MMA 3. Do walki ruszy kilkunastu influencerów i byłych sportowców, którzy w większości przypadków mają już za sobą pojedynki w klatce. W jednym z nich naprzeciw siebie stanie dwóch skłóconych zawodników, a mianowicie Bad Boy i Bóg Estetyki. Który z nich ma większe szanse na powodzenie? Jeśli chciałbyś zobaczyć to starcie na żywo, ale nie wiesz gdzie oglądać Denis Załęcki – Natan Marcoń, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Chcesz obstawiać galę Clout MMA 3? Załóż konto w Fortunie – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny ZAGRANIE i odbierz bonusy na start!

Baner Fortuna Clout MMA 3

Denis Załęcki – Natan Marcoń, gdzie oglądać?

Zanim przejdę do konkretów, a więc informacji na temat tego gdzie oglądać walkę Denis Załęcki – Natan Marcoń, to warto przybliżyć szanse obu zawodników. Tak naprawdę murowanym faworytem do zwycięstwa jest Bad Boy. W końcu Marcoń do tej pory nie pokazał zupełnie nic w klatce, przegrywając między innymi z Wiejskim Koksem czy Daro Lwem. Załęcki natomiast mierzył się ostatnio z wyśmienitymi fighterami, tym samym przegrywając wszystkie 4 ostatnie starcia. Mimo to – jeśli zostanie dopuszczony do walki po starciu z Wielkim Bu – to powinien bez większych problemów rozbić rywala. A gdzie pojawi się transmisja Denis Załęcki – Natan Marcoń?

Denis Załęcki – Natan Marcoń, transmisja w TV

Tak naprawdę walka Denis Załęcki – Natan Marcoń nie będzie pokazywana w TV. Nie powinno to nikogo dziwić, bowiem w ostatnich latach nie zdarzyło się, aby gale MMA czy tym bardziej freakfighty były transmitowane w telewizji. Od wielu już lat bowiem wszystkie gale działają na zasadach PPV, a więc bez opłacenia dostępu do gali nie będziesz mógł śledzić tego wydarzenia na żywo. Jeśli chciałbyś dodatkowo obstawić kupon na Clout MMA 3, a nie masz jeszcze konta u oferującego zakłady bukmachera, to warto podczas jego zakładania wpisać kod promocyjny Fortuna, dzięki czemu możesz liczyć na interesującą ofertę powitalną.

Denis Załęcki – Natan Marcoń, transmisja za darmo

Zatem transmisja za darmo z walki Załęcki – Marcoń również nie będzie dostępna na naszym rynku. Tak naprawdę jedyną opcją jest wykupienie pay-per-view, dzięki czemu poza dostępem do opisywanego starcia, otrzymasz również możliwość oglądania wszystkich starć zbliżającej się gali. Start imprezy zaplanowano natomiast na 20:00, 29.12. A gdybyś chciał poznać typy na Clout MMA 3, to znajdziesz je na naszej stronie internetowej!

Denis Załęcki – Natan Marcoń, stream online

Dostęp wspomnianego już PPV możliwe jest wyłącznie na stronie federacji. Wystarczy wejść na stronę federacji, gdzie już na starcie będziesz mógł wykupić odpowiedni dla siebie pakiet. Pozostaje zalogować się na konto, wybrać jeden z dwóch pakietów (za 34.99 lub 39.99) i czekać na rozpoczęcie gali. I tak naprawdę po kilku minutach będziesz miał dostęp do wszystkich oferowanych przez Clout MMA 3 pojedynków na żywo.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze