Typy bukmacherskie na walkę Denis Załęcki – Don Diego i kursy od bukmachera Fortuna na High League 3 Extra. Na gali High League 3 miało dojść do starcia Denisa Załęckiego z Mateuszem Kubiszyn. Niestety zamieszki na trybunach to uniemożliwiły i dzisiaj już na pewno obaj zawodnicy zmierzą się w klatce. Pojedynek ten wzbudza ogromne zainteresowanie, ale kto wyjdzie z niego zwycięsko? Sprawdź typy na Denis Załęcki – Don Diego i zobacz jakie bonusy oraz kursy przygotowała Fortuna. Serdecznie zapraszam!

high league 3 zakład bez ryzyka

Denis Załęcki – Don Diego typy bukmacherskie

Denis Załęcki Don Diego typy – co najlepiej obstawiać? Na to pytanie stara się znaleźć odpowiedź wielu doświadczonych typerów. Freak fighty czasami potrafią zaskakiwać, ale w tym przypadku powinno być inaczej. Mateusz Kubiszyn to sportowiec, który w swojej karierze stoczył wiele walk w K1, Denis rywalizował częściej na ulicy, ale walczył również w Gromdzie, czy swojej federacji, a także zadebiutował już w High League. Dzisiaj natomiast obaj zawodnicy zmierzą się w formule MMA, co może zwiastować ciekawe starcie. Bukmacherzy w roli faworyta widzą Don Diego i my z tym zdaniem się zgadzamy. Według nas Mateusz Kubiszyn odniesie dzisiaj zwycięstwo.

Typy na walkę Denisa z Don Diego zaczynamy od zwycięstwa drugiego z nich. Naszym zdaniem Kubiszyn, który w Gromdzie pokazał się ze świetnej strony, da radę silniejszemu i cięższemu od siebie Denisowi. Załęcki na poprzedniej gali mierzył się z Alanem Kwiecińskim i pomimo tego, że był murowanym faworytem, to wygrał dopiero po decyzji sędziów. Skoro wtedy Denis miał takie problemy, to teraz powinno być dużo trudniej. Don Diego to profesjonalista, który posiada duże umiejętności, które powinny wystarczyć do pokonanania Załęckiego.

Fortuna
1.58
Don Diego wygra walkę

High League 3 Extra, typy i zapowiedź

Dzisiejsza walka nie miałaby miejsca, gdyby w pierwotnym terminie (04.06.2022) wszystko odbyło się zgodnie z planem. Niestety podczas gali High League 3 doszło na trybunach do sporych zamieszek. Denis aktywnie uczestniczy w “życiu kibicowskim”, co przełożyło się na zachowanie kibiców podczas ostatniego wydarzenia. Organizatorzy podjęli decyzję o odwołaniu walki i przełożeniu ją na inny termin. Ten dzień nadszedł dzisiaj i wszyscy zainteresowani będą mogli zobaczyć ten pojedynek. Poniżej znajdziesz kursy oraz typy na Denis Załęcki – Don Diego.

Zarejestruj się w Fortunie z kodem ZAGRANIE i odbierz bonusy darmowe 20 PLN na start na walkę Denisa z Don Diego!

Denis Bad Boy Załęcki – Mateusz Don Diego Kubiszyn, zapowiedź walki

Freak fighty przyzwyczaiły nas do losowych rozstrzygnięć, co najczęściej spowodowane było tym, że dani zawodnicy prezentowali słaby poziom sportowy. W tym przypadku jest inaczej, ponieważ obaj zawodnicy mają odpowiednie doświadczenie i rozpoznawalność. Denis Załęcki i Mateusz Kubiszyn znają się m.in. z Gromdy. Co prawda nigdy nie rywalizowali tam w bezpośrednim pojedynku, ale zebrali spore doświadczenie w walkach na gołe pięści. Bad Boy w lutym na HL2 pokonał Alanika. Tym samym zaprezentował się po raz pierwszy publiczności freak fight i wzbudził ogromne zainteresowanie. Dla Don Diego będzie to pierwszy raz w High League, ale nie w klatce. W przeszłości Kubiszyn był mistrzem K-1, a na wspomnianej Gromdzie prezentował się bardzo dobrze. Tyle wiemy o obu zawodnikach, ale trzeba jeszcze sprawdzić kursy i kolejne typy na walkę.

high league 3 promocja i bonus

Denis Załęcki – Don Diego kursy bukmacherskie

Kursy na walkę Denis Załęcki - Don Diego
Fortuna
2.21
Denis Załęcki
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.58
Don Diego
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Typy na Denis Załęcki – Don Diego

Nasz pierwszy typ na walkę Denisa z Don Diego to zwycięstwo tego drugiego. Uważamy jednak, że nie dojdzie do niego zbyt szybko. Obaj zainteresowani mają już odpowiednie doświadczenie, a także umiejętności. Dlatego stawiamy również na to, że rozpocznie się trzecia runda. Nie wykluczamy również tego, że o werdykcie zadecydują sędziowie, ale kurs 2.25 na over 2.5 rundy jest zadowalający i dlatego stawiamy właśnie w ten sposób!

Denis Załęcki Don Diego typy i kursy – teraz w tym temacie wiesz już naprawdę dużo i mamy nadzieję, że nasze przewidywania okażą się słuszne. Powodzenia!

Fortuna
2.25
+2.5 rundy

FAQ

Denis Załęcki – Don Diego kto jest faworytem walki?

Kursy bukmacherskie wskazują, że faworytem do zwycięstwa jest Mateusz Kubiszyn, czyli Don Diego. Kurs na jego wygraną wynosi 1.58, a na Denisa 2.21!

Gdzie można obstawiać walkę Denis Załęcki – Don Diego?

Jedynym bukmacherem, u którego można obstawiać High League i walkę Denisa z Don Diego jest Fortuna!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze