Denis Labryga – Kamil Minda: gdzie oglądać? PPV, transmisja na żywo w TV i online

Denis Labryga - Kamil Minda gdzie oglądać

Denis Labryga – Kamil Minda: gdzie oglądać tę walkę gali Clout MMA 2? Bez wątpienia co-main event sobotniej gali będzie interesujący. Do walki ruszą bowiem dwaj doświadczeni fighterzy, którzy już nie raz pokazywali, że potrafią się bić. Faworytem jest Labryga, który do tej pory nie przegrał jeszcze ani razu. A jeżeli chciałbyś dowiedzieć się gdzie oglądać Denis Labryga – Kamil Minda, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Baner Clout MMA 2

Denis Labryga – Kamil Minda, gdzie oglądać?

Zanim przejdę do tego gdzie oglądać Denis Labryga – Kamil Minda, warto przyjrzeć się nieco bliżej samemu pojedynkowi. Jak już wspomniałem, Labryga stoczył do tej pory 4 pojedynki i ani razu nie przegrał. Minda jest dużo bardziej doświadczony, jednak jest też ponad 10 lat starszy i z pewnością lata świetności ma już za sobą. Dlatego też wydaje się, że młodszy z fighterów powinien rozprawić się z przeciwnikiem i to nawet przed czasem. A zatem gdzie można oczekiwać transmisji Labryga – Minda?

Denis Labryga – Kamil Minda, transmisja w TV

Tak naprawdę nikogo nie powinno dziwić, że walka Denis Labryga – Kamil Minda nie będzie pokazywana w TV. W końcu w ostatnich latach nie zdarza się, aby gale MMA były transmitowane w telewizji czy w internecie. Od wielu już lat bowiem wszystkie gale działają na zasadach PPV, a więc bez opłacenia dostępu do gali nie będziesz miał możliwości jej zobaczyć. Jeśli chciałbyś dodatkowo obstawić kupon na Clout MMA 2, a nie posiadasz jeszcze konta u oferującego zakłady bukmachera, to warto podczas rejestracji wpisać kod promocyjny Fortuna, dzięki czemu możesz liczyć na ciekawą ofertę powitalną do maksymalnie 630 PLN.

Denis Labryga – Kamil Minda, transmisja za darmo

Zatem transmisja za darmo z walki Labryga – Minda nie będzie możliwa. Jedyną opcją, aby zobaczyć ten pojedynek jest wykupienie pay-per-view. Dzięki temu poza dostępem do opisywanego pojedynku, otrzymasz również prawo do obejrzenia wszystkich pojedynków wchodzących w skład sobotniej gali, która odbędzie się w sobotę, 28 października. Start zaplanowano 20:00. A gdybyś chciał poznać typy na Clout MMA 2, to znajdziesz je na naszej stronie internetowej!

Denis Labryga – Kamil Minda, stream online

Wykupienie wspomnianego już PPV możliwe jest wyłącznie na stronie federacji. A jak to zrobić? Wystarczy przejść przez kilka kroków, aby otrzymać dostęp do gali Clout MMA 2. Jedyne co trzeba zrobić, to wejść na stronę federacji, gdzie już na starcie będziesz mógł wykupić odpowiedni dla siebie pakiet. Wystarczy więc zalogować się na konto, wybrać jeden z dwóch pakietów (za 34.99 lub 39.99) i czekać na rozpoczęcie gali. A więcej informacji na temat tego jak oglądać Clout MMA znajdziesz oczywiście na naszej stronie.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze