Denis Labryga – Dawid Załęcki gdzie oglądać? PPV, transmisja na żywo w TV i online

Labryga - Dawid Załęcki gdzie oglądać

Gdzie oglądać Denis Labryga – Dawid Załęcki? Podczas sobotniej gali Clout MMA 1 czeka nas mnóstwo emocji i kilkanaście pojedynków. W jednym z nich naprzeciw siebie stanie dwóch zawodników, którzy nie mają na koncie zbyt wielu walk. Mimo to, że kursy jasno wskazują, młodszego z fighterów w roli faworytów, to można spodziewać się interesującej potyczki. A jeśli chciałbyś zobaczyć tę walkę, ale nie wiesz gdzie oglądać Denis Labryga – Dawid Załęcki, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście.

Zakład bez ryzyka na CLOUT MMA do 600 PLN!
Fortuna
KOD: ZAGRANIE
Czytaj recenzję Recenzja ODBIERZ

Chcesz obstawiać galę Clout MMA? Oto instrukcja, jak to zrobić 👇

  1. Załóż konto wykorzystując specjalny kod promocyjny ZAGRANIE 
  2. Wpłać 100 zł
  3. Obstaw swój pierwszy kupon na CLOUT MMA. Liczba zdarzeń oraz wysokość kursów są dowolne
  4. Jeśli trafisz, to cała kasa Twoja.
  5. Jeśli nie, to dostaniesz zwrot w gotówce!

clout mma baner fortuna

Denis Labryga – Dawid Załęcki, gdzie oglądać?

Starcie Denisa Labrygi z Dawidem Załęckim powinno stać na stosunkowo wysokim poziomie. Mianowicie pierwszy z zawodników zwyciężył wszystkie 3 dotychczasowe walki, natomiast Załęcki może pochwalić się 2 zwycięstwami i jedną porażką. I choć kursy w roli murowanego faworyta stawiają Labrygę, to jego rywal chociażby w przegranej walce z Don Diego pokazał się z naprawdę dobrej strony. Jeśli chciałbyś poznać również typy na Denis Labryga – Dawid Załęcki, to znajdziesz je standardowo na naszej stronie internetowej.

Denis Labryga – Dawid Załęcki, transmisja w TV

Znając współczesny świat sportów walki – szczególnie w naszym kraju, to nie powinno nikogo dziwić, że nadchodzące starcie Labryga – Załęcki nie będzie pokazywane w telewizji. Tak naprawdę żadna ze stacji w TV nie posiada praw do pokazywania gali Clout MMA 1, dlatego też streamu należy szukać wyłącznie w internecie. Nadchodząca gala to także świetna okazja dla typerów. Jeśli nie masz konta u bukmachera oferującego zakłady na Clout MMA, to warto podczas rejestracji warto skorzystać z kodu promocyjnego Fortuny, który uprawni Cię do skorzystania z oferty specjalnej na start!

Zagranie FB

Denis Labryga – Dawid Crazy Załęcki, transmisja za darmo

Zatem czy jest gdzieś dostępna transmisja za darmo z walki Labryga – Załęcki? Tak naprawdę jedyną opcją, aby zobaczyć opisywaną walkę, ale także wszystkie inne jest wykupienie pay-per-view. Tylko dzięki opłaceniu dostępu będziesz mógł zatem śledzić nadchodzącą potyczkę pomiędzy tymi fighterami. Oznacza to, że nie ma możliwości, aby zobaczyć tę walkę za darmo.

Denis Labryga – Dawid Załęcki, stream online

Jak zatem wykupić PPV na Clout MMA 1? Co ciekawe jest to bardzo prosty proces – wystarczy wejść na stronę federacji Clout i przejść przez logowanie konta, a także wniesienie opłaty. Na witrynie możesz znaleźć 2 pakiety – w cenie 34.99 PLN oraz 39.99 PLN. Poza ceną różnią się one chociażby jakością obrazu, a także dostępem do większej ilości materiałów. Trzeba jednak pamiętać, że to jedyna okazja, aby zobaczyć pojedynek Labryga – Załęcki!

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze