W sobotę będziemy świadkami 13 gali FAME MMA, w której czeka nas wiele emocji. Głośne nazwiska wyjdą do oktagonu, a jedną z pierwszych walk będzie starcie Malczyńskiego z Ponczkiem. Nie będzie to może hit wieczoru, ale na pewno walka godna uwagi. Kto ją wygra? Jakie są proponowane typy i kursy? O tym więcej przeczytasz niżej!

fame mma 13 bonusy

Dawid Malczyński – Ponczek, typy na walkę

Podczas FAME MMA 13 przyjdzie nam oglądać walkę Dawid Malczyński – Paweł Ponczek Sikora. Malczyński jest nam dość znany już, bo wcześniej kilka razy walczył w oktagonie. Jego fanów może jednak martwić brak siły, której zdecydowanie mu brakuje. Malczyński posiada odpowiednie umiejętności, aby zmiażdżyć rywala, ale wcześniej często miewał problemy z psychiką, a także brakowało siły, żeby wykończyć rywala. Ponczek na pewno poszuka swoich szans, co należy podkreślić przy typach na walkę Dawid Malczyński – Paweł Ponczek Sikora. Trzeba jednak pamiętać,  że motorycznie wygląda przeciętnie na tle rywala, co jest dość ważne. Jeżeli szukasz informacji, gdzie obstawiać FAME MMA, to przygotowaliśmy też specjalny poradnik na ten temat –> https://zagranie.com/fame-mma-gdzie-obstawiac/

Dawid Malczyński – Paweł Ponczek Sikora, zapowiedź walki

Z całą pewnością kursy na walkę Dawid Malczyński – Paweł Ponczek Sikora dość jednoznacznie wskazują, z jakim obrazem walki powinniśmy mieć tutaj do czynienia. Pierwszy z nich powinien postawić na dominację już od pierwszych minut. Trzeba jednak podkreślić, że Ponczek na pewno może sprawić niespodziankę, jeżeli kilka jego ciosów dojdzie celu. Na długą wymianę ciosów raczej nie ma co tutaj liczyć.

Malczyński – Ponczek, gdzie oglądać? Transmisja i stream z walki

Sporo osób się zastanawia, gdzie oglądać walkę Dawid Malczyński – Paweł Ponczek Sikora. Jeżeli także szukasz informacji na ten temat, to dobrze trafiłeś. To starcie będziesz mógł obejrzeć na stronie FAME MMA, która przygotowała specjalny system PPV. To oznacza, że musisz wykupić dostęp do tej platformy. Optymalny pakiet kosztuje 32 PLN i daje nam dostęp do transmisji, a także możliwości odtworzenia jej później.

Dawid Malczyński – Paweł Ponczek Sikora, kursy bukmacherskie

Kursy na wygraną w walce Malczyński - Ponczek
Betclic
1.40
Malczyński
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
2.60
Ponczek
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy (KO, TKO, poddanie, dyskwalifikacja)

Wbrew pozorom może się okazać, że Malczyński wcale nie będzie miał prostej przeprawy. Co prawda posiada o wiele większe doświadczenie i może się okazać, że tutaj wygra. Dużo jednak zależy od tego, jaką taktykę na walkę przygotował Sikora, a także czy wytrzyma kondycyjnie. To może być jego główny problem, a przecież jego rywal ma lepsze warunki fizyczne, dlatego też jeden z typów na walkę Dawid Malczyński – Paweł Ponczek Sikora to zwycięstwo pierwszego z nich przed czasem.

Betclic
3.50
Malczyński wygra przez KO, TKO, DQ lub poddanie

Malczyński – Ponczek, kto wygra walkę?

Podczas FAME MMA 13 jedną z bardziej interesujących walk będzie starcie Malczyńskiego z Ponczkiem. Bocian, bo tak wcześniej nazywał się jeden z braci Malczyńskich, jest faworytem w tym starciu. Ma większe doświadczenie i wypada znacznie lepiej niż jego rywal. Do tego jeszcze stanowczo trzeba podkreślić, iż ma lepsze predyspozycje (większy zasięg ramion).

Malczyński – Ponczek: bez ryzyka do 228 PLN

Razem z Betclic mamy dla Ciebie zakład bez ryzyka do 228 PLN. Rejestrując się u tego bukmachera z naszego linku możesz odebrać specjalne bonusy powitalne, o czym warto pamiętać. Oferta skierowana jest tylko dla nowych graczy.

  1. Załóż tutaj konto: https://zagranie.com/go/betclicfamemma
  2. Wpisz kod VIPFAME
  3. Zagraj pierwszy kupon ze stawką do 228 PLN (możesz zagrać za mniej)
  4. W przypadku porażki dostaniesz zwrot do 200 PLN (stawka minus podatek)
  5. Bonusem wystarczy obrócić jednokrotnie

Typy na Malczyński – Ponczek

Typy na walkę Malczyński – Ponczek będą skierowane w stronę drugiego z nich. Trzeba uczciwie przyznać, że Malczyński ma większe doświadczenie, wie jak się wygrywa, a do tego jeszcze przemawiają za nim warunki fizyczne oraz fakt, iż ma lepszą motorykę. To wszystko się składa na to, że kurs na jego wygraną to 1.40, co może być dobrym dodatkiem do kuponu AKO. Warto podkreślić, że podobnie uważa 64 procent osób stawiających na tę walkę u bukmachera.

Betclic
1.40
Malczyński wygra walkę
malczynski, ponczek, betclic
fot. betclic

Zdjęcie: Mateusz Porzucek / PressFocus

FAQ

Gdzie obstawić walkę Malczyński - Ponczek?

Walkę Malczyńskiego z Ponczkiem będziesz mógł obstawić w Betclic.

Kto jest faworytem w tym starciu?

Na papierze większe szanse na zwycięstwo ma Malczyński!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze