Daro Lew – Xayoo: gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i online

Daro Lew - Xayoo gdzie oglądać

Daro Lew – Xayoo: gdzie oglądać tę walkę i kto oferuje stream online? Podczas sobotniego Fame MMA 20 w kaltce zobaczymy jednego z największych showmanów federacji, czyli Dariusza Kaźmierczuka i solidnego Marcina Majkuta. Oczywistym faworytem jest drugi z zawodników, który szybko powinien zakończyć tę walkę. A jeżeli chciałbyś dowiedzieć się gdzie oglądać Daro Lew – Xayoo, to wszelkie potrzebne informacje dostępne są poniżej.

Chcesz obstawiać gale FAME MMA 20? Załóż konto w Betclic – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny VIPFAME i odbierz zakład bez ryzyka do 200 PLN!

baner na FAME MMA 20

Daro Lew – Xayoo, gdzie oglądać?

Zanim przejdę do konkretów związanych z tym gdzie oglądać Daro Lew – Xayoo, warto przyjrzeć się bliżej samej walce. Tak naprawdę wydaje się, że jest ona przesądzona jeszcze przed wejściem fighterów do klatki. Mianowicie Dato Lew przegrał 13 z 17 pojedynków i to wszystkie w 1. rundzie. Xayoo natomiast ma na koncie 4 pojedynki i wszystkie bez większych problemów wygrane, dlatego też należy spodziewać się gładkiego zwycięstwa Majkuta. A gdybyś chciał poznać typy na Fame MMA 20, to są one dostępne na naszej witrynie.

Daro Lew – Xayoo, kiedy i o której godzinie?

Pojedynek pomiędzy Daro Lwem a Xayoo odbędzie się podczas gali Fame MMA 20, 10. lutego. To właśnie tego dnia czeka nas jubileuszowa gala federacji, podczas której emocji z pewnością nie zabraknie. Start imprezy zaplanowano standardowo na 20:00, a opisywana walka powinna rozpocząć się w okolicach północy.

Fame MMA 20 baner Betlic

Daro Lew – Xayoo, transmisja na żywo w TV

Nie powinno nikogo dziwić, że transmisja w TV Daro Lew – Xayoo nie będzie dostępna. W końcu od dawna już jedyną opcją, aby śledzić pojedynki Fame MMA jest wykupienie PPV. Jeśli natomiast chciałbyś obstawić tę galę, ale nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera, to warto podczas rejestracji wpisać kod promocyjny Betclic. Dzięki temu będziesz mógł skorzystać z cashbacku o wartości nawet 200 PLN!

Daro Lew – Xayoo, stream online

Jak zatem wykupić stream online Daro Lew – Xayoo? Tak naprawdę jest to bardzo proste i intuicyjne, a cały proces zakupu potrwa dosłownie kilka chwil. Jedyne co musisz zrobić, to wejść na stronę federacji, zarejestrować się i wybrać jedną z dwóch oferowanych opcji. Znajdziesz tam pakiety w cenie 34.99 PLN oraz 39.99 PLN. Na koniec warto wspomnieć, że poza dostępem do tej walki, zobaczysz wszystkie inne pojedynki, więc czeka Cię około 5 godzin emocji!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze