Daro Lew – Filipek typy i kursy bukmacherskie | 05.11.2022

filipek w oktagonie fame mma Daro Lew – Filipek typy i kursy – zapowiedź walki FAME MMA 16. Obaj są znanymi nam zawodnikami, ale trudno nie odnieść wrażenia, że to Filipek ma o wiele więcej argumentów po swojej stronie. Przede wszystkim reprezentant QueQuality dłużej się przygotowuje, a do tego ma lepsze warunki fizyczne. baner fame mma 16

Daro Lew – Filipek typy na walkę

Jeżeli szukasz typów na Dawo Lew – Filipek, to dobrze trafiłeś. Właśnie to poruszamy poniżej, gdzie przeanalizujemy starcie tych zawodników. Na Zagranie znajdziesz wiele ciekawych propozycji na walki FAME MMA 16, które możesz obstawić w Betclic. Wystarczy, że zarejestrujesz się z kodem ZAGRANIE u tego operatora, a następnie na jego stronie przejdziesz do zakładki związanej z FAME MMA. Warto podkreślić, że dzięki naszej współpracy z tym operatorem możesz dostać 200 PLN zakładu bez ryzyka i grając razem z nim nie musisz się martwić o wynik walki.

Daro Lew – Filipek, zapowiedź walki

Filipek trenuje FAME MMA już od prawie trzech lat, ponieważ w oktagonie MMA pojawiał się już wiele razy. Ma więc sporą przewagę nad Daro Lwem, ale to jednak wcale nie oznacza, że rywal rapera jest bez szans. W końcu kondycyjnie, czy po prostu celnymi kilkoma ciosami może położyć Filipka. Na pewno będzie to ciekawe widowisko, więc dobrze będzie, jak odbierzesz zakład bez ryzyka w Betclic i grając z nim zwiększysz emocje z oglądania FAME MMA 16!

Daro Lew – Filipek kursy bukmacherskie

Daro Lew – Filipek, kto wygra walkę?

Przy typach na walkę Daro Lew – Tromba z całą pewnością warto sprawdzić, jakie są ciekawe zakłady dostępne u bukmacherów. Jeżeli chodzi o rynek 1/2, to stawiamy tutaj na Filipka, jednak jest to opcja bez większego value, ponieważ kurs jest bardzo niski, a jednak Daro może mieć jedną udaną akcję i zakończyć to przed czasem. Warto jednak stworzyć większą taśmę z takich typów, a kilka innych znajdziesz tutaj: https://zagranie.com/fame-mma-16-typy-kursy-i-zaklady-05-11-2022/

Typy na Daro Lew – Filipek

Jeżeli chodzi o typy na walkę Daro Lwa z Filipkiem, to można w ofercie Betclic znaleźć bardzo ciekawy zakład w postaci typu na +1.5 rundy. Pomimo tego, że uważam iż raper QueQuality wygra to starcie bez większego problemu, to raczej na pewno nie zrobi tego przed czasem.

daro lew- filipek betclic typy

fot. pressfocus

200 zł bez ryzyka (zwrot na konto bonusowe) + 50% do wygranych

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze