Daro Lew – Filipek gdzie oglądać? Transmisja, PPV i stream online

Media trening i wazenie przed gala FAME MMA 16 Gdzie oglądać walkę Daro Lew – Filipek? Odpowiedź na to pytanie poznasz w poniższym artykule. Na FAME MMA 16 czeka nas bardzo ciekawe starcie w klatce rzymskiej, gdzie Daro Lew powalczy z Filipkiem. Z całą pewnością będzie to interesujące widowisko, więc warto je obejrzeć, a więcej o tym niżej!
baner fame mma 16

Daro Lew – Filipek, gdzie oglądać?

Wielkimi krokami zbliża się gala FAME MMA 16, która rozpocznie się już w sobotę, 05.11.2022, o godzinie 20:00. Tym razem w karcie walk znalazło się aż dziesięć pozycji, a jedną z nich jest starcie Daro Lew – Filipek. Nie jest to może najgłośniejszy pojedynek, ale na pewno będzie to takie starcie, które warto obejrzeć. Gdzie oglądać rywalizację Daro Lew – Filipek? Więcej o tym piszemy niżej!

Daro Lew – Filipek godzina walki

Godzina walki Daro Lew – Filipek nie jest dokładnie znana, ale patrząc na to, że sama gala rozpocznie się o godzinie 20:00, to możemy zakładać, że to starcie rozpocznie się około 21-21:15. Należy jednak mieć na uwadze fakt, że może dojść do później i wtedy starcie pomiędzy tymi zawodnikami będzie później. Na pewno jednak warto będzie na nie poczekać, bo pod kątem umiejętności prawdopodobnie będzie to najlepsze widowisko tego dnia. Jeżeli chcesz mieć większe emocje z oglądania i kibicowania, to możesz skorzystać z naszych typów na FAME MMA –> https://zagranie.com/fame-mma-16-typy-kursy-i-zaklady-05-11-2022/

Daro Lew – Filipek, transmisja na żywo w TV

Czy będzie transmisja w TV z walki Daro Lew – Filipek? Sporo osób się zastanawia, gdzie oglądać na żywo w TV rywalizację Daro Lew – Filipek i tutaj mamy złą wiadomość. Bezpośrednio w telewizji nie znajdziesz transmisji z tej walki ani z żadnej innej z FAME MMA 16. Możesz jednak podłączyć laptopa do telewizora i przerzucić obraz np. za pomocą kabla HDMI.

Daro Lew – Filipek, gdzie oglądać na żywo za darmo?

Gdzie oglądać za darmo walkę Daro Lew – Filipek? Takiej możliwości nie ma, ale stream online z FAME MMA 16 będzie puszczony w przeglądarce, a dokładnie to na stronie FAME MMA. Tam też można wykupić dostęp do PPV, które pozwoli Ci na obejrzenie tego starcia. Koszt takiego PPV to około 32 PLN w zależności od pakietu.

Stream z walki Daro Lew – Filipek

Streamy online z walki Daro Lew – Filipek zostaną też pokazane zapewne na nielegalnych stronach, ale nie gwarantujemy, że tam będzie to możliwe do obejrzenia bez żadnych problemów. Po co masz ryzykować, jak dostępne są legalne opcje? fot. pressfocus

200 zł bez ryzyka (zwrot na konto bonusowe) + 50% do wygranych

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze