Bonus bez depozytu od bukmachera to darmowa stawka, którą możesz wykorzystać obstawiając swój kupon. W ten sposób za odebrane pieniądze od bukmachera możesz uzyskać wygraną, jeśli uda ci się trafić promocyjny zakład. Darmowy bonus bez depozytu, to pieniądze, jakie wypłaca ci bukmacher. Dlaczego to robi? Po to, żebyś zarejestrował u niego konto i mógł wypróbować ofertę zakładów bukmacherskich. Przy okazji możesz wygrać swoje pierwsze pieniądze u bukmachera! Jak odebrać darmowy bonus bez depozytu? U jakich bukmacherów szukać tego typu promocji? Wszystkiego dowiesz się w tym artykule.

Bukmacher z darmowym bonusem bez depozytu – czy to możliwe? Tak, bo w Polsce mamy kilka firm bukmacherskich, które dają darmową kasę. To promocja opłacalna dla typera, bo darmowe zakłady zawsze mogą posłużyć na korzyść gracza. W jaki sposób? To wyjątkowo proste – odbierasz darmowe pieniądze, za które możesz obstawić kupon u “buka”. Przy odrobinie szczęścia i wytypowaniu poprawnych typów – możesz wygrać nie inwestując ze swojego portfela ani jednego grosza!

Bonusy bukmacherskie od dłuższego czasu dzielą się na trzy rodzaje, w którym bardzo ważne miejsce odgrywa właśnie darmowy bonus bez depozytu. Jakie promocje bukmacherskie znajdziesz u operatorów – oto typy bonusów:

  • Darmowy bonus bez depozytu
  • Zakład bez ryzyka
  • Bonus od depozytu

Na tej stronie poznasz darmowe bonusy bez depozytu, zobaczysz jak odebrać pieniądze i który bukmacher daje taką możliwość. Ale po kolei!

bonusy

Darmowy bonus bez depozytu od bukmachera – jak to wygląda?

O co chodzi naprawdę z tymi darmowymi bonusami od bukmachera? Czy to naprawdę tak dobra oferta? Naszym zdaniem to bonusy idealnie sprawdzające się wśród początkujących graczy. Nowi klienci nie mający doświadczenia w obstawianiu mogą popełniać błędy w pierwszych krokach u bukmachera. Kosztowne jest to wtedy, gdy tracimy własną gotówkę. W sytuacji, gdy mamy na wykorzystanie pieniądze o bukmachera – wtedy w razie niepowodzenia strata nie jest ta duża. No więc – jeśli otrzymujesz darmowy bonus bez depozytu, to tylko możesz na tym wygrać!

Bukmacherzy nigdy nie słynęli z rozrzutności i tego, że są źródłem darmowych pieniędzy. W darmowych bonusach bez depozytu trochę temu przeczą, ale nie oferują zawrotnych kwot w tego rodzaju promocji. Ile można odebrać za darmo od bukmachera? Kwoty bonusów bez depozytu najczęściej wynoszą 20 złotych lub 30 złotych. To przedział, który stosowany jest przez każdego legalnego bukmachera. Nie ma co jednak narzekać, bo w końcu to darmowa kasa.

Prześwietlając bonusy bez depozytu w poszukiwaniu haczyków, to na pewno trzeba pochylić się na kwestią warunków obrotu. Czy darmowe bonusy trzeba obracać? To zależy od regulaminu bukmachera, u którego otrzymujesz bonus. U jednych “buków” trzeba, a u innych pieniądze są twoje. Przykład? Darmowy bonus bez depozytu w STS podlega obrotowi x3, z kolei freebet w Fortunie nie ma warunków obrotu.

Darmowy bonus bez depozytu – jak odebrać u bukmachera?

Darmowe bonusy bez depozytu zarezerwowane są dla nowych graczy bukmachera. Oczywiście to promocje, z których można skorzystać w zakładach online, a nie w punktach stacjonarnych. Do bonusu bez depozytu wymagana jest rejestracja konta – trzeba to zrobić akurat u takiego bukmachera (np. STS i Fortuna), który oferuje darmowy bonus w promocji powitalnej. Zarejestrowanie konta online to konieczność, żeby otrzymać darmowy bonus u bukmachera.

Bywają sytuacje, że sama rejestracja nie wystarczy, bo bonus bez depozytu nie pojawi się na twoim koncie. Dlaczego? Darmowe bonusy bez depozytu to specjalne oferty, które często oferowane są tylko kodami promocyjnymi VIP. Tutaj dochodzimy do istotnej kwestii – jeśli chcesz odebrać bonus freebet od bukmachera z reguły trzeba użyć odpowiedni kod promocyjny przy rejestracji konta. W ogólnej ofercie dostępnej dla wszystkich bukmacherzy online nie zawsze dają bonusy bez depozytu lub oferują niższe kwoty. Dopiero po skorzystaniu z kodu promocyjnego można otrzymać specjalny bonus bez depozytu. Na szczęście nie musisz szukać tych kodów promocyjnych, bo wszystkie znajdziesz na naszej stronie: https://zagranie.com/kody-bonusowe/.

Podsumowując – do odebrania darmowego bonusu u bukmachera należy zarejestrować się + użyć nasz kod promocyjny od Zagranie. Czasami bukmacherzy wymagają także dodatkowych ruchów np. napisania wiadomości na adres e-mail lub weryfikacji danych osobowych – wszystko to wyjaśnimy poniżej.

Bukmacherzy z darmowymi bonusami

Bonusy bez depozytu to naprawdę ekskluzywne promocje, których nie znajdziecie u każdego bukmachera w Polsce. Nie każdego “buka” stać, by rozdawać darmowe zakłady dla swoich klientów. Jednak bez obaw – są firmy bukmacherskie w naszym kraju, które od dłuższego czasu pozwalają nowym graczom zyskać bonus bez depozytu. Na chwilę obecną posiadamy cztery ekskluzywne kody promocyjne do bukmacherów, dzięki którym otrzymacie darmowe bonusy.

Który bukmacher przyzna ci darmowy bonus? Na aktualnej liście znajdują się tacy operatorzy jak:

  • STS
  • Fortuna
  • LV BET
  • Totolotek

W dalszej części artykułu piszemy – jak odebrać bonus bez depozytu u każdego z tych bukmacherów.

STS – darmowy bonus bez depozytu 30 PLN

Na chwilę obecną STS to bukmacher, który pozwala zdobyć najwięcej w darmowym bonusie bez depozytu. U tego bukmachera online za rejestrację z kodem promocyjnym: ZAGRANIE możesz otrzymać freebet o wartości 30 złotych. Kiedy pieniądze pojawią się na twoim koncie gracza? Zaraz po zrobieniu rejestracji z naszego linku promocyjnego lub z wpisanym kodem: ZAGRANIE. Już po pierwszym logowaniu na twoim saldzie zostanie dopisany darmowy zakład 30 PLN.

Bonus bez depozytu w STS możesz wykorzystać na pełną ofertę tego bukmachera. Jeśli uda ci się wygrać przy typowaniu za darmowy bonus, to wtedy jego kwota musi być obrócona trzy razy w wygranych zakładach z kursem minimalnym 1.91. Dodatkowo od STS otrzymasz także zakład bez ryzyka 230 PLN i bonus 100% do 1200 PLN. Tutaj sprawdzisz wszystkie informacje odnośnie bonusów STS: https://zagranie.com/sts-bonus-powitalny-zasady-i-jak-wykorzystac/.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 200 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Fortuna – darmowy bonus bez depozytu 20 PLN

Rejestracja w Fortunie wiąże się także z otrzymaniem darmowego bonusu bez depozytu. U tego bukmachera możesz otrzymać freebet o wartości 20 PLN. Kod promocyjny, jaki trzeba wpisać na darmowy bonus to: 2230PLN. W zamian za niego otrzymasz 2800 punktów FKP, co oznacza darmowy bonus 20 złotych. Trzeba także pamiętać, że w Fortunie do darmowego bonusu wymagana jest także weryfikacja konta. Darmowy bonus otrzymasz wtedy, jeśli prześlesz do bukmachera skany dowodu osobistego i uzupełnisz dodatkowe informacje.

Fortuna darmowy bonus bez depozytu nie podlega obrotowi. Po zagraniu za bonus pieniądze od razu można wypłacić z konta, jeśli udało ci się wygrać. Z kodem promocyjnym Fortuna otrzymasz także zakład bez ryzyka 210 PLN i bonus 100% do 2000 PLN. Więcej o bonusach Fortuny przeczytasz w tym miejscu: https://zagranie.com/fortuna-bonus/.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

LVBET – darmowy bonus bez depozytu 20 PLN

Nowi gracze otrzymają także darmowy bonus od LVBET. W tym przypadku bonus działa po rejestracji z kodem promocji: 3423PLN. Darmowe 20 PLN zostanie dopisane do twojego konta, jeśli zgłosisz się po bonus na adres e-mail: promocje@lvbet.pl w tytule wpisując “bonus bez depozytu”. LV BET ma oryginalny sposób przyznawania bonusu, bo będzie to 1 PLN i mnożnik kursu x20 – więcej o tym przeczytasz na stronie: https://zagranie.com/lvbet-bonus-i-opinie/.

Bonus bez depozytu w LVBET wykorzystasz na kuponie kombinacyjnym z co najmniej trzema zakładami z kursem ogólnym 2.50.

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 3000 zł od depozytu

333 zł w zakładzie bez ryzyka

0 70 zł bonusy
0 20 zł freebet

standardowa oferta 3333 zł. Z naszym kodem: 3423 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł

BEZ RYZYKA: 333 zł
FREEBET: 20 zł
BONUSY: 70 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Totolotek – darmowy bonus bez depozytu 25 PLN

W Totolotku wystarczy zarejestrować się z naszego linka promocyjnego, a następnie w zakładce “wpłata” w polu kod bonusowy wpisać: 574PLN. To z automatu sprawi, że bukmacher wypłaci bonus bez depozytu w kwocie 25 złotych. Poza tym darmowym bonusem od Totolotka otrzymasz także bonus 100% do 500 PLN.

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 500 zł od depozytu + 20 25zł freebet

standardowa oferta 500 PLN. z naszym kodem: 525 PLN

Kod rejestracyjny
724PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł
FREEBET: 25 zł
Kod promocyjny: 724PLN 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze