Daniel Omielańczuk – Denis Załęcki: gdzie oglądać? PPV, transmisja na żywo w TV i online

Omielańczuk - Bad Boy gdzie oglądać

Daniel Omielańczuk – Denis Załęcki: gdzie oglądać walkę wieczoru Clout MMA 2? Ostatnie starcie nadchodzącej gali zapowiada się naprawdę nieźle. Oczywistym faworytem jest były zawodnik KSW czy UFC, który po raz pierwszy zawalczy na gali freakfightowej. A jeżeli chciałbyś zobaczyć ten pojedynek, ale nie wiesz gdzie oglądać Omielańczuk – Załęcki, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Baner Clout MMA 2

Daniel Omielańczuk – Denis Załęcki, gdzie oglądać?

Zanim podam informacje na temat transmisji Daniel Omielańczuk – Denis Załęcki, przybliżę nieco sam pojedynek. Mianowicie kursy Fortuny jasno wskazują, że to Omielańczuk jest faworytem starcia. W końcu ma on na koncie ponad 40 oficjalnych walk, z czego 26 wygrał. Toczył on boje dla najlepszych federacji MMA świata i nie powinno dziwić, że w starciu z solidnym, ale dalej freakfighterem – to właśnie on ma większe szanse na zwycięstwo. A zatem gdzie oglądać Omielańczuk – Załęcki?

Daniel Omielańczuk – Denis Załęcki, transmisja w TV

Tak naprawdę od dłuższego już czasu próżno szukać transmisji ze sportów walki w otwartych kanałach telewizyjnych. W końcu żadna z gal MMA w naszym kraju nie jest pokazywana na żywo w TV i tego samego można spodziewać się po gali Clout MMA 2. I właśnie dlatego pojedynek Daniel Omielańczuk – Denis Załęcki również będzie dostępny wyłącznie w internecie. Warto również w tym miejscu przypomnieć, że jeśli nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera oferującego zakłady na Clout MMA 2, to podczas rejestracji należy wpisać kod promocyjny Fortuna, dzięki któremu otrzymasz dostęp do specjalnych bonusów na sobotnie wydarzenie. W ich skład wchodzą między innymi freebety czy zakłądy bez ryzyka o łącznej wartości 630 PLN!

Daniel Omielańczuk – Bad Boy, transmisja za darmo

Zatem czy jest szansa zobaczyć walkę Daniel Omielańczuk – Denis Załęcki za darmo? Jak już wspomniałem, nie należy oczekiwać tego pojedynku ani w telewizji, ani na darmowych stronach internetowych. Jedyną opcją jest wykupienie jednego z dwóch pakietów PPV oferowanych przez Clout MMA. Tylko po opłaceniu pay-per-view będziesz mógł śledzić sobotnie widowisko na żywo! Natomiast gdybyś szukał typów na Clout MMA 2, to znajdziesz je oczywiście na naszej stronie internetowej.

Daniel Omielańczuk – Denis Załęcki, stream online

Jak więc dokonać zakupu PPV na galę Clout MMA 2? Wystarczy przejść przez kilka prostych kroków, aby cieszyć się z dostępu do walki Daniel Omielańczuk – Denis Załęcki. Należy wejść na stronę federacji, założyć konto i opłacić wybrany przez siebie pakiet. Federacja oferuje 2 rodzaje pakietów – w cenie 34.99 PLN, a także 39.99 PLN. Tylko w ten sposób będziesz mógł śledzić walkę wieczoru tej gali, a także wszystkie inne potyczki! A gdybyś chciał wiedzieć jak oglądać Clout, to te informacje znajdziesz na naszej witrynie.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze