Po kilku dniach przerwy wracamy z ćwierćfinałami podczas Worldsów 2020. Tym razem będziemy świadkami starcia DAMWON Gaming z DRX, więc zapowiada się nam naprawdę hitowy mecz. Czy DG udowodni, że nie bez powodu od razu było stawiane w roli faworyta? Jak poradzi sobie ShowMaker, główna gwiazda drużyny? Gramy singiel z kursem 1.94 w forBET!

 

Załóż konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

DAMWON Gaming – DRX

Czwartek, 15.10.20 – 12:00

DAMWON Gaming

Zaczynając analizę ćwierćfinałowych meczów od spotkania DAMWON Gaming z DRX na myśl przychodzi od razu, że będzie to hitowe starcie. DG niewątpliwie jest faworytem i to właśnie od nich zacznę ten tekst. W fazie grupowej DAMWON wygrało aż pięć meczów i przegrało tylko jeden – z JD Gaming. Podczas tych starć z bardzo dobrej strony pokazał się ShowMaker, który kreował dużo sytuacji swojej drużynie i miał spory wkład w jej końcowe zwycięstwo. Samo DAMWON Gaming również zaprezentowało się ze świetnej strony, dominując często rywali. 

Mistrzowie Korei zagrali w fazie grupowej dokładnie tak, jak się tego po nich spodziewano. Jeżeli zdobywali jakąkolwiek przewagę we wczesnym etapie gry, to później bardzo przyśpieszali mecz i tworzyli efekt kuli śnieżnej, żeby szybciej wygrać spotkanie. Obserwując grę DAMWON Gaming można być pod wrażeniem ich przesuwania po mapie – wywierają nacisk na odpowiednie punkty w odpowiednim czasie i mało w tym przypadku. Samo zrozumienie kompozycji również stoi na wysokim poziomie i po prostu widać, że aktualnie panująca meta w League of Legends, polegająca m.in. na agresywnych, carry junglerach, im odpowiada, dzięki czemu mogą wybranych championów w 100 procentach, czego niektórym ekipom brakuje. 

Zagranie na esport

DRX

DRX trafiające już w ćwierćfinale na DAMWON Gaming może mieć niemałe flashbacki. W końcu w finale koreańskiej ligi LCK te dwie ekipy też zmierzyły się ze sobą i tam DG przejechało się po rywalach aż 3:0. Podczas fazy grupowej Worldsów 2020 druga siła Korei miała trochę problemów. Zmagania w zbiorach zakończyła na drugim miejscu, przegrywając dwukrotnie z TOP Esports i pokonując FlyQuest oraz Unicorns of Love. TES w obydwu starciach wyglądało znacznie lepiej niż Koreańczycy i na ten moment wydaje się, że jest poza zasięgiem, a to prawie ten sam poziom, co DAMWON Gaming. W grze DRX widać, że momentami gubią się na mapie i nie do końca wiedzą co chcą zrobić. Można było to zauważyć m.in. w meczu na FQ, które miało swoje szanse na wygraną. 

Przed DRX teraz trudne wyzwanie, tym bardziej że miało tylko kilka dni na poprawienie mankamentów, które trapiły tę ekipę podczas fazy grupowej mistrzostw świata w League of Legends. Mówię m.in. o podejmowaniu decyzji na mapie, czy lepszym doborze kompozycji. Momentami widać również, że bot lane DRX odstaje trochę poziomem od reszty, co też nie pomaga w graniu jak równy z równym z takimi zespołami, jak DAMWON Gaming, czy Top Esports. Czy koreańskiej drużynie udało się poprawić te elementy gry, które im nie wychodziły? 

Co obstawić w pierwszym ćwierćfinale?

W pierwszym ćwierćfinale mistrzostw świata w League of Legends naturalnie warto byłoby się pochylić nad zwycięstwem DAMWON Gaming, ale kursy na to są bardzo niskie. DG ma zdecydowanie o wiele większe szanse, tym bardziej ze tak, jak wspomniałem wyżej, kilka tygodni temu już się rozprawiło z DRX 3:0. Teraz format zmagań jest ten sam, więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby mistrzowie Korei powtórzyli to. Ja jednak z oferty forBET postanowiłem wybrać singla na handicap zabójstw.

Myślę, że DG przyciśnie rywali od samego początku i nie da się im rozpędzić. Linia, jaką dał bukmacher na pierwszej mapie, to -4.5 z kursem 1.94, co wydaje się już ciekawą opcją. W końcu wszystkie argumenty przemawiają po stronie DAMWON, a sama różnica w eliminacjach na starcie nie jest zbyt duża. Spotkanie rozpocznie się już o 12:00, wiec czeka nas hitowy mecz!

Moja propozycja: handicap zabójstw na 1 mapie: DAMWON Gaming (-4.5)

Kurs: 1.94

forBET – 120 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym ZAGRANIE
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 120 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

forbet oferta esport

Zaloguj się aby dodawać komentarze