Damac – Al-Ittihad: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 07.12.2023

Karim Beznema po zdobyciu gola

Gdzie oglądać Damac – Al-Ittihad? W najbliższy czwartek gra kilka ciekawych rozgrywek piłkarskich, a w tym Saudi Pro League! Na arabskie boisko wybiegnie między innymi drużyna Al-Ittihad, która postara się pokonać na wyjeździe zespół Damac. Jeżeli interesuje Was występ Benzemy i jego kolegów na żywo, to w poniższego tekstu dowiecie się, gdzie i w jaki sposób obejrzeć to starcie. Zapraszam więc do sprawdzenia.

Damac – Al-Ittihad na żywo w TV

Rozgrywki arabskiej ekstraklasy nieuchronnie zbliżają się do połowy, a wypakowany gwiazdami światowej piłki zespół Al-Ittihad musi odrabiać stratę do ligowej czołówki! Spotkania z udziałem drużyny Karima Benzemy zwykle niosą za sobą sporo goli i są gwarancją sporych emocji. Podobnie może być w czwartkowym meczu z Damac, który to rozpocznie się punktualnie o godzinie 16:00 polskiego czasu. Jeżeli chodzi o transmisję w TV, to taka w naszym kraju będzie dostępna, a znajdziemy ją na płatnym niestety kanale Polsat Sport Premium 1. 

Damac – Al-Ittihad, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Rywalizację Damac – Al-Ittihad kibice w Polsce będą mogli obejrzeć także w Internecie za sprawą streamu online! Transmisje pokazywane w sieci stale zyskują na popularności i nie ma się co dziwić takiemu trendowi! Mecz 16. kolejki Saudi Pro League bez problemu znajdziemy w sieci w formie legalnego streamu online, a dokładniej pokazany on zostanie w serwisie Polsat Box Go. Niestety jednak, podobnie jak w przypadku transmisji w TV, będzie on dodatkowo płatny, zatem należy przygotować się na koszty związane z wykupem odpowiedniego pakietu. Można je jednak zrekompensować, obstawiając kupon z meczem Damac – Al-Ittihad po poniższych kursach:

Gdzie oglądać Damac – Al-Ittihad?

Wychodzi więc finalnie na to, że opisywaną w tym tekście batalię saudyjskiej ekstraklasy będzie można zobaczyć na żywo zarówno w TV, jak i w Internecie za sprawą streamu online. Prawa transmisyjne do saudyjskich rozgrywek posiada telewizja Polsat, jednak niestety za obydwa rozwiązania przedstawione wyżej trzeba będzie zapłacić. Polecam zapoznać się więc z ofertą operatora i samemu dokonać decyzji, odnośnie ewentualnego zakupu pakietu. Na koniec dodam, że spotkanie to obstawicie z wykorzystaniem aplikacji bukmacherskich. Powodzenia i wielu emocji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze