Przed nami ostatni dzień, gdzie będziemy świadkami dwóch meczów w PGE Ekstralidze. Sezon, który był bardzo intensywny, zbliża się ku końcowi. Mam nadzieję, że na koniec będziemy skuteczni i zgarniemy profit. Tym razem jedziemy rewanże półfinałów. Tak naprawdę Unia Leszno jak i Moje Bermudy Stal Gorzów są już jedną nogą w walce o drużynowe Mistrzostwo Polski. Czy Falubaz Zielona Góra lub Betard Sparta Wrocław będą czarnym koniem i zrobią niemałą niespodziankę? Oby tylko pogoda nie przeszkodziła a tory były idealnie zrobione to na pewno będziemy mieć wyśmienite ściganie. Zaczynamy już o 18, także musimy być gotowi!

1200 PLN od depozytu +230 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

FOGO Unia Leszno – RM SOLAR Falubaz Zielona Góra

Poniedziałek, 28.09.20 – 18:00

O godzinie 18 będziemy świadkami bardzo ciekawego widowiska na stadionie im. Alfreda Smoczyka. FOGO Unia Leszno będzie podejmować Falubaz Zieloną Górę. W pierwszym meczu, dzisiejsi gospodarze pokonali Myszka Miki 46:44. To sprawia, że są bardzo blisko, aby zawitać kolejny raz w finale. Jeśli spojrzymy na wyniki w rundzie zasadniczej to zauważymy, że leszczy nianie bardzo męczyli się z dzisiejszymi rywalami. Praktycznie cały mecz przegrywali, lecz w końcowym rozrachunku wygrali 47;43. Po meczu dowiedzieliśmy się, że było to spowodowane brakiem jazdy. Miało to oczywiście związek z tygodniową kwarantanną. Dziś powinno być o wiele lepiej i nie powinni mieć już tak dużych problemów. Wygrana Leszna powinna być bułką z masłem na co wskazują na przykład kursy, które oscylują w granicach 1,05 – 1.10. Oczywiście granie czystego zwycięstwa gospodarzy jest głupotą, która nie ma większego sensu. Przeglądając ofertę bukmachera, natknąłem się na bardzo ciekawy typ. Mianowicie uważam, że Dominik Kubera zdobędzie minimum 6 punktów. Młodzieżowiec leszczyńskiej Unii jest w znakomitej formie co pokazuje ostatnimi wynikami. Skupimy się teraz tylko na wynikach na własnym stadionie, ponieważ na wyjazdach w tym momencie nie są aż tak istotne. Dominik od początku sezonu odjechał na Smoczyku 7 spotkań ligowych. Tylko raz, a był to mecz przeciwko MrGARDEN GKM Grudziądz, nie osiągnął naszej dzisiejszej linii. Zdobył wtedy 5 punktów. Dziś pojedzie z numerem 15 co da mu wewnętrzne pole w biegu młodzieżowym. Jest to bardzo ważne, ponieważ od początku spotkania właśnie tory przy kredzie powinny „chodzić”. Oprócz tego pojedzie w biegu 12, gdzie zobaczymy jako prowadzącego parę Bartka Smektałę a przeciwnikami będzie Martin Vaculik oraz Mateusz Tonder. Kubera bardzo lubi wygrywać właśnie 12 bieg, co pokazywał w ostatnich starciach. Bardzo istotną sprawą jest, że może wystąpić w biegach nominowanych. Jak wiemy, leszczyńscy zawodnicy, bardzo często oddają swoje starty młodym, gdy mecz jest już ustawiony. Dziś wystarczy tylko wygrać, a to raczej będzie już wiadome przed biegami nominowanymi. Jeśli taki scenariusz okazałby się prawdą to Kubera ma już 4 starty do dyspozycji a 6 punktów raczej nie powinno być problemem. Patrząc na to jak jeździ w ostatnich czasach Indywidualny Mistrz Polski Juniorów oraz z jakim numerem i z kim będzie się mierzyć, nasza linia powinna być bez problemu pokryta.

FOGO Unia Leszno – RM SOLAR Falubaz Zielona Góra

Typ: Dominika Kubera +5,5 pkt

Kurs: 1.57

grupa

 

Moje Bermudy Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław

Poniedziałek, 28.09.20 – 20:30

Drugim meczem rewanżowym będzie starcie pomiędzy Moje Bermudy Stal Gorzów a Betardem Spartą Wrocław. Mecz zapowiada się niesamowicie interesująco i mam nadzieję, że tak właśnie będzie. W połowie sezonu było to nie do pomyślenia, że kadra Stanisława Chomskiego może walczyć o Mistrzostwo Polski. Po 7 kolejach mieli tylko 2 punkty i przegrali nawet w Rybniku. Dużo osób skazywało gorzowską stal na walkę ale o utrzymanie właśnie z ROWem. Zmarzlik z ekipą pokazał, że jednak można zrobić cuda na własnym owalu i wygrywać z najsilniejszymi. 44 punkty we Wrocławiu stwarzają bardzo dobrą sytuację dla gospodarzy, ponieważ jak wiemy, w rundzie zasadniczej wygrali z Wrocławie 55-35. Na pewno będzie bardzo trudno osiągnąć ten wynik, ponieważ nastawienie, tor a nawet forma poszczególnych zawodników się różni. Patrząc jednak na to co pokazują u siebie, jestem przekonany, że wygrają i awansują do dalszej fazy zawodów. Nie będę jednak stawiał wyniku, lecz pójdę w stronę gości. Mianowicie uważam, że Max Fricke zdobędzie więcej punktów od Chrisa Holdera. W przypadku takiej samej liczby, otrzymujemy zwrot. Na początku sezonu, bez zastanowienia, zagrałbym na byłego Mistrza Świata. Na dzień dzisiejszy, Max prezentuje się o niebo lepiej od swojego starszego kolegi. Myślę, że Fricke w końcu się rozjeździł a Chris troszeczkę przysnął. Ostatnio na gorzowskim torze, Max zdobył 7 punktów, natomiast starszego z braci Holderów nie było w składzie. Dziś nie wiemy czy wystąpi z numerem 2 czy 3 lecz, prawdopodobnie będzie to nr 3, patrząc na to jakie ułożenie było we wcześniejszych meczach. Pierwszy start Fricke’a to bój z Bartoszem Zmarzlikiem, który raczej będzie nie do pokonania oraz z Czugunovem i Jasińskim. Chris nie będzie już mieć tak „łatwych’ biegów i mam nadzieję, że będzie przyjeżdżał za plecami młodszego Kangura.

Moje Bermudy Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław

Typ: Max Fricke lepszy od Chrisa Holdera

Kurs: 1.75

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

 

zuzel

Zaloguj się aby dodawać komentarze