Wczorajszy kupon nie okazał się trafiony, zabrakło jednej bramki w jednym spotkaniu, a okazji było naprawdę sporo. Trochę pecha, trochę presji i niestety wyszło na minus. Dzisiaj zostajemy przy tym samym graniu, gdyż nie uważam, że trzeba zmieniać coś, co zdaje egzamin i jedna porażka tego nie zmienia. Do analizy bierzemy spotkania Landskrony z Torns i Oskarshamns z Almeboda / Linneryd. Ostatni mecz na kuponie to już rywalizacja Sandsbro z Ingelstads. Dzisiaj wracamy do wyższej stawki, moim zdaniem, jest to naprawdę opłacalna opcja i warto spróbować zagrać za więcej. 

Kliknij w link i załóż konto z kodem promocyjnym 1259PLN, aby otrzymać:

1200 PLN od depozytu +30 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

Landskrona – Torns

25.03.2020r. godz. 19:00

Pierwsze nasze spotkanie kuponie to bardzo ciekawa rywalizacja pomiędzy ekipami Landskrony i Torns. Oba zespoły występują na co dzień na tym samym poziomie i w jednej grupie. Oba kluby znają się więc i wiedzą mniej więcej, czego mogą się po sobie spodziewać. Fakty są jednak takie, że faworytem tego spotkania jest Landskrona, która znacznie lepiej spisywała w się ligowych zmaganiach. Na koniec ubiegłego sezonu zajęli drugie miejsce, co dawało im baraże o awans do Superattan, a więc faktycznej drugiej ligi szwedzkiej. Na ich nieszczęście, nie udało mi się awansować. W dwumeczu musieli uznać wyższość Osters i w końcowym rezultacie przegrali 1:2. Nie mniej jednak, skład dalej został solidny, prawdopodobnie znów będą bić się o najwyższe lokaty w pierwszej dywizji.

Z drugiej strony mamy Torns, które broniło się przed spadkiem, ale ostatecznie im się udało. Przewagą 3 punktów zapewnili sobie spokój i brak konieczności grania w barażach, które łatwe by nie były. Normalnie w ligowym starciu, nie dawałbym im większych szans na zwycięstwo, ale wiemy, że mecze towarzyskie traktowane są luźniej. Poza tym, ekipa gości spisuje się bardzo dobrze w meczach towarzyskich i co ważniejsze, strzela wiele bramek. W pierwszym meczu zanotowali remis 1:1, następny już wygrali 4:1, by kolejny przegrać 1:4. Kolejne dwa to już wygrane 3:2 i 3:1, co pokazuję, że są w niezłej formie i grają dość wesoły futbol. Landskrona aż tak na wesoło nie gra, najpierw 2:0, później 1:1 i dopiero w ostatnim meczu przekroczyli linię 3 bramek wygrywając 3:0. Nie mniej jednak w dniu dzisiejszym bramek można się spodziewać. Gospodarze są w stanie sami pokryć, ale Torns przy obecnej formie na pewno coś strzeli, przecież oba kluby są w fazie przygotować i będą próby różnego grania. Będą też zmiany składów, co spowoduje wiele okazji na zdobywanie bramek. Obrona Torns nie jest mocno, co już pokazywali w lidze. Landskrona na pewno to wykorzysta, ale nie powinna zachować czystego konta. Moim zdaniem, zobaczymy tu 3 bramki i jestem mocno o tym przekonany, dlatego mój typ na ten mecz to over 2,5.

Moja propozycja: over 2,5

Kurs: 1,45

Oskarshamns – Almeboda / Linneryd

25.03.2020r. godz. 19:00

Drugie spotkanie to już pojedynek Oskarhamns i Almeboda / Linneryd. Faworytem tego spotkania będzie drużyna gospodarzy, która na co dzień występuje w pierwszej dywizji. Co prawda, grali baraże o utrzymanie się w lidze, ale ostatecznie pewnie je wygrali i zostali na kolejny rok. Na przełomie lutego i marca grali w Svenska Cup, ale nie mieli tam łatwej drogi, żeby przejść dalej. Mierzyli się z dwoma zespołami z Allsvenskan czyli szwedzkiej ekstraklasy i z jedną ekipą Superattan, która w barażach biła się o pierwszą ligę. Skład naprawdę mocny i nie wypadli na ich tle jakoś źle. Z Orebro przegrali 1:4, zdołali wygrać z Elfsborgiem 2:1 i na koniec przegrali z Brage 1:3. Jak na drużynę z pierwszej dywizji to bardzo dobre wyniki, pokazuje mi to też, że jeśli ich ofensywa była w stanie strzelić 2 bramki takiej firmie jak Elfsborg czy po bramce innym ekipom, to mają naprawdę spore możliwości. Trzeba też powiedzieć o ich ligowym bilansie, na 30 spotkań w ich meczach padło aż 100 bramek, co dało średnią 3,3 bramek na mecz. Bardzo imponujący bilans i średnia, co mocno mnie przekonuje do grania overa w tym meczu.

Z drugiej strony Almeboda / Linneryd, a więc ekipa z drugiej dywizji i to dolnej jej części. Zajęli dwa miejsca ponad strefę spadkową, lecz było to bardzo pewne utrzymanie z dużą przewagą. Ich gra nie wyglądała na jakąś pewną, bilans bramkowy to 36:39, co dało średnią 2,9 bramek na mecz. Nie będę się tu jakoś mocno rozpisywał, ale wiadomo, że jest to mecz towarzyski, w którym jest sporo luzu i okazje będą dla obu stron. Wyraźnym faworytem są gospodarze i to oni powinni wygrać ten mecz i strzelić nawet kilka bramek. Tak naprawdę drużyna Oskarshamns sama może pokryć over, ale, że obie drużyny strzelą jest także możliwe. Spodziewam się wyniku 2:1 lub 3:1 na korzyść gospodarzy, ale bezpieczniejszy dla mnie jest over bramkowy. Linia ustawiona dość wysoka, ale wybieramy obniżoną z niskim kursem, ale jest to zdecydowanie pewniejszy bet, dlatego linia over 2,5.

Moja propozycja: over 2,5

Kurs: 1,35

Sandsbro – Ingelstads

25.03.2020r. godz. 19:00

Ostatni pojedynek na kuponie, który dla mnie jest najciekawszy, gdyż postawił mi naprawdę trudne warunki do sforsowania, a takie zwycięstwa smakują później najlepiej. Analiza nie będzie długa, gdyż wielu informacji nie posiadam, ale mam dość kluczowe, które pozwalają nam złapać value w tym meczu. Obie ekipy grają na tym samym poziomie i normalnie to goście powinni być faworytami tak, jak ma to miejsce obecnie. Nie mniej jednak, goście nie wzmocnili się jakoś solidnie i ich skład znacznie się nie zmienił. Przeciwieństwem jest drużyna gospodarzy, która wyraźnie się wzmocniła, jak na ten poziom grania. Zapomniałem wspomnieć, że obie ekipy grają na poziomie dywizji czwartek, natomiast pozyskali oni trzech zawodników z klasy wyższej. Mają oni stanowić o sile tej drużyny i znacznie wzmocnić jej szeregi. Mają też wystąpić w dzisiejszym meczu, dlatego kurs na zwycięstwo Sandsbro jest zdecydowaną przesadą. Być może goście to wygrają, ale nie będzie to łatwy mecz, na co wskazują kursy. Ja zdecydowałem się na wybór dodatniego handicapu gospodarzy, +1,5 bramek w tym meczu jest dobrą opcją i mamy na to niezły kurs. Naszym typem będzie oczywiście +2 europejski handicap, co oznacza, że Sandsbro może przegrać ten mecz jedną bramką, choć jak dla mnie padnie tu remis. Zdecydowałem się na powiększenie stawki, gdyż typy wydają się naprawdę dość solidnie. Podoba mi się w szczególności ostatni mecz, który robi nam niezłe ako, dzięki czemu mamy fajną kwotę do wygrania. Miejmy nadzieję, że wczorajsza porażka była wypadkiem przy pracy i dziś potwierdzę swoją jakość wielu nowym czytelnikom, którzy w ostatnim czasie dołączyli do naszej społeczności. Powodzenia i zieloności.

Moja propozycja: Sandsbro +2 europejski handicap (inaczej +1,5)

Kurs: 1,65

Zakład bez ryzyka w STS do 30 złotych z kodem: 1259PLN

  • kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 30 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: 1259PLN
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: 1259PLN
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

Zaloguj się aby dodawać komentarze