fot. Krzysztof Dzierżawa

Mimo że poniedziałkowe spotkania rozgrywane w Ekstraklasie zazwyczaj nie należą do tych najbardziej interesujących, to dzisiejsze starcie Stali Mielec z Podbeskidziem jest meczem o bardzo wysoką stawkę dla obu zespołów. Jak to mawiał Franciszek Smuda, obie drużyny “walczą o spadek”, a dzisiejszy mecz w tej walce może okazać się decydujący. Typujemy dziś z Forbet – jeśli nie masz jeszcze konta u tego bukmachera, możesz założyć je korzystając z naszego kodu promocyjnego.

Załóż konto z kodem promocyjnym 2480PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Nie ma co ukrywać, że spotkanie rozgrywane o godz. 18 na stadionie w Mielcu może okazać się najważniejszym dla obu rywalizujących zespołów. Od samego początku sezonu są typowane jako te, którym trudno będzie o utrzymanie. Pomimo ciasnego dołu tabeli oraz słabej dyspozycji Jagiellonii czy Wisły Płock, a także faktu, że do końca sezonu pozostało dziewięć kolejek, ekipy z Podbeskidzia oraz z Mielca będą musiały wznieść się na wyżyny swoich umiejętności, aby pozostać w najwyższej klasie rozgrywkowej. 

grupa baner

Sprawdź jakie bonusy przygotował dla Ciebie Forbet!

Stal Mielec – Podbeskidzie Bielsko Biała

Pierwszym, co przychodzi do głowy widząc dwa zespoły bezpośrednio walczące o pozostanie w lidze jest to, że powinniśmy zobaczyć drużyny rychło dążące do znokautowania przeciwnika i opuszczenia strefy zagrożenia. Niestety, bardzo często w meczach o wysoką stawkę żadna z drużyn nie chce zaryzykować, bo jeden popełniony błąd może zaważyć o wyniku i wpłynąć na losy tabeli… Jak wspomniałem, do końca sezonu obu drużynom zostało jeszcze dziesięć meczy do rozegrania, więc to raczej nie czas na podejmowanie ryzyka. Uważam, że w dzisiejszym w dużej mierze zobaczymy dwa zespoły, które przede wszystkim nie będą chciały tego meczu przegrać i skupią się na defensywie. W gruncie rzeczy spotkają się ze sobą dwie najsłabsze ligowe defensywy i ofensywy. Nie mamy więc złudzeń, że obie zajmują zasłużone miejsca na dole tabeli.

Więcej informacji o zakładach bukmacherskich Forbet znajdziesz tutaj.

Która ekipa w końcu zwycięży?

Ekipa z Mielca wygrała swój ostatni mecz w grudniu pokonując… Legię Warszawa i strzelając jej trzy bramki (ale tu trzeba przypomnieć, że wszystkie padły wówczas z rzutów karnych). Podbeskidziu jak dotąd nie udało się wygrać żadnego meczu na wyjeździe. Jaką formę prezentują z kolei obie ekipy w ostatnio rozgrywanych meczach? Stal wypada całkiem nie najgorzej – zagrała wyrównane spotkanie z Cracovią, a zarówno z Lechią jak i Wisłą Płock, to Stal była ekipą, która na papierze stworzyła sobie więcej sytuacji. Równe warunki zawodnicy z Mielca postawili także Piastowi Gliwice. W swoich meczach Stal stara się grać rozważnie i tworzyć sytuacje bramkowe. Wymienia sporo – bo w ostatnich pięciu spotkaniach było to średnio 326 podań, co stanowi dość sporą przewagę w tej statystyce nad Podbeskidziem, którego średnia wynosi 270. Istotniejsza jest natomiast statystyka rzutów rożnych, bo gdy Stal dobrze wejdzie w mecz, to w tym aspekcie bryluje. W ostatnich pięciu meczach Stal wywalczyła 35 rzutów rożnych, a Podbeskidzie odpowiednio 22. Ekipa z Mielca przeważa ponadto w ilości wykreowanych sytuacji, a także oddanych strzałów na bramkę swojego rywala. Statystyki więc potwierdzają, że to Stal jest drużyną usposobioną bardziej ofensywnie. Dlatego uważam, że to gospodarze będą stroną dominującą w jutrzejszym spotkaniu. Czy przełoży się to na ich zwycięstwo? Podbeskidzie to – można powiedzieć – inna drużyna niż w ubiegłym roku. Nie tracą już tyle bramek, a jeszcze nie tak dawno udało im się wygrać z Górnikiem Zabrze. Podbeskidzie przegrało tylko jeden z pięciu ostatnich meczów.

Co Typować?

Obie ekipy regularnie “wymieniają się punktami”, a remis nie padł ani razu w historii ich rywalizacji. Trudno jest więc niewątpliwie wytypować zwycięzcę tego spotkania, po analizie ostatnich meczy delikatnie skłaniam się ku Stali. Jednak ciekawszym zakładem jest dla mnie to, że Stal zdobędzie więcej rzutów rożnych, do tego biorąc pod uwagę to, że ostatnich pięciu meczach zarówno Stali jak i Podbeskidzia tylko raz padło więcej niż 3,5 bramki oraz “Rangę” tego meczu dla obu zespołów poprzez możliwość BetArchitekta dodaje zakład na uder 3,5 bramki co daje mi w sumie kurs 2,30.

forBet
2,30
Stal Mielec więcej rożnych, Poniżej 3,5 bramki

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

KuponForbetEkstraklasa15_03

Sprawdź naszą opinię na temat bukmachera Forbet!

Zaloguj się aby dodawać komentarze