Po ostatnim nieudanym kuponie, lecimy z typami na szwedzką Elitserien. Mimo wszystko musimy być zadowoleni, ponieważ w sierpniu mamy prawie 400PLN profitu na czysto. Oprócz tego pierwsza kolejka okazała się owocna i zgarnęliśmy troszkę mamony. Czy tym razem będziemy również bezbłędni w typowaniu Bauhuas-Ligan? Mam nadzieję, że tak. Przed nami jak zwykle 4 spotkania, które odbędą się równolegle od 19:00. Czekają nas bardzo ciekawe i emocjonujące mecze. Czy faworyci wygrają wszystkie starcia? Czy gospodarze będą mieć widoczny atut swojego toru? Jaka będzie pogoda? Jest dużo pytań przed meczem, na które odpowiedzi dostaniemy już około 21.

1200 PLN od depozytu +280 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

sts bez ryzyka 280 PLN

Piraterna Motala – Masarna Avesta

Wtorek, 18.08.20 – 19:00

Pierwszym meczem 3. kolejki Elitserien, którego biorę pod lupę będzie starcie pomiędzy Piraterna Motala a Masarna Avesta. Oba zespoły mają po 2 punkty, ponieważ wygrały po jednym meczu. Dzisiejsi gospodarze wygrali mecz na inauguracje na własnym stadionie 53;37 z Vastervik Speedway. Przegrali jednak dość wysoko w delegacji z Dackarna Malilla 55:34. Jeśli chodzi o zawodników z Avesty to w 1. kolejce musieli uznać wyższość rywala z Gislaved, gdzie Lejonen poskromiła rywali 58:32. Na własnym owalu było już lepiej, dlatego, że zwyciężyli z Indianerna Kumla 51:39. Dziś za Davida Bellego, który jest w awizowanym składzie pojedzie Przemysław Pawlicki, który ostatnio podpisał kontrakt. Na pewno jest to ciekawy ruch Polaka, bo na pewno potrzebuje jazdy. W Grudziądzu nie jest tak kolorowo i raczej nie przypuszczał, że wszystko się tak potoczy. Dzisiejszy mecz jest bardzo ciekawy jeśli chodzi o kursy. Z samego rana około 1.60 było na gospodarzy natomiast koło południa wszystko się diametralnie zmieniło, ponieważ na zwycięstwo Piraterny było już w okolicach 3.10. Ja jednak nie będę typował 1×2, a skupię się na zawodniku gości. Będzie to Kim Nilsson i jego over punktowy. Mianowicie, uważam, że zdobędzie dziś minimum 10 punktów w pierwszych pięciu startach. Ostatnio Szwed wrócił z dalekiej podróży i zaczął naprawdę dobrze sobie radzić. W pierwszym, wspomnianym wyżej, przegranym spotkaniu, Kim zdobył 10 pkt (1,2,1,3,3), natomiast na własnym stadionie było już znacznie lepiej. Mimo, że zdobył „tylko” 12 pkt to nie przegrał żadnego biegu. Było to spowodowane tym, że w pierwszym podejściu dotknął taśmy co uniemożliwiło mu start w danym biegu (t,3,3,3,3). Oczywiście liga szwedzka to kompletnie inna bajka niż polska, lecz jeśli spojrzymy na ostatnie zmagania Nilssona w Tarnowie to zauważymy, że również ma zwyżkę formy. W ostatnim meczu z Orłem Łódź uzyskał 12 oczek w 6. startach. Dziś pojedzie z numerem 5, co oznacza, że będzie w parze Phillpiem Hellstroem-Beangsem. Mimo, że jest to młody i perspektywiczny żużlowiec to raczej Kim powinien przyjeżdżać do mety przed swoim kolegą z pary. Patrząc na rozkład biegów, również nie może narzekać, ponieważ teoretycznie nie będzie miał, aż takich ciężkich rywali jak w Gislaved. Reasumując, uważam, że Kim powinien pokryć linię 10 oczek tak jak robił to w ostatnich bataliach.

Piraterna Motala – Masarna Avesta

Typ: Kim Nilsson +9,5 pkt

Kurs: 1.57

zuzel

Dackarna Malilla – Indianerna Kumla

Wtorek, 18.08.20 – 19:00

Drugim meczem, którego biorę do kuponu to starcie pomiędzy Dackarna Malilla a Indianerna Kumla. Składy z przed roku są bardzo zmienione i gigantycznie się różnią. Jednak po dwóch kolejkach, widać, że w oba zespoły mają swoich liderów. W drużynie dzisiejszych gości, jest nim na pewno Pontus Aspgren, który może nie miał najlepszego początku sezonu w polskiej lidze, lecz od jakiegoś miesiąca jeździ bardzo solidnie. Przede wszystkim punktuje w Elitserien. Dziś czeka go i cały zespół ciężki mecz w Malilli. Na pewno jest to trudny teren dla każdego gościa, o czym przekonała się Piraterna przegrywając tutaj 55:34.Mimo wszystko, gram over punktowy, właśnie wspomnianego Pontusa. Uważam, że 9 punktów w pierwszych pięciu startach nie powinno być problemem. Patrząc na to jak spisuje się Szwed jest to promocja. Od razu w meczu inauguracyjnym, niestety przegranym z Rosspiggarna Hallstavik 41;49, Aspgren pokazał szaleństwo na torze i zdobył komplet punktów (3,3,3,3,3). W kolejnym meczu na wyjeździe w Avescie, Szwed zgarnął 11 oczek w 6. startach (9pkt w 5) (2,2,3,2,w,2). Myślę, żę gdyby nie wykluczenie w piątym starcie to Pontus z łatwością przebiłby linię 10 punktów. Jeśli spojrzymy na ostatnie mecze w barwach Lokomotiv Dauvgapils to również zauważymy, że Aspgren nie jest w słabej formie. W Gnieźnie zdobył 10 pkt (niestety lub stety anulowali wszystkie punkty, ponieważ został zdyskwalifikowany za niezgłoszony do protokołu meczowego silnik), u siebie z Bydgoszczą również 10pkt, a w Tarnowie 8. Patrząc na układ biegów, dziś powinien zgarnąć minimum 2pkt w każdym, co dałoby mu 10 oczek. My jednak mamy linię 9 punktów, która w moim odczuciu jest bardzo dobrą opcją w dzisiejszym dublu.

Dackarna Malilla – Indianerna Kumla

Typ: Pontus Aspgren +8,5 pkt

Kurs: 1.84

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 280 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

typy

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze