Wczoraj poznaliśmy trzy drużyny, które awansowały do fazy grupowej Ligi Mistrzów, dzisiaj dowiemy się o kolejnych zespołach, które dostąpią tego zaszczytu. Wydaje się, że w najgorszej sytuacji znajduje się Dinamo Zagrzeb, które aby marzyć o ewentualnej dogrywce musi odrobić trzybramkową stratę. Czy stać ich na spełnienie swoich marzeń? Przygotowałem ciekawy BetArchitekt w Forbet, zapraszam!

Załóż konto w Forbet, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jeżeli jesteś zainteresowany bonusami na start u danego bukmachera to skorzystaj z naszego kodu promocyjnego w Forbet, który daje wiele korzyści.

Dinamo Zagrzeb vs Sheriff Tiraspol (25.08. godz. 21:00)

Klub ze stolicy Chorwacji nie może być zadowolony z przebiegu meczu na Mołdawii. Przypomnijmy, że padł tam bardzo niekorzystny dla nich wynik, a więc 0:3 i zdecydowanie stawia pod ścianą Dinamo. Jest kilka powodów, dlaczego tak słabo zaprezentowali się dzisiejsi gospodarze w Tiraspolu. Przede wszystkim defensywa nie była monolitem i nie współpracowała z linią pomocy. Każda strata piłki w ofensywie kończyła się kontrą, która pachniała golem dla przeciwników. Dwie z trzech takich akcji zakończyły się trafieniami rywali i w rewanżu będzie trzeba uważać przede wszystkim na szybkiego Adama Traore, który był największym zagrożeniem. Jego zatrzymanie będzie połową sukcesu. Nie mniej jednak trzeba sobie szczerze powiedzieć, że Dinamo od dłuższego czasu nie znajduje się w najlepszej dyspozycji. Starcia z Legią Warszawa nie były przekonujące i słabość mistrza Polski spowodowała, że to właśnie ekipa z Zagrzebia walczy dalej o fazę grupową Ligi Mistrzów. Czy wykorzystają swoją szansę?

Bonus w Forbet na Ciebie czeka!

grupa zagranie

Sheriff to kolejna spora niespodzianka w tegorocznych kwalifikacjach do europejskich pucharów. Ich droga nie była najłatwiejsza, przecież po drodze wyeliminowali Crvenę Zvezdę, która do tzw. ogórków nie należy. Teraz mierzą się z Dinamo, a więc klubem, który w poprzednich latach osiągał spore sukcesy na Starym Kontynencie. Ciężko jednoznacznie powiedzieć, co tak naprawdę wydarzyło się w Tiraspolu, że to właśnie ten zespół może za chwilę znaleźć się w Lidze Mistrzów. Niewątpliwie pieniądze są obecne i projekt ten chce stać się potęgą na wschodzie. Jeżeli zauważy wyróżniającego się piłkarza w tym regionie, to od razu jest sprowadzany. Dobrym przykładem jest Momo Yansane, którego niedawno oglądałem na boiskach Wyszejszaja Liha w Isłaczu Mińsk, a po przygodzie w Niżny Nowogrodzie zmienił ponownie barwy i wraz z Adama Traore tworzą niebezpieczne skrzydła w Sheriffie. Tak szybko jest możliwość zrobienia kariery w piłce nożnej. Jak poradzą sobie przyjezdni w Zagrzebiu?

Odds are not currently available.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 8 września 2021 23:12.

Co obstawiać?

Chyba możemy spodziewać się scenariuszu, który czeka nas w stolicy Chorwacji. To Dinamo będzie dominować i starać się od pierwszych minut strzelić gola, aby odrabiać straty przywiezione z Tiraspolu. Trzy bramki to spora liczba, ale nie takie rzeczy widzieliśmy w futbolu i jeżeli ktoś widzi szansę dla gospodarza, to awans na kurs oscyluje w okolicach 4.00. Ja jednak stworzyłem zakład w Forbet, który mówi o siedmiu rzutach rożnych faworyta i ich zwycięstwie. Liczę tutaj na mocny napór Dinama i stąd też kornery. Wydaje mi się, że trener Damir Krznar wyciągnął wnioski i ewentualne groźne kontry przeciwników będą kasowane faulami taktycznymi. Czy to starczy do fazy grupowej Ligi Mistrzów? Będzie ciężko, ale z pewnością stać na wygraną gospodarzy, w którą celuję.

forBet
2.41
Dinamo Zagrzeb wygra + Dinamo Zagrzeb powyżej 6.5 rzutów rożnych

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym ZAGRANIE
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00

Dinamo Forbet na 25.08. LM

fot. Josip Regovic

Zaloguj się aby dodawać komentarze