Przed nami żużlowa sobota. Oprócz Grand Prix, które będzie odbywać się w Pradze, mamy 2 mecze w 1. Lidze żużlowej oraz jeden w najniższej klasie rozgrywkowej. Wczorajszy turniej SGP wygrał Bartek Zmarzlik, z czego możemy być zadowoleni. Czy dziś znowu będzie na najwyższym stopniu podium? Na pewno będzie o to bardzo trudno, ponieważ chrapkę na to ma Jason Doyle czy Tai Woffinden, który zajął wczoraj drugie miejsce. Sobota zapowiada się bardzo emocjonująco, dlatego nie możemy się doczekać, aż o godzinie 19 wyjadą najlepsi zawodnicy świata do pierwszego starcia. Trzymamy kciuki za naszych i jedziemy!

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2230PLN, aby otrzymać:

2000 PLN od depozytu + 210PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

FIM Speedway Grand Prix 6. runda – Praga

Sobota, 19.09.20 – 19:00

Przed nami szósta odsłona cyklu Grand Prix. Długo się zastanawiałem jaki kupon skleić. Było wiele typów, które mógłbym podać, lecz skupiłem się nad tymi, które w mojej opinii mają największą szansę powodzenia. Zacznijmy od Polaka, Patryka Dudka. Uważam, że zdobędzie dzisiaj minimum 7 punktów. Na to zdarzenie jest bardzo przyjemny kurs – 1.60. Faktem jest, że Duzers w tym sezonie Grand Prix nie jest w czołówce i na pewno nie może zaliczyć go do udanych. Ostatnio w Gorzowie, gdzie zaliczył potworny upadek, poskutkował tym, że zdobył zaledwie kilka punktów przez dwa dni. Wczoraj było już znacznie lepiej i widać było chęć do walki. Zdobył 7 punktów (3,2,0,2,0). Trzeba jednak zauważyć, że został pokrzywdzony przez arbitra, który nie zauważył wstrzelenia się w taśmę Leona Madsena. Powinien być za to wykluczony, lecz wyścig trwał w najlepsze a Dudek nie przywiózł w tym wyścigu żadnego oczka. Uważam, że było to nie fair, lecz jest to przeszłość i trzeba skupić się nad dzisiejszymi zawodami. Patryk bardzo lubi owal na Markecie, co wspominał nie raz w wywiadach, a przede wszystkim udowadniał na torze w ostatnich latach. Jako ciekawostkę mogę dodać, że we wszystkich cyklach GP, jest najlepiej spisującym się Polakiem w historii na tym torze i posiada najwyższą średnią. Mam nadzieję, że przełoży się to również w dzisiejszym GP i zdecydowanie poprawi swój występ. Po cichu myślę, że może to być czarny koń i życzę mu, aby stanął na najwyższym stopniu podium oraz, żeby zagrał Mazurek Dąbrowskiego. Duzers na pewno jest podbudowany ty, że został bohaterem Zielonej Góry, gdzie wprowadził Falubaz do rundy Play-off. Takie momenty podnoszą na duchu zawodników, gdzie zalążek było widać już wczoraj. Dodam również, że dziś wystąpi z numerem 10. Oznacza to, że pojedzie dwukrotnie z pola C, które wczoraj nie było najlepsze. Tor jednak powinien się znacznie różnić od wczoraj, co powinno pomóc Polakowi. 7 punktów to nie jest wybitny wynik, także zaskoczenia nie będzie. Uważam, że nasza linia będzie pokryta bez większych problemów.

Typ: Patryk Dudek +6,5 pkt

Kurs: 1.60

typy

Tutaj pod lupę biorę Macieja Janowskiego i Mikkela Michelsena. Uważam, że Maciek będzie lepszy od Duńczyka i zajmie wyższą lokatę. Faktem jest, że Mikkel we wczorajszej odsłonie był lepszy od Magica, lecz różnica była niewielka (jedno miejsce, jeden punkt). Widać było, że Janowski był bardzo nerwowy, co w pierwszym biegu poskutkowało upomnieniem, a w swoim ostatnim starcie dotknął taśmy, co spowodowało jego wykluczenie. Ogólnie zdobył tylko 6 punktów i na pewno nie jest zadowolony ze swojego występu. Dziś determinacja będzie jeszcze większa, co mam nadzieję, pójdzie w dobrą stronę. Na Markecie nigdy nie miał oszałamiających wyników, lecz ważną kwestią jest to, że cały czas ma szansę na Mistrza Świata. Po wczorajszych zawodach, 1. miejsce troszeczkę się oddaliło, ale tak jak znam Maćka, to wiem, że będzie walczył do końca, nawet o brązowy medal, na który ma duże szanse. Warunkiem jest jednak dobra jazda w dzisiejszych zawodach i przynajmniej półfinał. Jeśli chodzi o Mikkela to wczoraj odjechał swoje najlepsze zawody w Grand Prix. Standardowo zaczął od dobrych wyników (w dwóch pierwszych startach 5 punktów), natomiast później było to co zawsze czyli 0 lub 1. Zdecydowanie można powiedzieć, że nie jest to jego sezon i nie czaruje tak jak rok temu. Oczywiście jak każdy, będzie walczył o jak najlepsze miejsce, lecz nie jest raczej w stanie zająć na koniec cyklu miejsca 1-6. W swoim pierwszym biegu, pojedzie z pola A, a koło niego zobaczymy Bartka Zmarzlika, Jasona Doyle’a oraz Martina Vaculika. Będzie to bardzo trudny wyścig i raczej nie sądzę, aby mógł go wygrać. Obaj zawodnicy spotkają się dopiero w ostatnim biegu rundy zasadniczej (20). Znów w czerwonym kasku zobaczymy Duńczyka, natomiast koło prawego łokcia stanie Magic. Jeśli pola będą tak samo chodzić, jak wczoraj to jest duża szansa, że Janowski zamknie Mikkela. Reasumując, uważam, że Maciej będzie wyżej od Mikkela. Jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem i jeśli poprawi ustawienia w swoim sprzęcie, a przed wszystkim nie zgarnie żadnej literki to raczej bez problemu powinien być przed Duńczykiem. Głęboko w to wierzę i mam nadzieję, że tak się właśnie stanie.

Typ: Maciej Janowski lepszy od Mikkela Michelsena

Kurs: 1.45

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 2230 PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 210 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem.

zuzel

Zaloguj się aby dodawać komentarze