Sezon klubowy na siatkarskich parkietach dobiega końca. Dzisiaj poznamy mistrza Włoch. W sobotę natomiast odbędą się finałowe mecze Ligi Mistrzów u kobiet, jak i mężczyzn. To będą ostatnie rozstrzygnięcia w klubowych rozgrywkach. Pod koniec maja rozpocznie się sezon reprezentacyjny. Na dzisiejszy decydujący pojedynek o mistrzowski tytuł w Perugii przygotowałem dla was analizę i typy. Zapraszam do przeczytania. 

Rejestracja w forBET
Kod rejestracyjny: 
1300PLN

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Perugia – Lube

typ: Perugia wygra i Leon najlepiej punktującym 

Kurs: 2,0

W finałowej rywalizacji pomiędzy Perugią i Lube dojdzie dzisiaj do decydującego starcia, które rozstrzygnie o Scudetto. Do tej pory każdy mecz tego finału wygrywali gospodarze i to dość gładko. Zaskakuje to, że przy tak świetnych drużynach nie ma wyrównanej walki, tylko mecze wygrywane są bardzo pewnie i to w stosunku 3:0. Tak było też przed kilkoma dniami w Civitanovie, gdzie gospodarze zagrali znakomicie i nie dali dojść do głosu graczom Perugii. Wygrali kolejno w setach do 20, 21 i 19. Świetnie zagrała cała drużyna gospodarzy, ale szczególnie zaimponowali atakujący Sokolov i środkowy Simon. Perugia tego dnia była znacznie gorsza w polu serwisowym. W bloku także nie imponowała, brakowało kontr i wsparcia w ataku dla Leona i Atanasijevicia. Lube wykorzystało znakomicie swoją szansę i dalej ma szansę na mistrzostwo.

Jednak teraz przed nimi zadanie dużo trudniejsze. Wygrać w Perugii w tegorocznych play off nie udało się nikomu.

Jak pokazały dwa dotychczasowe mecze tego finału na parkiecie mistrzów Włoch wygranie jest zadaniem praktycznie niewykonalnym. Oba spotkania Perugia zwyciężyła gładko 3:0. Lube nie miało nic do powiedzenia. Te mecze były koncertem Leona i spółki. Czy dzisiaj będzie podobnie ? Myślę, że tak może być. Perugia u siebie jest wspierana przez kapitalnych kibiców. To oni napędzają drużynę do coraz lepszej gry, a mając takiego kogoś jak Leon w składzie zwycięstwa przychodzą dużo łatwiej. Co ciekawe ekipa Leona i spółki w tegorocznych play off wygrała wszystkie mecze u siebie i przegrała wszystkie na wyjeździe. To pokazuje ile dodatkowej energii daje im gra we własnej hali z kapitalnymi kibicami.

Sytuacja w tegorocznym finale przypomina bardzo sytuację sprzed roku. Wtedy w finale mierzyły się te same ekipy i też każda z nich wygrywała u siebie, a w decydującym meczu Perugia triumfowała 3:0 i sięgnęła po pierwsze w swojej historii mistrzostwo. Żeby obronić Scudetto gospodarzom dzisiejszego spotkania jest potrzebna świetna dyspozycja Wilfriedo Leona. W trzech meczach finału był on najlepiej punktującym spotkania, jedynie w sobotę tak się nie stało. Zagrał trochę słabiej jak cała drużyna. Zdobył wtedy 12 punktów, lepszy był Sokolov z 14 ,,oczkami” na koncie. Dzisiaj spodziewam się, że mistrzowie Włoch znowu zagrają tak, że Lube nie będzie miało nic do powiedzenia.

Proponuję wam dwa typy. Jeden bardziej pewny, drugi troszkę bardziej ryzykowny. Oba do tej pory wchodziły w dwóch meczach tego finału w Pala Barton, gdzie Perugia wygrywała po 3:0, a Leon najlepiej punktował ze wszystkich. Podsumowując spodziewam się kapitalnego widowiska i liczę na znakomitą postawę gospodarzy oraz przyjmującego reprezentacji Polski Wilfriedo Leona, który powinien poprowadzić swoją drużynę do obrony tytułu mistrzowskiego.

forbet kupon

 

forbet