Wczorajszy mecz Częstochowy został odwołany, także chcąc nie chcąc zgarnęliśmy mniejszy plus. Zawsze jednak jest to kupon na plus, więc musimy się cieszyć. Dzisiaj przed nami 2 spotkania z 1.ligi żużlowej oraz Drużynowe Mistrzostwa Świata Juniorów, które odbędą się w Outrup. Mam nadzieję, że pogoda nie pokrzyżuje planów i spokojnie każdy mecz będzie odjechany. Zapowiada się ciekawa sobota ze sporą dawką czarnego sportu. Czy Orzeł Łódź zgarnie punkt bonusowy? Czy Apator Toruń zostanie w końcu zatrzymany? Czy Polacy zostaną Mistrzami Świata? Jak widać mamy wiele pytań, na które będziemy uzyskiwać odpowiedzi już od 16:30, ponieważ wtedy rozpocznie się pierwsze starcie. Trzymajmy kciuki, żeby był to kolejny dobry i owocny dzień!

1200 PLN od depozytu +230 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

sts bez ryzyka - 230

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów – Apator Toruń

Sobota, 05.09.20 – 16:30

O godzinie 16:30 na stadionie przy ulicy Piłsudskiego 64, odbędzie się mecz pomiędzy Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów a Apatorem Toruń. Patrząc na papier, zdecydowanym faworytem jest zespół gości, który jak dotąd nie przegrał na żadnym stadionie. Powiem więcej, nie przegrał mniej niż do 39. Na pewno idą jak burza i raczej nie chcą tego zmieniać. Jeśli chodzi o drużynę gospodarzy to na wyjazdach są po prostu tragiczni. Nie układa im się nic i większość zawodników, nie radzi sobie na innych owalach. Kompletnie odmienna jest sytuacja , gdy Ostrowianie mają mecz przed własną publicznością. Co ciekawe, nie doznali tutaj porażki przez cały poprzedni sezon, ani w obecnym. Będzie to bardzo interesujące spotkanie, które może zakończyć się pierwszą porażką gospodarzy. W pierwszym meczu, lanie było dość mocne, ponieważ Ostrovia przegrała na Motoarenie aż 63:27. W dzisiejszym spotkaniu, walka o bonus jest po prostu niemożliwa.  Jeśli jednak chcą myśleć o zbliżeniu się do wyniku, który dałby zwycięstwo to muszą pojechać na miarę swoich możliwości. Idąc tym tropem, gdy przeglądałem propozycję bukmacherów to od razu zauważyłem bardzo przyjemny typ, który właśnie przedstawię. Nicolai Klindt, czyli lider drużyny z Wielkopolski, musi zdobyć minimum 10 punktów w pięciu pierwszych startach, bez bonusów. Patrząc na to jak radzi sobie w tym sezonie Duńczyk, jest to bardzo prawdopodobne. Oprócz inauguracji (zdobył 9 oczek), gdzie widać było, że brakuje mu objeżdżenia, pokrył naszą linię za każdym razem. Jego średnia biegowa w domu wynosi 2,5 a ogólna meczowa 10,62. Nicolai w tym roku jest naprawdę na fali i pokazał to również w jednym meczu PGE Ekstraligi, gdzie wystąpił jako gość w drużynie z Bartoszem Zmarzlikiem. Oczywiście mowa tutaj o Stali Gorzów. Zdobył tam 11pkt w 6. startach. Wiadomą rzeczą jest, że dzisiejsze starcie z Toruniem będzie o wiele bardziej wymagające, lecz mimo to myślę, że 10 punktów jest jak najbardziej w jego zasięgu. Jeśli Ostrów chce myśleć o jakichś punktach to Klindt jest pierwszym zawodnikiem, który musi zdobyć minimum dwucyfrowy wynik. Dziś jak zwykle, pojedzie z numerem 13, co da mu 2 punkty „z urzędu”, ponieważ raczej powinien być przed młodzieżowcem. Reasumując, sądzę, że 10 oczek Klindta to dobry typ na dzisiejsze starcie.

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów – Apator Toruń

Typ: Nicolai Klindt +9,5 pkt

Kurs: 1.70

sts

 

Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Sobota, 05.09.20 – 19:15

Drugim sobotnim meczem w 1.lidze żużlowej jest starcie pomiędzy Orłem Łódź a Zdunek Wybrzeżem Gdańsk. Zdecydowanym faworytem w dzisiejszym spotkaniu jest drużyna gospodarzy i taki będzie właśnie nasz typ. Uważam, że Łodzianie wygrają to spotkanie z handicapem -10,5 pkt. Oznacz to, że jeśli nie będzie niespodziewanych sytuacji na torze i za każdym razem minimum trójka zawodników dojedzie do mety to końcowy wynik musi być 51:39 lub wyższy. W Gdańsku, tamtejsi gospodarze, wygrali 51:39. Był to bardzo dziwny mecz, ponieważ jak go oglądałem to miałem wrażenie, że Orły były po prostu lepsze. Niestety pod koniec spotkania zatracili koncentracje i przegrali znacznie w ostatniej fazie zawodów. Dziś drużyna Adama Skórnickiego ma bardzo dużą szansę na zwycięstwo i nawet na bonus. Aby tak się stało, muszą wygrać minimum 52:38. Patrząc na to jak radzą sobie w tym sezonie jest to bardzo prawdopodobne. U siebie wygrali do 33 z Lokomotivem Dauvgapils, do 38 z Ostrovią Ostrów, do 39 ze Startem Gniezno oraz 28:20 z Tarnowem, lecz tutaj wynik został zaliczony po 8 biegu. Jestem przekonany, że jeśli byśmy mieli pełne 15 biegów to linia 50 punktów na pewno by pękła.Jak widać, w każdym meczu Orzeł pokrył naszą linię, która może na papierze wydaje się dość wysoka, lecz w rzeczywistości na pewno taką nie jest. Jeśli chodzi o Wybrzeże Gdańsk to widać, że mają niemałe problemy. Wskazywać może na to fakt, że pod numerem 4 zobaczymy dzisiaj Roberta Chmiela, który wskakuje za Kacpra Gomólskiego, który mam wrażenie, że jednak lepiej radził sobie na wyjazdach niż na własnym owalu. Mimo to, nie sądzę aby Robert był wzmocnieniem, ponieważ bardzo kiepsko u niego z rozjeżdżeniem, co może mieć bardzo duży wpływ. Jeśli spojrzymy na ostatnie wyniki Gdańszczan na wyjeździe to również zauważymy, że nie radzą sobie najlepiej. Fakt, wygrali dwa spotkania w Dyneburgu oraz Bydgoszczy, lecz trzeba przyznać, że są to najsłabsze zespoły ligi. W Toruniu dostali do 35 a w Ostrowie żużel został im wybity z głowy, ponieważ polegli 58:31. Dziś Orzeł Łódź, który jest na fali wznoszącej, powinien wygrać za 3 i pozostać w tabeli na drugiej pozycji.

Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Typ: Orzeł Łódź -10,5 handicap

Kurs: 1.52

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry

Zaloguj się aby dodawać komentarze