Honoris to nowa organizacja na polskiej esportowej scenie, założona wspólnie przez Filipa „Neo” Kubskiego oraz Wiktora „Taza” Wojtasa, organizacja, która będzie próbowała pokazać siłę polskich graczy na światowych turniejach. Swój pierwszy mecz rozegrają dziś, przeciwko Forze w ramach Home Sweet Home Cup 5, czym podnoszą sobie poprzeczkę naprawdę wysoko, jeśli spojrzymy na klasę dzisiejszego rywala. Typowanie zwycięstwa Honoris w tym meczu nie jest oczywiście patriotycznym obowiązkiem, jednak Betfan przygotował naprawdę rozbudowaną ofertę na to spotkanie, z której postaramy się skorzystać!

 

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2331 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady
+ 14% do wygranych

oferta z naszym kodem promocyjnym: 2961PLN

Kod rejestracyjny
2961PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2331 zł
ZAKŁADY BEZ RYZYKA: 600 zł
DARMOWE ZAKŁADY: 30 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

 

Forze – Honoris
21.05.2020 r. Godz. 12.20

 

Pierwsze spotkanie Honoris jest niewątpliwie wydarzeniem wyczekiwanym przez pewną część fanów counter strike’a. Nowa organizacja zawsze budzi emocje i rodzi pytania co do ich postawy w europejskich potyczkach. Fakt występowania w składzie takich legend jak Taz czy Neo dodatkowo rozbudza oczekiwania kibiców, którzy doskonale pamiętają czasy ich wspólnej gry w Virtus.pro. Nie sposób jednak przeprowadzić analizy gry całej drużyny, gdyż po prostu nie mieliśmy okazji zobaczyć ich zagrań na oficjalnych spotkaniach. Tutaj z pomocą przychodzi nam Betfan, u którego znajdziemy naprawdę ciekawe propozycje na dzisiejsze spotkanie.

Skupimy się dziś na jednym zawodniku, a mianowicie na Filipie „Neo” Kubskim, czyli chyba jednego z najpopularniejszych polskich zawodników w historii. Mistrz Cs-a 1.6, następnie legenda Virtus.pro, człowiek, który jako zawodnik jest szanowany przez wszystkich pro graczy na świecie, co zresztą pokazało Faze, angażując go do zespołu. Neo wielokrotnie pokazywał, że jest zawodnikiem, którego nigdy nie można skreślać i przestawać w niego wierzyć. W wywiadach dotyczących organizacji podkreślał, że sam pomysł jest również spowodowany ogromną chęcią do gry i ambicjami zawodników. Neo ciągle jest graczem, który potrafi zrobić różnicę w meczu i również tego będziemy dziś po nim oczekiwać. Bukmacher wystawił na tego zawodnika linię 14,5 zabójstw, co moim zdaniem jest bardzo korzystną propozycją dla nas. Jakie argumenty przemawiają na korzyść Filipa?

Patrząc na ten typ, musimy pamiętać o tym, że Honoris z pewnością nie wyskoczy na przeciwników nieprzygotowane. Sam proces sprawdzania zawodników do drużyny trwał ponad trzy miesiące, zatem z pewnością gracze mają już przygotowane pierwsze taktyki i sposoby na grę, z pewnością przygotowali ten czas do uzyskania lepszej synergii i zgrania między sobą. Dodatkowo rolę prowadzącego zespołu będzie pełnił Taz, wobec czego odciąży to trochę głowę Neo, który będzie w stanie poświęcić się pokonywaniu rywali. 15 zabójstw to nie jest dużo, zwłaszcza jeśli pamiętamy jakimi umiejętnościami dysponuje Filip. Dodatkowo ich dzisiejszy przeciwnik gra ostatnio w kratkę, porażka z Ago, Salamander czy Gambit Youngsters z pewnością nie wpływa dobrze na morale zawodników. W tym wszystkim widzę szansę dla Honoris na zaprezentowanie naprawdę solidnej dyspozycji, a  co za tym idzie

Co typować:

Neo z pewnością będzie starał się dziś pokazać ze świetnej strony, dlatego over 14,5 zabójstw jest dla mnie jak najbardziej realny. Ponadto Betfan przygotował również zakład specjalny dotyczący Neo. Za wygranie przez tego zawodnika clutcha 1 vs 5 bukmacher proponuje kurs aż 50. Z pewnością nie jest to tak zwany „pewniaczek” jednak również nie jest to nierealne. Jeśli ktoś wie jak dobrym, a co ważniejsze inteligentnym graczem jest Filip, ten wie, że nie traci on głowy w takich sytuacjach. Z wysoką stawką nie ma co szaleć w tym przypadku, jednak symboliczna „piątka” postawiona na Neo z pewnością nie zaburzy naszego budżetu. Typ ten jest bardzo ryzykowny, jednak w historii Filipa mógłbym znaleźć kilkanaście sytuacji, w których dokonywał on niemożliwego, a value w typ typie jest naprawdę wysokie, trzymamy kciuki za naszego rodaka!

 

Forze – Honoris
21.05.2020 r. Godz. 12.20
Typ: Neo powyżej 14,5 eliminacji
Kurs: 1.77

Typ: Neo wygra clutcha 1vs5
Kurs: 50! (Niska stawka)

 

 

Astralis – G2
21.05.2020 r. Godz. 17:30

 

Drugim meczem na naszym kuponie będzie kolejne starcie w ramach turnieju DreamHack Masters Spring 2020. Dziś zmierzą się ze sobą dwie drużyny, które niedawno spotkały się w finale ESL Road to Rio: Astralis oraz G2. Faworytem tego spotkania może być tylko jedna drużyna, chociaż sytuacja od czasu tamtego spotkania delikatnie się zmieniła. Czy te zmiany znacząco wpłynęły na grę Astralis i czy dziś Duńczycy mają się czego obawiać?

Spotkanie finałowe ESL Road to Rio było koszmarem dla graczy G2. Start z gorszej pozycji spowodowany wygraniem niższej drabinki od razu faworyzował ekipę Astralis, jednak nikt chyba nie spodziewał się, że francuska drużyna będzie w stanie wygrać jedynie osiem rund w dwóch mapach! Widać było ogromną różnicę klas między zespołami, G2 nie potrafiło w żadnym aspekcie przeciwstawić się Astralis, które pokazało dojrzałą i jednocześnie piękną grę. Dziś spodziewam się czegoś więcej od francuskiej drużyny, jednak końcowy wynik wydaje się być nieunikniony.

Po zakończeniu poprzedniego turnieju zdrowotną przerwę musiał podjąć Gla1ve, którego pozycję w zespole zastąpił Jugi. Według niektórych to poważne osłabienie zespołu, co delikatnie widać było w spotkaniu z Heroic, gdzie Jugi nie potrafił jeszcze odnaleźć się w meczu, co skutkowało dogrywką na pierwszej mapie w starciu z o wiele gorszym przeciwnikiem. W kolejnym spotkaniu widać było już wiele więcej luzu w grze tego zawodnika, cała drużyna wydawała się odnaleźć potrzebne zgranie i gładko pokonali swojego rywala. Wszyscy gracze doskonale znają swoje obowiązki w meczu i świetnie się z nich wywiązują, nawet pomimo braku jednego nominalnego gracza zdają się prezentować naprawdę wysoki poziom.

G2 z kolei, od momentu porażki w finale zdają się trwać ciągle w formie z tamtego meczu. Przegrana z North, następnie jedynie cud i banalny błąd graczy Heroic, który pozwolił im ostatecznie wygrać spotkanie 2-1. Gra G2 nie wyglądała jednak przekonująco w żadnym z tych spotkań, co nie budzi pozytywnych perspektyw przez meczem z Astralis. Również mapy przygotowane przez francuską drużynę nie pokazują ich przewagi,  Astralis z pewnością wykluczy Mirage, jedyną mapę gdzie ostatnio G2 prezentowało dobry poziom. Oprócz tego na każdej innej dostępnej w tym momencie mapie widać przewagę Duńczyków, zarówno w procencie wygranych spotkań, jak i seriach zwycięstw.

Ostatecznym gwoździem do trumny G2 zdaje się być Device. Notuje on w tym momencie naprawdę fenomenalną formę, w każdym możliwym meczu prowadzi swoją drużynę. Ze świetnej strony prezentują się również Magisx oraz Xyp9x. Gracze Astralis są aktualnie naprawdę mocni strzelecko, przez co nie boją się podejmować pojedynków i egzekwować swój plan na podłożenie lub rozbrojenie bomby. Astralis są zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu, nawet pomimo grania z Jugim w składzie. Dodatkowo dzięki Matchday Boostowi w Betfan kurs na ich bezpośrednie zwycięstwo wygląda naprawdę ciekawie!

 

Astralis – G2
21.05.2020 r. Godz. 17:30
Typ: Astralis wygra
Kurs: Matchday Boost 1.50

 

 

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.