Po prawie tygodniu przerwy powracają do nas rozgrywki IEM Summer, a w nich w grze pozostało już tylko sześć drużyn. Z turniejem pożegnały się już Ninjas in Pyjamas czy Astralis, natomiast w walce o tytuł pozostają Evil Geniuses oraz OG, które nie były wcześniej wymienianie w gronie największych faworytów. Czy dziś ekipa Micha pokona obecnie najlepszą drużynę na świecie, przynajmniej według rankingów? Bukmacherzy nie dają żadnych szans amerykańskiej organizacji, jednak czy mają oni potencjał na dojście do półfinału turnieju? W drugim spotkaniu naprzeciw siebie staną Vitality oraz Virtus.pro, które podczas tego turnieju przeżywają prawdziwe odrodzenie. Kto spotka się z OG oraz G2 Esports w półfinałach? Przygotowałem na dziś analizę obydwu ćwierćfinałów i mam nadzieję, że moje przewidywania będą trafne, dziś gramy w Fortunie, koniecznie sprawdźcie ich ofertę!

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2720PLN, aby otrzymać:

2100 PLN od 2. depozytu + 600PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!


 

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720PLN

Kod rejestracyjny
2720PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły


Vitality – Virtus.pro
11.06.2021 r. Godz. 16:45

Zaczynamy od pojedynku Vitality oraz Virtus.pro, czyli dwóch drużyn, które przeżywały dosyć ciekawe odrodzenie podczas tego turnieju. Drużyna Zywoo awansowała do finału górnej drabinki w swojej grupie, pokonując po drodze między innymi Gambit wynikiem 2:0 i przegrywając dopiero przeciwko G2 Esports, które jednak również błyszczy formą podczas tych rozgrywek. Virtusi natomiast po przegranej z OG w półfinałach, spadli do dolnej drabinki, gdzie jednak ani Spirit, ani NiP nie byli w stanie ich zatrzymać. Dzisiaj już nie ma perspektyw na drugą szansę, a przegrana w spotkaniu będzie oznaczać eliminację z turnieju. Kto według mnie pokaże się z lepszej strony?

Bukmacherzy nie widzą tutaj wyraźnego faworyta, bo kursy są bardzo wyrównane, jednak ostatecznie minimalnie mniej dostaniemy za postawienie na drużynę Bustera. Nie zmienia to jednak faktu, że zapowiada się nam naprawdę ciekawe starcie, zwłaszcza jeśli spojrzymy na drogę obydwu ekip do ćwierćfinałów, która w obydwu przypadkach obfitowała w solidne drużyny. Według mnie typowanie zwycięzcy tego spotkanie jest nieopłacalne, bo obydwie drużyny są w podobnej formie, a żadna z drużyn nie ma tutaj jakiegoś szczególnego słabego lub mocnego punktu. Obydwie ekipy udowodniły, że nie należy ich obecnie wykluczać z grona potencjalnych faworytów!

Ja zdecydowałem się tutaj na postawienie na over 2,5 mapy w meczu i uważam, że jest to bardzo rozsądna propozycja. Teoretycznie obydwie drużyny najczęściej decydują się na wybór Dusta 2, jednak mają w swoim arsenale również inne pozycje, VP notuje serię czterech wygranych spotkań na mapie Inferno, natomiast Vitality często wybiera Overpassa lub Vertigo, gdzie również grają wyśmienicie. W tym momencie nie widzę różnicy między formą tych dwóch zespołów a patrząc dodatkowo na to, że żadna z drużyn nie wyróżniła się w szczególny sposób, tak żeby móc wskazać tutaj faworyta, to uważam, że jak najbardziej będzie tutaj potrzebna trzecia mapa, żeby wyłonić zwycięzcę tego spotkania.

Fortuna
1.86
Powyżej 2,5 mapy

Baner skarb kibica


Gambit – Evil Geniuses

11.06.2021 r. Godz. 20:00

Dzisiejszy drugi ćwierćfinał to dla bukmacherów starcie Dawida w postaci EG z Goliatem, czyli oczywiście ekipą Gambit. Według mnie jednak Dawid tym razem wyposażony jest nie w małą procę, a w potężną wyrzutnię rakiet w formie Micha. Kursy na zwycięstwo drużyny Polaka są bardzo wysokie i szczerze mówiąc bardzo się temu dziwie. Oczywiście pod względem rankingowym pomiędzy tymi ekipami jest przepaść, bo EG obecnie zajmuje 30. miejsce, co w zestawieniu do Gambit, które jest obecnie liderem wygląda kiepsko, jednak to nie ranga jest najważniejsza, a to w jaki sposób dana drużyna gra podczas turnieju.

A tutaj nie ma już takiej różnicy między zespołami, bo Evil Geniuses pokonali takie zespoły jak Spirit czy Heroic, natomiast w swoim pojedynku z OG dostarczyli naprawdę dużo emocji i dopiero trzecia mapa zdecydowała, kto awansował bezpośrednio do półfinałów turnieju. Gambit natomiast dosyć niespodziewanie przegrali w spotkaniu przeciwko Vitality, nie zdobywając jednocześnie nawet jednej mapy. Oczywiście nie należy ich od razu skreślać, co zresztą sami pokazali w dwóch kolejnych spotkaniach, jednak wiemy dobrze, że w obecnych realiach CS:GO trudniej jest utrzymać drużynie najwyższą formę, zwłaszcza że cały czas mówimy tutaj o rozgrywkach online. Gambit ciągle jest jedną z najlepszych drużyn na świecie, jednak pozostałe ekipy już powoli uczą się jak na nich grać i zwycięstwa nie przychodzą im z taką łatwością.

W tym spotkaniu również zdecydowałem się na wybór typu na over 2,5 map, jednak tutaj głównym czynnikiem, który mnie do tego przekonał jest wysokość kursu. Gambit jest ciagle faworytem tego spotkania i na przestrzeni całego starcia uważam, że mają więcej do pokazania, jednak Evil Geniuses podczas tego turnieju prezentuje się bardzo dobrze i według mnie postawią się dziś Rosjanom. Już w meczach z Heroic czy OG pokazywali, że nie boją się wyżej notowanych oponentów, a każde kolejne spotkanie coraz bardziej ich nakręca. W świetnej formie jest Michu, który wraz z Obo prowadzi w swojej drużynie w ilości zdobytych eliminacji. Gambit już raz pokazało swoją słabą stronę na tym turnieju i wydaje mi się, że dziś po raz kolejny będziemy tego świadkami!

Fortuna
2.13
Powyżej 2,5 mapy

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 2720PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia
  • Stawka maksymalnie 600 PLN – zwrot bez odjęcia 12% podatku na konto bonusowe
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni
  • Jednokrotny obrót bonusem
  • Przy okazji sprawdź bonusy w Fortunie

 

Kupon esport fortuna 11.06

fot.Norbert Barczyk/pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze