Dziś w ramach kwalifikacji do majora w Rio będziemy mogli oglądać starcia w różnych częściach świata. Poczynając od Azji i Rosji, poprzez Europę aż do Ameryki, wszędzie czekają na nas niesamowite emocje. Postaramy się dziś wybrać po jednym spotkaniu z  różnych sektorów i odnaleźć w nich ciekawe propozycje typów.

 

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3000 zł od depozytu + 100 zł bez ryzyka
+ 14% do wygranych

oferta z naszym kodem promocyjnym: 3100 pln

Kod rejestracyjny
3100PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

 

North – Movistar Riders
07.05.2020 r. Godz. 18:30

 

Pierwszym meczem na naszym kuponie będzie spotkanie z europejskiego podwórka. North podejmować będzie drużynę Movistar Riders w ramach grupy E fazy grupowej kwalifikacji. Obie drużyny zdobyły po sześć punków w pięciu meczach i delikatnie odstają od reszty stawki. Kolejne mecze to dla nich jedyne szanse, żeby poprawić swoją pozycję w tabeli, zatem z pewnością zaprezentują się z jak najlepszej strony.

Zacznijmy jednak od tego, co czyni ten mecz wyjątkowym. Według bukmacherów faworytem tego spotkania jest drużyna North, jednak w opinii ogólnej to ich przeciwnicy są typowani do zwycięstwa. Niski kurs na North wynika w zasadzie z ich wyższej pozycji w rankingu, oraz przewagi w dotychczasowych starciach z przeciwnikiem. Jeśli przyjrzymy się jednak pozostałym statystykom, jak i grze Duńskiego zespołu, to z pewnością zauważymy pewne problemy, widoczne w ich grze. Zarówno w grze drużynowej, jak i w indywidualnych starciach, North często bywało nieporadne, nie potrafiło zdominować teoretycznie słabszych przeciwników jak contact czy Godsent. Spadek ich formy, zwłaszcza w ostatnich tygodniach jest zauważalny, i moim zdaniem bezpośrednio przełoży się na dzisiejsze starcie.

Ich przeciwnicy, Movistar Riders, również borykają się z pewnymi kwestiami dotyczącymi ich gry. Dwie ostatnie porażki podczas tych kwalifikacji z pewnością nie są dla nich przyjemnym wspomnieniem. Z drugiej strony, przegrana 2-0 zawsze działa jak kubeł zimnej wody na twarz i również w tym przypadku może zadziałać motywująco na graczy. Jeśli chodzi o statystyki, to nie odbiegają bardzo od ich przeciwników, najlepiej zauważalna jest forma Alexa, który osiągnął podczas tych kwalifikacji rating na poziomie 1.14, co jest całkiem przyzwoitym wynikiem, zwłaszcza patrząc na to, że wynik ten pochodzi w większości z przegranych spotkań. Również pod względem map nie można zauważyć znaczącej różnicy pomiędzy tymi ekipami, może pomijając mapę Vertigo, gdzie North prezentuje się wybitnie.

Podsumowując jednak całość, North wydaje się być wyraźnym faworytem tego spotkania jedynie na papierze. Mecze z takimi ekipami jak Godsent czy Contact pokazały nam jednak, że jest to drużyna, która nie potrafi w pełni wykorzystywać swoich atutów, wobec czego nie jest w stanie pokonywać tych teoretycznie słabszych rywali, a nawet jeśli im się to udaje, to jest to zwykle okupione trudną walką i wymaga trzeciej mapy do wyłonienia zwycięzcy. Dziś również możemy spodziewać się takiego rezultatu. Ekipa Movistar Riders prawdopodobnie zbanuje mapę Dust 2, wobec czego otwartym wyborem dla North pozostanie Vertigo. Z kolei ich przeciwnicy z pewnością wybiorą Overpassa, gdzie prezentują się po prostu pewniej od swoich rywali. Przewiduję wobec tego wyrównany mecz, over 2,5 prawdopodobnie zostanie pokryty, jednak ja zdecydowałem się dziś na bezpieczniejszy wariant.

 

North – Movistar Riders
07.05.2020 r. Godz. 18:30
Typ: Handicap map: Movistar Riders (+1,5)
Kurs: 1.37

 

 

 

Team Liquid – 100 Thieves
07.05.2020 r. Godz. 22:00

 

Przenosimy się teraz do Ameryki Północnej, gdzie w ramach ćwierćfinału ESL Road to Rio swój mecz rozegrają Team Liquid oraz 100 Thieves, drużyny z drugiego oraz trzeciego miejsca w swojej grupie. Betfan przygotował na to spotkanie Matchday Boost, łącząc go z naszym pierwszym typem, możecie bezpiecznie podwoić swoją stawkę! Przejdźmy jednak do analizy spotkania.

Liquid, pomimo kilku niespodzianek w fazie grupowej, ciągle są drużyną ze światowego topu, jak również ciągle są faworytem dzisiejszego spotkania. Widać problemy w ich grze, jednak gdy patrzymy na taką ekipę, to musimy pamiętać o tym, jak szybko są oni w stanie adaptować swoją grę i poprawiać widoczne błędy. Z pewnością nigdy nie można ich skreślać, nawet jeśli wydaje nam się, że notują spadek formy, to i tak z pewnością będą w stanie pokazać swoje najmocniejsze zagrywki i zaskoczyć swojego przeciwnika. Dodatkowym elementem, który przemawia, za ekipą Twistza jest fakt, że w przypadku tego regionu, zaczynamy już fazę pucharową. Tutaj już nie ma miejsca na potknięcia, motywacja jest ogromna. Moim zdaniem zawodnicy Liquid mają większe doświadczenie, które z pewnością pomoże im z presją wynikającą z perspektywy odpadnięcia z turnieju.

Jeśli chodzi o statystyki indywidualne, to po stronie 100 Thieves z pewnością należy wyróżnić zawodnika o pseudonimie Gratisfaction. Prezentuje on świetny poziom, podobnie zresztą jak cała drużyna, która zanotowała wzrost formy w odniesieniu do poprzednich 3 miesięcy. Widać zrównoważony wzrost formy każdego zawodnika tej ekipy. Po stronie Liquid świetnie podczas tych kwalifikacji odnalazł się Naf, który zanotował poprawę swojego ratingu KDA, jednak niezaprzeczalnie najbardziej niebezpieczny w drużynie jest Elige, fenomenalny młody zawodnik, który bardzo często otwiera rundy dla swojej drużyny.  Prezentuje się on wybitnie podczas trwających kwalifikacji, zarówno w przegranych jak i wygranych spotkaniach, to on otwiera tabelę Teamu Liquid.

Przechodząc dalej, patrząc również na aspekt map, zauważamy przewagę Liquid. Pomijając mapy, które zwykle są początkowo odrzucane przez obie drużyny, Liquid prezentuje się lepiej w ostatnich spotkaniach na Duscie 2, Mirage czy Inferno, które jest pierwszym wyborem obydwu ekip. 100 Thieves z kolei osiągają lepsze procentowo wyniki na Vertigo oraz Nuke, gdzie wygrywają ponad 65% swoich spotkań. We wszystkich tych statystykach widzimy jednak sporą równowagę między tymi zespołami, mimo tego, że nie widzimy wyraźnej dominacji Liquid, to jednak moim zdaniem, przy obecnej puli map, oraz kolejności, w jakiej będą wybierane, to oni mają przewagę nad rywalem. Liquid, oprócz standardowego dla siebie bana Traina będzie miało do wyboru wykluczenie jeszcze jednej mapy niekorzystnej dla siebie, prawdopodobnie wymienianego wcześniej Nuke lub Vertigo. Moim zdaniem, drużyna takiego kalibru z pewnością przeanalizowała dokładnie, gdzie są ich największe problemy i wybierze mapy, które będą dla nich najkorzystniejsze.

Podsumowując całość, czeka nas z pewnością emocjonujący pojedynek. Obie ekipy pokazały, że są w stanie zapewnić nam grę na najwyższym poziomie, obfitującą w ciekawe zagrania i indywidualne popisy. Moim zdaniem, to Team Liquid jest faworytem w tym spotkaniu, głównie dzięki dużemu zakresowi map oraz formie wspomnianego już Elige’a. Pamiętając również o tym, że wkraczamy już w fazę pucharową kwalifikacji, oraz o tym co wiąże się z przegraną, dostrzegam dodatkową motywację i atut doświadczenia dla Liquid. Mam nadzieję, że wyciągneli wnioski z ostatnich potknięć i dziś staną na wysokości zadania.

 

 

Team Liquid – 100 Thieves
07.05.2020 r. Godz. 22:00
Typ: Matchday Boost: Liquid wygra
Kurs: 1.70

 

 

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.