Dziś poniedziałek, czyli nietypowy dzień na żużel. Jednak przez pandemie i rozpoczęty sezon dopiero w czerwcu, jest bardzo mało terminów, a dochodzą do tego przełożone spotkania, których nie udało sięodjechać w podstawowym terminie. Przed nami Mistrzostwa Polski, zaległy mecz w 1.lidze żużlowej w ramach 10. kolejki oraz spotkanie w najniższej lidze rozgrywkowej. Jak możemy zauważyć, dzisiejszy dzień jest obfity w czarny spoty. Mam również nadzieję, że przyniesie to spory zysk. Czy gospodarze zwyciężą na własnych stadionach? Kto będzie Mistrzem Polski? Zaczynamy o 16:30 w Poznaniu. Trzymajcie kciuki za nasze typy.  Jedziemy po wygraną!

1200 PLN od depozytu +230 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

zuzel

Indywidualne Mistrzostwa Polski w Lesznie

Poniedziałek, 07.09.20 – 18:00

Przed nami Indywidualne Mistrzostwa Polski, które odbędą się o godzinie 18 na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie. Stawka dzisiejszego turnieju to najlepsi z najlepszych, ale nie ma co się dziwić skoro, jak sama nazwa wskazuje, będzie to bitwa o najlepszego żużlowca w kraju. Wydawałoby się , że największym faworytem na papierze jest Bartosz Zmarzlik. Tak naprawdę brakuję mu w swojej karierze właśnie tego tytułu. Za każdym razem był bardzo blisko, lecz zawsze czegoś brakowało. Na pewno dużym minusem jest to, że dzisiejsze zawody rozgrywane będą na stadionie w Lesznie, czyli torze, za którym nasz Mistrz Świata nie przepada. Rok temu gdy IMP były również na tym owalu to Bartek był bardzo blisko, ponieważ stanął na drugim stopniu podium, dlatego, że musiał uznać wyższość Janusza Kołodzieja, czyli króla tego toru. Mimo, że jest to wychowanek tarnowskiej Unii to na Smoczyku jeździ już od 4 lat i czuje się kapitalnie. Dziś będzie mu trudno obronić tytułu, lecz nie jest to niemożliwe. Nie raz pokazywał, że mimo, że nie idzie mu w lidze to w turnieju indywidualnym może być kompletnie inaczej.

Przeglądając ofertę bukmachera, zauważyłem bardzo ciekawy typ. Mianowicie, wspomniany wyżej Janusz Kołodziej, musi zdobyć minimum 9 punktów w 5 startach. Myślę, że jest to jak najbardziej do pokrycia. Rok temu zdobył tutaj 12 punktów, 2 lata temu (zawody również rozgrywane w Lesznie) również 12 oczek. Jeśli spojrzymy jeszcze bardziej wstecz to w Indywidualnych Mistrzostwach Polski, małpka ostatni raz nie pokrył naszej linii w 2016 roku. Zdobył wtedy tylko 5 punktów. Spójrzmy teraz na jego osiągnięcia w tym sezonie na własnym owalu w lidze. Janusz wykręca na ten moment drugą najlepszą średnią w zespole na poziomie 2,333pkt na bieg. Jest to świetny wynik, który moim zdaniem przełoży się również na dzisiejszą jazdę. Na pewno będzie chciał obronić tytuł, dlatego 9 punktów to jest po prostu must have. Uważam, że dzisiejsza linia będzie bez problemu pokryta a nasz typ będzie zielony.

Indywidualne Mistrzostwa Polski w Lesznie

Typ: Janusz Kołodziej +8,5 pkt

Kurs: 1.57

zuzel

 

Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno – Abramczyk Polonia Bydgoszcz

Poniedziałek, 07.09.20 – 17:00

Dziś o godzinie 17 na stadionie przy ulicy wrzesińskiej w Gnieźnie rozpocznie się przełożony mecz z soboty pomiędzy Startem a Polonią Bydgoszcz. Oczywiście faworytem są gospodarze, którzy wygrali w pierwszym meczu na wyjeździe 39:51. Mają bardzo dużą szansę, aby zdobyć dzisiaj 5 punktów, czyli pełną pulę do tabeli. Przeglądając zakąłdy, które dodał bukmacher chciałem iść w stronę handicapu na gospodarzy. Wstrzymam się z tym jednak, ponieważ mam wrażenie, że w tym sezonie gnieźnieński tor nie jest już „twierdzą” jak przez ostatnie lata. Oprócz pierwszego, inauguracyjnego spotkania z Ostrowem, gdzie pewnie wygrali 54:36, mają widoczne kłopoty i nie strasznie się męczą. Bardzo bliskie wyniki czy przegrana z Tarnowem do 40 jest bardzo zaskakująca i nie wiadomo w czym jest problem. Dziś w zespole gospodarzy nie wystąpi Olivier Berntzon, czyli Szwed, który w Gorican wywalczył sobie stałe uczestnictwo w Grand Prix 2021. Jest to spowodowane tym, że jest po prostu słaby i za każdym razem mu coś nie pasuje. Moim zdaniem to bardzo dobry krok Rafaela Wojciechowskiego, który w jego miejsce do boju posyła Kevina Fajfera. Młody Polak, pokazał się naprawdę z bardzo dobrej strony podczas meczu wyjazdowego z Lokomotivem Dauvgapils oraz w ostatnim starciu z Orłem Łódź. Dziś jednak skupie się na jego kuzynie, czyli Oskarze Fajferze. Bukmacher wystawił bardzo ciekawą linię, z której na pewno skorzystam. Jest to minimum 10 punktów w pięciu pierwszych startach, bez bonusów.  Uważam, że na własnym owalu, Oskar jest najbardziej stabilnym zawodnikiem i jeździ bardzo pewnie. Za każdym razem, no może oprócz z spotkania z Tarnowem, jest w bardzo dobrej dyspozycji i ciągnie swój zespół. Jego ostatnie wyniki to 10 pkt z Ostrowem i Lokomtivem, natomiast 9 oczek zdobył z Łodzią. Trzeba jednak zauważyć, jest to prawie jak 12 dlatego, że na prowadzeniu zanotował defekt, a do mety miał pół ostatniego okrążenia. Był to wielki pech wychowanka Startu i widać było, że był bardzo wkurzony tą sytuacją. Mimo wszystko, mam nadzieję, że nie będzie dzisiaj żadnej literki przypisanej do jego nazwiska i życzę mu samych trójek, które umie zdobywać na tym torze. Dodatkowo jedzie z numerem 11, co oznacza, że dwukrotnie będzie w parze ze swoim kuzynem, natomiast w biegu nr 12, pojedzie z Troyem Batchelorem oraz dwoma juniorami. Oprócz tego jeśli zostanie wylosowany pierwszy zestaw startowy to będzie mieć duży handicap, ponieważ w swoich dwóch pierwszych startach będzie startować z pola D oraz A, czy najlepszych miejsc w Gnieźnie. Reasumując, uważam, że Oskar Fajfer kolejny raz pokaże wyśmienitą jazdę u siebie i pewnie zgarnie minimum 10 oczek z Polonią Bydgoszcz.

Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno – Abramczyk Polonia Bydgoszcz

Typ: Oskar Fajfer +9,5 pkt

Kurs: 1.57

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

Zaloguj się aby dodawać komentarze