Po dłuższej przerwie, wracamy do analizowania i typowania spotkań Counter Strike’a. Pierwszy większy turniej tego roku, mamy już za sobą. Tym razem skupimy się na tier 2-3, gdzie zawodnicy będą mierzyć się w turnieju Snow Sweet Snow 1, a w puli czeka 100 tysięcy dolarów. Wczorajszy dzień, dostarczył nam masę emocji. Nie zabrakło również niespodzianek i zwrotów akcji. Oczywiście wszystko rozgrywane jest w systemie szwajcarskim, co oznacza, że drużyny, które nie zaczęły najlepiej i mają bilans dwóch porażek na starcie, mają szansę jeszcze zwyciężyć. Mam nadzieję, że my również trafimy dzisiaj z typami, które pojawią się z oferty BETFAN.

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100 PLN! (Zwrot na konto bonusowe)

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: 1600PLN

Kod rejestracyjny
1600PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Dignitas – Endpoint

Wtorek, 02.02.2021 – 18:00

Na godzinę 18 planowane są ostatnie dwa mecze dnia. Jednym z nich będzie starcie pomiędzy Dignitas a Endpoint. Oba zespoły wygrały wczoraj swoje pierwsze spotkania. Moim typem jest zwycięstwo szwedzkiej formacji.  Pierwszym argumentem, który od razu się nasuwa to fakt, że f0rest i spółka jest o wiele bardziej ograna od przeciwników. Jeśli chodzi o oficjalne mecze to Dignitas w tym roku rozegrał już 6 spotkań natomiast Endpoint 4. Trzeba jednak zauważyć, że nie były to tak ważne starcia jak w przypadku rywala, który mierzył się z najlepszymi w finałach BLASTA, gdzie główną nagrodą było 600.000 dolarów. Trzeba przyznać, że Szwedzi rozgrywali całkiem fajnego Csa i gdyby nie kilka sytuacji, które były 50-50 to mogli zajść o wiele dalej. Wczoraj wygrali z GamerLegion w stosunku 2-1. Oprócz wpadki na de_nuke, gdzie przegrali po dogrywce, tak naprawdę nie można mieć większych zastrzeżeń do gry Dignitas. Wygrali bowiem do 2 na overpassie oraz do 7 na interno. Jeśli chodzi o Endpoint to również wygrali swoje starcie z Sangal 2-1, lecz turecka formacja napsuła sporo krwi. Gdyby Sangal miało troszkę więcej szczęścia to spotkanie mogłoby się zakończyć na drugiej mapie. Uważam, że drużyna na czele z Anglikami, będzie miała twardy orzech do zgryzienia i nie będzie w stanie wygrać tego spotkania. Przede wszystkim ładną gra zespołowa i ogromne doświadczenie może pomóc zespole ze Szwecji uzyskać w turnieju bilans 2-0.

Typ: Dignitas

Kurs: 1.67

Baner grupy fb

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

forZe – Esports Club Kyiv

Wtorek, 02.02.2021 – 15:00

Pierwszym meczem, który biorę pod lupę jest spotkanie pomiędzy forze a Esports Club Kyiv. Moim typem na to starcie to minimum jedna wygrana mapa przez ukraińską formację. Moim zdaniem jest to bardzo niedoceniony zespół, który pokazuje znakomitego Counter Strike’a. Mimo iż jest to młody zespół to gra świetnie taktycznie. Wczoraj wygrali na Sprout po kapitalnym comebacku na mapie de_train po stronie ct, gdzie wygrali 11:2. Przypomnę tylko, że kurs na ich czyste zwycięstwo wynosił w okolicach 6. Na dzisiejsze spotkanie bukmacherzy aż tak nie poszaleli, lecz mimo wszystko, mnożnik 3.50 na wygraną ukraińskiej drużyny jest nadal wysoki. Ekipa forZe w tym momencie boryka się z niemałymi problemami, ponieważ nie mają dwóch stałych zawodników. Dopiero w tym turnieju pierwszy raz wystąpił zorte oraz Kiro. Fakt, zorte to dobry zawodnik, który ma w dodatku najlepsze k/d ratio (1.22), lecz Kiro jest jak piąte koło u wozu. Wskazywać na to może jego wczorajszy wynik przeciwko Sinners. Na trzech mapach, zdołał uzyskać tylko 31 fragów co daje 10 eliminacji na mecz. Nie jest to dobry wynik, dlatego ekipa z Kijowa powinna to wykorzystać. Są bardzo dobrze zgrani, tak jak wspominałem to na początku. Rotacje w składzie nigdy nie wychodzą na dobre, dlatego tym razem myślę, że będzie podobnie. Nawet jeśli EC KyiV nie wygra tego spotkania to jestem dobrej myśli, iż uda im się zgarnąć minimum jedną mapę.

Typ: Esports Club Kyiv +1,5 handicap

Kurs: 1.59

BETFAN opis promocji:

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 2961PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 20 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu otrzymasz zwrot w bonusie. Obrót 3 x 2.00 – minimum 3 zdarzenia.
  6. Przy drugiej wpłacie możesz zagrać bez ryzyka do 200 zł – zwrot na konto bonusowe.
  7. Przy trzeciej wpłacie możesz zagrać bez ryzyka do 300 zł – zwrot na konto bonusowe.

csgo

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!