Czy Dania kolejny raz da spory profit? Gramy o 556PLN!

typy

fot. Marcin Karczewski

Po wczorajszych juniorskich zmaganiach na polskich torach, przenosimy się do ligi duńskiej, gdzie będziemy świadkami aż czterech spotkań. Dla mnie Metal Speedway League jest bardzo ciekawa i na pewno nie odstaje od np. szwedzkiej. Dziś jednak skupimy się na dwóch meczach, z których postarałem się wybrać najlepsze typy. Mam nadzieję, że kolejny raz przyniosą szczęście i zgarniemy niemałą sumę pieniędzy. Jak dotąd maj jest bardzo okazały, ponieważ mamy ponad 900 PLN czystego profitu. Czy dziś będzie podobnie? Jak spiszą się faworyci? Tylko zakłady STS posiadają ofertę na te spotkania, które rozpoczną się już od 18:30!

200 PLN od depozytu + 230 PLN zakład bez ryzyka + 30 PLN Freebet

Kod promocyjny w STS: ZAGRANIE

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 125 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1685 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 125 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Team Fjelsted – GSK Liga

Środa, 12.05.2021 – 18:30

Pierwszym spotkaniem, które biorę pod lupę jest starcie pomiędzy Team Fjelsted a GSK Liga. Oczywiście mecz odbędzie się o 18:30 i pogoda raczej nie powinna przeszkodzić. Jak dotąd oba zespoły mają za sobą dwa spotkania. Teoretycznie lepiej jak dotąd wypadła drużyna dzisiejszych gości, która wygrała mecz u siebie z Nordjysk Elite Speedway 52:35 oraz na wyjeździe z Slangerup 44:40. Trzeba przyznać, że była to dość duża niespodzianka i raczej mało kto mógł przypuszczać, że gospodarze wypuszczą taką okazję do zdobycia kolejnych punktów w tabeli. Trzeba zauważyć, że w zespole GSK Liga tak naprawdę jadą wszyscy. Jedynym słabszym ogniwem jest Kevin Juhl Pedersen, lecz mimo to w obu meczach dołożył cenne punkciki. Dziś przyjeżdżają na trudny teren, gdzie Team Fjelsted wygrało ostatnio z Region Varde Elitesport 49:37. Powiem szczerze, że największym zaskoczeniem był dla mnie duński junior Benjamin Basso, który zdobył 14+1 (3,1,3,2,3,2*). Widać, że zmiana za Ulricha Oestergaarda zadziałała jak powinna i w tym momencie drużyna nie ma żadnej luki. Fakt, że w drugim meczu Marcus Birkemose nie pojechał najlepszego meczu w swoim życiu, ponieważ zdobył tylko jedno oczka, ale jestem pewien, że był to po prostu zły dzień. Na wiele więcej stać zawodnika Stali Gorzów z PGE Ekstraligi, który w pierwszym meczu pokazał świetny żużel, co udowodnić można przez jego wynik (11+2). Jeśli dodamy dwóch Duńczyków ze Startu Gniezno, czyli Petera Kildemanda i Frederika Jakobsena, który wraca już na swoje dobre tory po dość słabym wejściu w sezon to możemy być spokojni o dobry wynik. Oczywiście nie można zapominać o najlepiej punktującym zawodniku w ostatnim meczu Fjelsted – Linusie Sundstroemie.

Mimo, że Team Fjelsted, które ma jedną porażkę na koncie a GSK wygrało oba spotkania to jednak bardzo dużym faworytem jest jednak zespół gospodarzy. Ich skład jest jeszcze bardziej wyrównany od przyjezdnych i myślę, że dużą różnice zrobi tu wspomniany Benjamin Basso. Jeśli kolejny raz pojedzie na takim poziomie to w Poznaniu muszą się zastanowić czy nie wziąć go do składu. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.57 . Uważam, że to dobra propozycja to naszego dzisiejszego dubla.

Team Fjelsted wygra
Kurs: 1.57
Zagraj

typy

Slangerup Speedway – Holsted Tigers

Środa, 12.05.2021 – 18:30

O tej samej godzinie, co wszystkie pozostałem mecze rozpoczniemy hit kolejki. Slangerup Speedway na własnym stadionie podejmować będzie Holsted Tigers. Jak dotąd gospodarze mają jeden mecz więcej, ponieważ pozostałe mecze ostatniej kolejki zostały przełożone przez złe warunki atmosferyczne. Dzisiejsi gospodarze zaskoczyli w Vojens, gdzie wygrali aż 47:37 z Sønderjylland Elite Speedway. W dużej mierze przyczyniła się do tego zmiana z Michaela Jepsena Jensena na Mikkela Michelsena, który fantastycznie poprowadził swój zespół do zwycięstwa. Bardzo dużym znakiem zapytania była postawa Nicolaia Klindta oraz Andersa Thomsena, którzy łącznie w 6. startach zdobyli tylko 13 punktów.

Dziś Slangerup będzie podejmować bardzo mocne Tygrysy z Nickim Pedersenem na czele. Do tej pory dwa mecze Holsted były wygrane ( 52:34 z Esbjerg i 47:40 z Nordjysk Elite Speedway). Głównym zawodnikiem, który pociągnął drużynę do zwycięstwa był nie kto inny jak sam Nicki. W pierwszym meczu zdobył 13+1 pkt ( 3,2,2,3,3,w) a w kolejnym 14 (3,2,3,3,3,d). Jak możemy zauważyć w obu spotkaniach wynik mógłby być o wiele wyższy, ponieważ Duńczyk zanotował w ostatnich swoich biegach literkę. W meczu z Esbjerg został wykluczony a z Nordjysk zanotował defekt na drugim miejscu. Tak naprawdę patrząc na jazdę doświadczonego Duńczyka to jedynym zagrożeniem może być Mikkel Michelsen lub Rohan Tungate. Mimo wszystko, na własnej ziemi powinien ich pokonać i zakręcić się koło kompletu. Mam nadzieję, że dziś Nicki Pedersen dojedzie każdy wyścig do mety zgarniając przy tym jak najwięcej punktów, ponieważ dzisiejszym typem jest over 13,5. Oznacza to, że musi zdobyć minimum 14 oczek. Jeżeli ktoś nie wiem to trzeba przypomnieć, że w lidze duńskiej liczone jest pierwsze 6 startów, a nie 5 tak jak w polskiej PGE Ekstralidze czy szwedzkiej Bauhaus-Ligan. Uważam, że jest to jak najbardziej do zrobienia mimo, że jedzie na wyjeździe. Trzeba jednak zauważyć, że tory domowe w Danii nie mają tak dużego handicapu jak w Polsce. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.75 i wydaje się dobrą opcją do naszego dubelka. Liczę na kolejny zielony kupon i spory profit!

Nicki Pedersen +13,5 pkt
Kurs: 1.75
Zagraj!

STS opinie <— przeczytaj recenzję bukmachera. Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 280 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.

sts

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze