Czy Arka Gdynia wróci na właściwe tory? Propozycja typu z kursem 1.70

W poniedziałkowe popołudnie obejrzymy zakończenie kolejki w 1. Lidze. Tym razem GKS Jastrzębie podejmie na własnym stadionie Arkę Gdynia. Jastrzębianie w tradycyjny dla siebie sposób bronią się przed spadkiem. Arka zaczęła sezon zdecydowanie poniżej oczekiwań. Czy w meczu ze słabiej notowanym rywalem wróci na dobrą ścieżkę? Zapraszam na zapoznanie się z analizą propozycji pojedynczego typu. Zaczynamy!

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 234PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

GKS 1962 Jastrzębie vs Arka Gdynia (poniedziałek, godz. 18:00)

Gospodarzem dzisiejszego starcia będzie GKS Jastrzębie. Podopieczni trenera Jacka Trzeciaka po rozegraniu dziesięciu kolejek zajmują ostatnią, 18. pozycję w lidze. Nie jest to nic zaskakującego, bowiem GKS to zespół, który na ogół jest bywalcem dolnej części tabeli i co sezon bije się o utrzymanie. Na dotychczasowy bilans siedmiu zgromadzonych punktów złożyło się: jedno zwycięstwo, cztery remisy i pięć porażek. Pojedyncza wygrana miała miejsce w drugiej kolejce z równie słabo dysponowanym Stomilem Olsztyn. Bilans trzech ostatnich meczów ligowych to: trzy porażki i dwa remisy. GKS zdecydowanie nie znajduje się obecnie w dobrej dyspozycji. Co prawda jastrzębianom udało się ostatnio awansować do 1/32 Pucharu Polski, ale za rywala mieli trzecioligową Polonię Środa Wielkopolska, więc umówmy się – to nie był zbyt wymagający rywal i w żaden sposób nie jest materiałem do porównania. Przed meczem z Arką GKS jest osłabiony z powodu kontuzji. Wiemy, że na pewno w tym spotkaniu nie zagrają: Michał Rutkowski, Wojciech Mazurowski i Mateusz Słodowy. Wątpliwy jest również występ Grzegorza Drazika. Biorąc te wszystkie czynniki pod uwagę podopiecznym trenera Trzeciaka będzie bardzo ciężko ugrać coś z Arką. Zaraz przyjrzymy się ekipie rywala, ale zanim, chciałbym przypomnieć o możliwości skorzystania z kodu promocyjnego od STS!

Arka Gdynia rozpoczęła sezon zdecydowanie poniżej własnych oczekiwań. Podopieczni trenera Dariusza Marca po rozegraniu dziesięciu spotkań znajdują się na dziewiątym miejscu w tabeli zgromadziwszy do tej pory dorobek 16 punktów. Jest to już dziesięć oczek straty do liderującego Widzewa Łódź, więc jeżeli Arkowcy myślą o bezpośrednim awansie to najwyższy czas się obudzić. Dotychczasowy bilans Śledzi to: pięć zwycięstw, jeden remis i cztery porażki. Gdynianie grają bardzo niestabilnie czemu dowodzi fakt, że potrafili wygrać z Widzewem Łódź, ale także przegrać z beniaminkami – Górnikiem Polkowice oraz Skrą Częstochowa. W pięciu ostatnich spotkaniach ligowych odnieśli trzy zwycięstwa i dwie porażki – wszystko odbyło się w systemie “na zmianę”. Warto jednak odnotować wysoką wygraną Arki w meczu Pucharu Polski z GKSem Bełchatów. Podopieczni trenera Marca rozgromili bełchatowian aż 5:0, choć należy też pamiętać, że GKS znajduje się w głębokim kryzysie kadrowo-organizacyjnym. W każdym razie wysokie zwycięstwo mogło dodać gdynianom wiatru w żagle. Arka ma zamiar zaprezentować się w Jastrzębiu-Zdroju w swoim najmocniejszym składzie, co w połączeniu z kilkoma kontuzjami w ekipie gości może działać na korzyść Śledzi. Zanim zagracie razem z STS zachęcam do zapoznania się z opiniami użytkowników na temat tego bukmachera oraz przeczytania naszej recenzji. A teraz przejdźmy do podsumowania.

banner grupa zagranie 40k

Co obstawiać?

Moją propozycją typu na to spotkanie jest zwycięstwo Arki Gdynia. Dlaczego? Pomimo faktu, że Śledzie nie zaczęły sezonu zgodnie z własnymi oczekiwaniami i grają w kratkę to nadal są mocną, dobrze grającą drużyną. Bolączką ekipy prowadzonej przez Dariusza Marca jest bowiem skuteczność. Arka nie ma problemów ze stwarzaniem sobie sytuacji bramkowych. W każdym meczu tworzy ich dosyć dużo. Problem jest natomiast z wykończeniem. Na ich szczęście naprzeciwko nich staje dzisiaj ekipa, która potrafi bramki tracić. W dziesięciu spotkaniach straciła ona ich aż 15. Co więcej – Arka jest uskrzydlona pod dwóch zwycięstwach z rzędu – jednym ligowym i drugim pucharowym. Nabierając wiatru w żagle Śledzie mogą chcieć pójść za ciosem i rozpocząć serię zwycięstw. GKS jest rywalem, który Arce leży. W zeszłym sezonie wygrała ona obydwa starcia – 1:0 i 4:0. Na koniec dołożyłbym jeszcze kilka kontuzji, które trapi GKS. Podobnych problemów nie ma Arka, która w Jastrzębiu-Zdroju stawi się najsilniejszym składem. Kurs na zwycięstwo Arki wynosi 1.70. Na koniec zachęcam do zgarnięcia bonusu powitalnego od STS. Zieloności!

Arka wygra mecz
Kurs: 1.70
Zagraj!

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 234 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

Fot. Piotr Matusewicz / PRESSFOCUS

Zaloguj się aby dodawać komentarze