W niedzielę czeka nas starcie Czech z Hiszpanią, więc będziemy świadkami świetnego widowiska. Gdzie je oglądać? O tym więcej piszemy niżej. Goście są tutaj faworytami, ale czy wykorzystają swoje atuty? Kursy bukmacherskie dość jednoznacznie wskazują na to, że mają o wiele większe szanse na korzystny wynik!

fuksiarz, polsatbox
fot. fuksiarz

Czechy – Hiszpania, gdzie oglądać

Już dzisiaj w Lidze Narodów dojdzie do spotkania Czechy – Hiszpania, które rozegrane zostanie w ramach drugiej kolejki. Hiszpania naturalnie jest faworytem w tym starciu, bo ma o wiele lepszych piłkarzy niż gospodarze, ale na pewno nie może zlekceważyć Czech. Kto tutaj zgarnie komplet punktów i umocni swoją pozycję w tabeli? Odpowiedź na to pytanie poznamy późnym wieczorem. Sprawdź, gdzie oglądać mecz Czechy – Hiszpania!

Czechy – Hiszpania, transmisja na żywo w TV

Wiele osób chciałoby obejrzeć mecz Czechy – Hiszpania w TV, ale to spotkanie zostanie pokazane jedynie w Polsat Box Go. Te na szczęście ma swoją aplikację na telewizor, a w niej możesz obejrzeć rywalizację tych ekip. Niżej znajdziesz niezbędne informacje na temat tego, jak odebrać voucher do Polsatu i oglądać za darmo mecze!

Czechy – Hiszpania, transmisja na żywo za darmo

Transmisja za darmo z meczu Czechy – Hiszpania będzie dostępna dzięki naszej współpracy z Fuksiarzem. Razem z tym bukmacherem mamy dla Ciebie voucher na 30 dni dostępu do Polsatu. Dostaniesz go za rejestrację u tego operatora, a tutaj szczegóły:

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto
  3. Odbierz voucher i oglądaj mecz

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecze Ligi Narodów, to przy okazji nie zapomnij, że w Fuksiarzu za rejestrację z naszego linku dostaniesz specjalne bonusy na start!

Czechy – Hiszpania, transmisja online

Stream ze starcia Czechy – Hiszpania będzie do obejrzenia w Polsat Box Go, które działa także na przeglądarce oraz posiada swoją aplikację na smartfony. Z niej możesz korzystać, jak masz urządzenie z systemem Android lub iOS, a także posiadasz sprawny internet.

Czechy – Hiszpania, szanse na zwycięstwo

Przed startem meczu Czechy – Hiszpania możesz jeszcze sprawdzić, jakie są kursy u bukmacherów na tę rywalizację. Zdaniem bukmacherów wygrać powinna tutaj Korona, ale czy tak też będzie w samym spotkaniu?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 28 czerwca 2022 07:07.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Czechy - Hiszpania?

Spotkanie Czech z Hiszpanią będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go.

O której Czechy zagrają z Hiszpanią?

Czechy zagrają z Hiszpanią już o godzinie 20:45.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze