Ci, którzy korzystają z usług jakie oferuje ForBET na pewno zauważyli pewne zmiany, szczególnie widoczne w przypadku salda bonusowego. Bukmacher chce dzięki temu ułatwić klientom obsługę ich kont oraz usprawnić proces zawierania zakładów. Wspomniana zmiana to nie wszystko. ForBET gwarantuje, że już niedługo do rozdania będą nowe bonusy oraz promocje! Sprawdź co dla Ciebie przygotował bukmacher!

Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany

Bukmacher wprowadził na swojej stronie kilka zmian, o których warto wspomnieć. Zanim o tym – pamiętaj, że jeśli korzystasz z aplikacji to konieczne jest posiadanie najnowszych aktualizacji. Dla telefonów z systemem Android potrzebna jest wersja 1.2.0, a dla systemu iOS wersja 1.3.0 – obie aktualizacje są już dostępne. Pierwszą zmianą jaką wprowadził ForBET jest przycisk „TWOJE BONUSY”. Wcześniej obok salda głównego widniało saldo bonusowe, a teraz w tym miejscu pojawił się przycisk, który odsyła do zakładki zarządzającej bonusami.

Kolejną modyfikacją jest wybór salda gry. ForBET tym samym wprowadził listę, na której pojawią się różne opcje takie jak saldo główne, saldo bonusowe oraz MaxiZyski, o których przeczytasz poniżej.

Na powyższej liście pojawiła się opcja MaxiZysku, której działanie jest zaskakująco proste i wartościowe. MaxiZysk to nic innego jak możliwość zagrania kuponu z mnożnikiem 2, 3, a nawet 4. Dzięki temu Twoja wygrana może ulec zdecydowanemu podwyższeniu.

ForBET bonus – co można zyskać?

Bukmacher na swojej stronie zapewnia, że już niedługo pojawią się kolejne udogodnienia, promocje i nowe bonusy. Na szczęście z nami nie musisz czekać i po rejestracji w ForBET z naszym kodem promocyjnym: 2120PLN od razu możesz liczyć na dodatkowe bonusy! Są to między innymi dodatkowe środki od wpłaty do 2050 złotych, zakład bez ryzyka do 50 złotych i freebet w wysokości 20 PLN.

Jeśli szukasz dodatkowych informacji nt. bonusów od ForBET wystarczy, że klikniesz tutaj –> ForBET bonus. Znajdziesz tu wszystko czego szukasz! 😉