Rozpoczynamy SuperWeek w LEC! Przez cały weekend najlepsze drużyny Europy będą walczyć o awans do fazy play-off, lecz tylko sześć z nich zdoła przejść do kolejnej fazy. Czy G2 i Fnatic jak zwykle wrócą do pełni formy wraz z końcem sezonu? Z racji tego, że właśnie w ten weekend będziemy mogli oglądać rozgrywki LEC aż przez trzy dni, dlatego ja też przygotowałem kupon “weekendowy”. Zapraszam do lektury!

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

G2 Esports – SK Gaming
07.08.2020 r. Godz. 22:00

Zaczynamy od pierwszego dnia rozgrywek, dnia, który z pewnością pokaże kto tak naprawdę będzie liczył się w walce o najwyższe miejsca. Top2 prawdopodobnie zostanie w rękach Mad Lions oraz Rouge, jednak kolejne miejsca również są bardzo ważne dla drużyn, gdyż wyższe miejsce w sezonie zasadniczym oznacza więcej punków, które z kolei warunkują lepszą pozycję w drabince play-offów.

G2 jest wyraźnym faworytem w tym spotkaniu, nawet pomimo ich wpadek w tym sezonie, czy chociażby faktu, że zajmują oni trzecie miejsce w tabeli ex aequo właśnie z SK Gaming. Co wpływa na tak wyraźną przewagę G2 w tym starciu? Jest to wypadkowa kilku czynników, chociaż wydaje się, że bliskość końca sezonu jest jednym z najważniejszych. SK, pomimo ostatnich dobrych występów, cały czas jest chwiejną drużyną, przynajmniej w moim odczuciu. Dodatkowe plotki o planowanej zmianie junglera również nie wpływają dobrze na postrzeganie drużyny przed nadchodzącym spotkaniem.

Ich rywale, czyli aktualni wicemistrzowie świata, wyglądają jakby uporali się z przynajmniej częścią problemów, które ich nękały. Seria trzech zwycięstw z rzędu, w tym wygrana na Fnatic oraz Rouge dają powody do zadowolenia dla fanów tej formacji. Również wywiady z zawodnikami oraz ich posty na Instagramie czy Twitterze pokazują, że są już spokojniejsi, jeśli chodzi o ich grę, ale jednocześnie zmotywowani, żeby wygrać wszystkie pozostałe gry. To naprawdę duża zmiana w stosunku do tego co działo się w głowach zawodników w środku sezonu, co z kolei miało bezpośrednie przełożenie na brak komunikacji w drużynie i ich po prostu słabą grę.

Chyba nikt nie ma wątpliwości, która drużyna w tym starciu jest po prostu lepsza. Zawodnicy G2 są wybitni na swoich rolach, a w szczytowej formie drużyna może rywalizować z najlepszymi drużynami świata. W tym momencie nie są oni chyba jeszcze w stanie rywalizować z potęgami z Chin czy Korei, ale drużna SK powinna być dla nich łatwym przeciwnikiem. Wyraźna poprawa gry w ostatnich tygodniach, ustabilizowanie formy i podrażnione ambicje, to mieszanka, która sprawia, że dzisiejsza gra nie może zakończyć się inaczej, niż wygraną ekipy Jankosa.

 

G2 Esports – SK Gaming
07.08.2020 r. Godz. 22:00
Typ: G2 Esports wygra
Kurs: 1.37

 

Baner grupy esportowej

Fnatic – Excel Esports
08.08.2020 r. Godz. 19:00

Przechodzimy do sobotniego spotkania pomiędzy Fnatic, a Excel Esports. W pierwszym dniu SuperWeeku, drużyny te będą mierzyć się kolejno z Schalke oraz Origen, i pomimo tego, że LEC jest w tym roku bardzo nieprzewidywalne, to jednak faworytami tych starć są Fnatic oraz Origen, dwie europejskie potęgi. W przypadku takiego zakończenia tych spotkań Fnatic i Excel przestaną zajmować to samo miejsce w tabeli i rozdzielą się na chwilę. Jednak pomimo tego, że w tym momencie drużyny te zajmują to samo miejsce w tabeli, czy możemy postawić między nimi znak równości?

Moim zdaniem będziemy mieć tu bardzo podobną sytuację, co w przypadku piątkowego spotkania G2. Fnatic jest lepszą drużyną od Excel, nawet pomimo licznych błędów i braku zgrania drużyny w ostatnich spotkaniach. Fnatic posiada w swoich szeregach graczy, którzy potrafią wspiąć się na wyżyny formy i poprowadzić swój zespół do zwycięstwa nawet w najtrudniejszej sytuacji. Pomimo ciągłego intowania przez Hyllisanga czy Bwipo, to ciągle są światowej klasy zawodnicy, którzy po prostu potrzebują swoistego resetu, żeby dalej grać na swoim wysokim poziomie.

Jeśli przez lata śledzenia europejskiej sceny da się wyciągnąć jakieś pewne wnioski, to z pewnością można się nauczyć, żeby nigdy nie ignorować Fnatic. Jest to drużyna złożona ze świetnych graczy, prowadzona przez dobrego trenera wraz ze sztabem analityków, którzy wszyscy pracują na sukces ekipy. Brak Fnatic w play-offach? Nie ma na to szans. Jestem przekonany, że Fnatic odnajdzie swój styl i bezproblemowo pokona Excel, które plasuje się w środku tabeli nie dlatego, że gra wybitnie, ale po prostu dlatego, że całość stawki gra bardzo nieregularnie.

Ostatni tydzień LEC powoduje, że potęgi takie jak G2 czy Fnatic nie mogą oglądać się za siebie. Wygrana z Excel jest dla nich obowiązkiem, dzięki któremu awans do play-offów będzie praktycznie pewny. Spodziewam się dobrego przygotowania Fnatic do tego spotkania i ich gładkiego zwycięstwa. To jest właśnie czas, żeby pokazać prawdziwą siłę Fnatic i wreszcie ustabilizować swoją formę.

Fnatic – Excel Esports
08.08.2020 r. Godz. 19:00
Typ: Fnatic wygra
Kurs: 1.43

Mad Lions – FC Schalke 04
09.08.2020 r. Godz. 18:00

Czas na ostatnie na naszym kuponie, niedzielne starcie z udziałem Mad Lions. Lwy zagwarantowały już sobie awans do play-offów, natomiast teraz walczą o utrzymanie pierwszego miejsca w tabeli. Dla każdego fana League of Legends gra Mad Lions w tym splicie po prostu musiała przynosić radość. Grają oni agresywnie, szukają okazji na mapie, a to wszystko uzupełniają świetnymi rotacjami drużynowymi, dzięki którym zdobywają przewagę nad rywalami w walce o kluczowe cele na mapie.

Szczerze mówiąc, nie sądziłem, że zarówno Mad Lions jak i Rogue będą utrzymywać wysoki poziom tak długo. Jakby nie patrzeć bilans 11-4 jest świetnym wynikiem, a obie drużyny z pewnością nie planują się zatrzymać. Ekipa Shadowa szczególnie wydaje się być faworytem do pierwszego miejsca, zwłaszcza patrząc na ich styl gry. Żeby jednak odskoczyć w tabeli od Rouge, Mad Lions muszą wygrywać kolejne mecze i nie sugerować się wynikami ekipy Vandera. Starcie z Schalke wydaje się być dosyć łatwym krokiem w stronę pierwszego miejsca.

Schalke 04 czy może Schalke 4-0? Dotychczasowa seria tej drużyny wygląda naprawdę imponująco, jednak mecz z Mad Lions będzie zdecydowanie najtrudniejszą przeprawą, jaką będą musieli stoczyć w tym tygodniu, i chociaż szczerze im kibicuje we wszystkich pozostałych spotkaniach, tak jednak Mad Lions wydaje się być kolosem nie do pokonania. Prezentują oni obecnie o wiele wyższą formę niż Fnatic czy G2, z którymi to Schalke potrafiło wygrać. Chociaż może wydawać się to okrutne, to jednak wydaje mi się, że to właśnie Mad Lions zupełnie utemperuje zapędy Schalke na zdobycie wysokiego miejsca w tabeli.

 

Mad Lions – Fc Schalke 04
09.08.2020 r. Godz. 18:00
Typ: Mad Lions wygra
Kurs: 1.37

 

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

 

Kupon lec

Zaloguj się aby dodawać komentarze