Czas na Speedway Ligean! Gramy dubla z kursem 3.38

Żużel Dania

Wczorajszy dzień można zaliczyć do udanych, ponieważ liga szwedzka dała zarobić. Dziś przenosimy się do Danii, gdzie będziemy atakować SpeedwayLigaen. Przed nami trzy spotkania, które zapowiadają się bardzo dobrze. Liczę, że pogoda nie przeszkodzi i zawody będą odjechane do końca bez żadnych przeszkód. Mam nadzieję, że powtórzymy przy tym wczorajszy sukces. Czy gospodarze pewnie zwyciężą? Kto jest faworytem? Zapraszam do przeczytania mojej lektury!

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 140 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1700 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 140 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Slangerup Speedway – Esbjerg Vikings: typy i kursy bukmacherskie (03.08.2022)

Pierwszy mecz jaki biorę pod lupę to starcie pomiędzy Slangerup Speedway a Esbjerg Vikings. Gospodarze muszą w końcu wziąć się do roboty, ponieważ zajmują dopiero 5. miejsce w tabeli i posiadają tylko 8 punktów. Mając taki skład, który przed sezonem miał walczyć o Mistrzostwo Danii to trochę słaba zaliczka jak na ten moment. Mimo że Wikingowie z Esbjerg mają już 12 punktów (jeden mecz więcej) to dziś jednak powinno być lepiej. Do składu gospodarzy wraca Mikkel Michelsen, który powinien zrobić robotę. Do tego Andreas Lyager, Jonas Seifert-Salk oraz juniorzy – Kenneth Kruse oraz William Drejer. Dobry wynik przede wszystkim musi się opierać na wspomnianym Michelsenie oraz Lyagerze.

Goście z Esbjerg patrząc na skład to całkiem nieźle sobie radzą. Dziś jednak będą trochę osłabieni, ponieważ prawdopodobnie nie wystąpi Grzegorz Zengota, który robi dużą różnicę. Widać to chociażby po jego ostatnich trzech występach w Speedway Ligaen (11 pkt,12 pkt,14 pkt). W jego miejsce desygnowany do składu jest Matias Nielsen, który wraca po kontuzji. W zestawieniu Esbjerg nie zabraknie podstawowych filarów drużyny, czyli Jonasa Jeppesena oraz Nielsa – Kristiana Iversena. Slangerup powinien ten mecz bez większego kłopotu wygrać. Linię handicapu ustawione zostały na 10,5. Odpuszczę jednak grę na Slangerup, ponieważ tak jak wspominałem, goście często trzymają się wyniku i lubią zaskakiwać. Dziś idę w stronę zawodnika gospodarzy.

Zagraj w nami ŻUŻEL w STS i odbierz zakład bez ryzyka ze zwrotem aż do 100 PLN! Zwrot środków na saldo główne!

Co obstawiać?

Moim typem będzie Andreas Lyager, który w pierwszych pięciu startach musi zdobyć minimum 9 punktów. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.80. Duńczyk w Slangerup jeździ regularnie, co sprawia, iż poznaje jeszcze więcej ścieżek. Przez cały dzień w Slangerup pogoda ma być słoneczna. Oznacza to, że tor może być przygotowany typowo pod gospodarzy dzisiejszego spotkania. Lyager w tym sezonie punktował następująco: 8 pkt, 13 pkt, 8 pkt, 8 pkt (w tym wykluczenie). Wszystkie wyniki podałem w pierwszych pięciu startach, ponieważ tak liczy bukmacher. Za każdym razem jest bardzo blisko linii 9 punktów. Dziś powinna być jednak pokryta, ponieważ każdy z przeciwników jest do pokonania przez Andreasa. Razem z Michelsenem powinni zdobyć minimum dwucyfrówkę.

Andreas Lyager +8,5 pkt
Kurs: 1.80
Zagraj w STS!

typy

Region Varde Elitesport – Holsted Tigers: typy i kursy bukmacherskie (03.08.2022)

Drugi typ poszukamy w meczu Region Varde Elitesport, które na własnym stadionie podejmować będzie Holsted Tigers. Gospodarze nie mają najlepszych nastrojów. Przed przerwą od ligi duńskiej ich wyniki były bardzo złe. Na ten moment mają passę pięciu przegranych spotkań pod rząd. Ostatni mecz, który zdołali wygrać odbył się 18 maja na własnym torze z Team Fjelsted. Dziś przystąpią do spotkania w najsilniejszym zestawieniu. Oprócz Lahtiego, który jest wyraźnym liderem gospodarzy w skladzie znajdzie się Nick Morris, Tim Soerensen oraz juniorzy, czyli Keynan Rew i Bastian Borke. Seniorzy dość dobrze punktują na własnym owalu, ale czasami jeżdżą bardzo nierówno. Przykładem może być mecz z Sonderjylland Elite Speedway, gdzie Tim zdobył 14 punktów a Fin 6, natomiast kolejne spotkanie po tygodniu, to Lahti był najlepiej punktującym zawodnikiem meczu (20 pkt) a Duńczyk zgarnął tylko 8 oczek. Taka nierówność może trochę denerwować, ponieważ tak naprawdę nie wiemy, kiedy dany zawodnik pojedzie na dobrym poziomie a kiedy znów zaliczy gorszy dzień. Jeśli chodzi o Rewa to myślałem, że w Speedway of Nations będzie brylował na torze w Vojens. Dość mocno się pomyliłem, ponieważ jego występ był bardzo słaby. Początek sezonu w Region Varde Elitesport miał bardzo dobry a później jego wyniki zaczęły stopniowo spadać.

Holsted Tigers są chyba największymi pechowcami ligi duńskiej. Można powiedzieć, że w ich składzie panuje tak zwany szpital. Podczas sezonu stracili wielu zawodników, którzy często punktowali na świetnym poziomie. Oczywiście największą stratą jest brak Nickiego Pedersena. Pałeczkę po Duńczyku przejął Rasmus Jensen, który jest w kapitalnej formie i bryluje nie tylko na torach w lidze duńskiej. Przykładem może być zwycięstwo w Indywidulanych Mistrostwach Danii. Kolejnym zawodnikiem, który przez kontuzję wypadł ze składu to Rene Bach, Michael Palm Toft czy ostatnio Adrian Gała. Tygrysy z Holsted w ostatnim czasie dość mocno mieszają składem, aby znaleźć odpowiednie zestawienie. Widzieliśmy już m.in. Mateusza Szczepaniaka, który kompletnie sobie nie poradził ( 0 punktów), czy Rohana Tungate. Dziś w składzie zobaczymy dwie nowe twarze. Będzie to Norbert Kościuch oraz świeży kontrakt z wczoraj, czyli Thomas Joergensen, który zostałby bez klubu, ponieważ Nordjysk Elite Speedway ogłosiło upadłość w trakcie sezonu. Thomas bardzo dobrze zna tory w Danii, także o jego dobrą dyspozycję raczej jestem spokojny. Wskakuje on w zamian za Marcina Nowaka, który był w składzie awizowanym. Uważam, że jest to dość duże wzmocnienie, bo nie jestem przekonany czy zawodnik Orła Łódź byłby mocnym elementem w drużynie gości. Mimo tylu problemów, Holsted Tigers trzyma się bardzo dobrze. Zajmują w tym momencie drugie miejsce w tabeli (14 pkt), ale mają tylko 8 meczów, gdzie wszyscy odjechali już spotkanie więcej a Esbjerg o dwa. Region Varde Elitesport zajmuje dopiero 6. miejsce z 6-oma punktami.

Co obstawiać?

Patrząc na kursy jakie wystawił bukmacher, jestem trochę zaskoczony, ponieważ zwycięstwo gości w tym spotakaniu to mnożnik 7.22! Uważam, że będzie to bardzo wyrównane spotkanie. Moim typem będzie jednak dodatni handicap +10,5 pkt w stronę Holsted Tigers. Oznacza to, że muszą zdobyć minimum 37 punktów. Przypomnę również, że w lidze duńskiej jest 14 biegów a nie 15 jak w innych ligach, co daje jeszcze większe szanse, ponieważ im mniej wyścigów tym mniejsza szansa na zwiększanie swojej przewagi nad rywalem. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.88. Oczywiście gramy w STS, gdzie znajdziesz bonusy na start. Życzę wszystkim zieloności!

Holsted Tigers +10,5 handicap
Kurs: 1.88
Zagraj w STS!

100 PLN STS

SpeedwayLigean

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze