Czarne Gwiazdy na drodze do Kataru. Kupon eliminacji MŚ o 341 PLN

Czarne Gwiazdy

Czwartek to dzień, kiedy do gry powracają reprezentacje, co gwarantuje kolejne emocje w walce o 31 miejsc na Mistrzostwa Świata w Katarze. Jednym z naszych przystanków na dzisiaj będzie Afryka, gdzie ta droga jest jeszcze długa i wyboista, by wybrać łącznie 5 najlepszych nacji. W tym miesiącu zakończy się druga runda eliminacji, która wyłoni 10 zwycięzców grup. Ci zostaną podzieleni na 5 par, z których zwycięzcy uzyskają awans. Są grupy, gdzie zwycięzca jest znany, jednak w większości sytuacja jest otwarta nawet dla 3 reprezentacji. Kto po czwartkowych spotkaniach będzie bliżej wymarzonego celu? Zerknijmy. Zapraszam do analizy.

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Bonus 200% od 1. depozytu = potrojenie wpłaty do 450 PLN!

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD 1. DEPOZYTU: 200% do 450 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Masz ochotę obstawić ten kupon, a nie masz konta w Betfan? Nic nie szkodzi, o to Twój kod promocyjny

Etiopia – Ghana: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź (11.11.2021 r. 14:00)

Przykrym powodem, dla którego to spotkanie nie jest rozgrywane na terenie Etiopii, jest panująca tam wojna. Stąd też spotkanie przeniesiono do Johannesburga w RPA z zachowaniem oczywiście pierwszej nacji z pary jako gospodarza. Jest to stadion Orlando. Dobrze znany powinien być graczom FIFY klub, który występuje tutaj znany jako Orlando Pirates. Jest to 5 kolejka grupy G, gdzie sytuacja otwarta jest dla dwóch nacji. Poza Ghaną jest to Republika Południowej Afryki. Na papierze widać zdecydowanie większy potencjał po stronie Ghany. W Etiopii brakuje graczy wyróżniających się umiejętnościami, by mogli oni grać poza Afryką. Po stronie rywala ta sytuacja jest zupełnie inna, na wielu pozycjach posiadają klasowych zawodników grających w Europie. Przeniesienie papieru na zieloną murawę jest już wyzwaniem, jednak Ghana udowadniała, że taka sytuacja obca im nie jest. Na teren RPA jadą z zamiarem wywiezienia 3 punktów. To dla nich obowiązek chcąc pozostać w grze o awans, mając w zanadrzu bezpośredni mecz z liderem w ostatniej kolejce.

Statystyki:

 • Etiopia z 3 punktami po 4 meczach zajmuje 3 miejsce w grupie
 • Ghana jest 2 w tabeli z dorobkiem 9 punktów
 • W 4 meczach Etiopia zdobywała 2 bramki tracąc 5
 • 3 spotkania gospodarzy kończyły się wynikami 1:0 bądź 0:1
 • W meczach eliminacyjnych Etiopii pada 1.75 goli na mecz
 • W 1 z nich padło powyżej 2.5 bramek, raz również padł gol dla obu drużyn
 • Ghana w eliminacjach zdobyła 5 bramek tracąc 2
 • Tak samo, jak u rywala 3 mecze kończyły się wynikami 1:0 lub 0:1
 • W 1 meczu gości padło powyżej 2.5 bramek i obie nacje zdobyły po golu
 • W meczach Ghany pada 1.75 bramek na mecz
 • W pierwszym meczu tych państw to wicelider grupy wygrał u siebie 1:0

Co typować?

Poza statystykami z tych eliminacji warto wyróżnić jeszcze 2 czynniki. Etiopia grająca u siebie na pewno czułaby się lepiej, jednak jest to teren neutralny, co daje Ghanie większe szanse w tym meczu na komplet punktów. Oni to spotkanie muszą wygrać, więc po ich stronie musi być duża mobilizacja. Poza tym uwzględnię jeszcze spotkania bezpośrednie, bo Ghana w rywalizacji z Etiopią ma bardzo dobry bilans, wygrywając wszystkie 5 spotkań, łącznie z tym z 1 kolejki. Za każdym razem udało im się zachować czyste konto. Moim zdaniem w meczu nie padnie zbyt wiele bramek, wynik ma szansę być taki sam i tak samo Ghana jest w stanie ponownie zachować czyste konto.

Ghana wygra i Etiopia nie strzeli gola
Kurs: 1.67
Zagraj!
Grupa typerska - baner

Rwanda – Mali: typy, kursy bukmacherskie i zakłady (11.11.2021 r. 17:00)

Przenosimy się do eliminacyjnej grupy E, gdzie sytuacja również jest ciekawa i także 2 państwa są w grze o awans do kolejnej rundy. Wśród tej pary jest jedna drużyna, która walczy o dalszy byt w eliminacjach. Oczywiście są nimi goście i to spotkanie jest dla nich ważne, bo przy idealnym dla nich scenariuszu, jakim byłaby wygrana w Rwandzie oraz przy  ewentualnej stracie punktów przez Ugandę w meczu z Kenią już po 5 kolejkach Mali może zapewnić sobie awans do następnej rundy. Ten pierwszy potrzebny czynnik jest na pewno do osiągnięcia, bowiem Rwanda aktualnie zajmuje ostatnie miejsce w grupie i ta druga runda eliminacji to jest ich maksimum, na tyle starcza im umiejętności. Nie posiadają żadnego wartościowego gracza, w przeciwieństwie do Mali, które rozwija się piłkarsko w ostatnim czasie bardzo szybko i staje się krajem, z którym faworyci w Afryce muszą zacząć się liczyć. Do wyliczenia zawodników z Mali grających w Europie, a będących na tym zgrupowaniu na pewno nie wystarczą palce obu rąk.

Statystyki:

 • Rwanda z dorobkiem 1 punktu w 4 meczach zajmuje ostatnie miejsce w grupie
 • Mali z 10 punktami w 4 meczach jest liderem grupy
 • Gospodarze strzelili do tej pory tylko 1 gola tracąc 4
 • 3 z 4 spotkań z udziałem Rwandy kończyło się wynikami 1:0 bądź 0:1
 • Średnio w ich meczach pada 1.25 bramek na mecz
 • Ani razu nie padło powyżej 2.5 bramek, raz zanotowano bramkę dla obu drużyn
 • W każdym meczu Rwanda traciła dokładnie 1 gola
 • Mali strzeliło 7 bramek w eliminacjach
 • 2 razy mecze kończyły się wynikami 1:0
 • Średnio w ich meczach pada 1.75 bramek na mecz
 • Raz zanotowano powyżej 2.5 bramek, ani razu nie padł gol dla obu drużyn
 • Mali we wszystkich 4 meczach zanotował czyste konto
 • W pierwszym meczu tych drużyn lider grupy wygrał 1:0

Co typować?

Od razu przy analizowaniu statystyk doszedłem do wniosku, że zagranie w tym meczu na wynik byłoby tu dobrą opcją. Jeśli ktoś chciałby się skusić, to proponuję 0:1 dla Mali. Ja jednak gram w nieco prostszy sposób, a konkretnie grupę wyników, wśród których znajduje się spodziewane przeze mnie rozstrzygnięcie w tym spotkaniu. Mali stać na kolejny komplet punktów w starciu z rywalem, który jest najsłabszy i którego ograli już w tych eliminacjach. Goście nie stracili gola do tej pory w eliminacjach, a ich rywale w formacji ofensywnej nie mają kim straszyć, strzelając w tej grupie najmniej bramek.

Multiwynik: 0:1, 0:2 lub 0:3
Kurs: 2.32
Zagraj!
typy piłkarskie

Fot. Xinhua / PressFocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze