Niesamowity wieczór czeka nas w dniu dzisiejszym. Od godziny 19:00 rozpoczną się mecze 1/8 turnieju World Matchplay. Będziemy mogli pasjonować się aż pięcioma pojedynkami zawodników walczących o ćwierćfinały. W stawce zaprezentuje się nam Polak, Krzysztof Ratajski. Jak poradzi sobie warszawianin? Do tego dodajemy dwa mecze z turnieju pokazowego organizowanego we Francji. Na rozkładzie dwóch znanych i doświadczonych zawodników francuskich. Zapraszam do lektury i sprawdzenia co dzisiaj gramy!

Kliknij w link i załóż konto z kodem promocyjnym 1299PLN, aby otrzymać:

1200 PLN od depozytu +30 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 230 zł bez ryzyka + 25 29 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 230 zł
FREEBET: 29 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

DART

Nathan Aspinall – Dimitri van der Bergh
21.07.2020 r. – 19:00

Przed nami ostatnie starcie pierwszej rundy w tym turnieju. Jako pierwsi we wtorkowy wieczór, na placu boju staną: Anglik, Nathan Aspinall oraz Belg, Dimitri van der Bergh. Aspinall to zawodnik znajdujący się na szóstym miejscu w światowym rankingu PDC. Ma na swoim koncie już kilka bardzo dobrych wyników, przykładowo został zwycięzcą prestiżowego turnieju UK Open w 2019 roku. W ostatnim czasie wygrał całe HomeTour, które było dodatkowym turniejem, organizowanym podczas sportowej kwarantanny. Zaliczył spory skok w rankingu przez ostatni rok, co może świadczyć, że coraz bardziej się rozwija. 29-latek podczas swojej kariery, z dzisiejszym przeciwnikiem spotkał się trzy razy. Dwa spotkania miały miejsce podczas PC w 2019 roku oraz jedno w ćwierćfinale Mistrzostw Świata w 2019 roku. Wszystkie trzy spotkania zakończyły się zwycięstwami Anglika. Z drugiej strony mamy Belga, który zajmuje 26 miejsce w światowym rankingu. W organizacji PDC jest od 2013 roku i od tego momentu jego największym sukcesem jest ćwierćfinał Mistrzostw Świata w 2018 i 2020 roku oraz ćwierćfinał Grand Slamu w 2018 roku. Nie jest to jeszcze „topka” światowa, ale zdecydowanie potrafi grać w DARTa. Myślę, że jest w stanie postawić się dzisiaj Nathanowi, ale nie na tyle, aby wygrać z Anglikiem. Co więc gramy?

Moja propozycja:

Nathan Aspinall – Dimitri van der Bergh
Typ: Aspinall win
Kurs: 1.35

Michael Smith – Mensur Sulejovic
21.07.2020 r. – 20:00

Zaczynamy starcia 1/8 finałów w turnieju World Matchplay. O 20:00 przy tarczy staną naprzeciwko siebie Anglik, Smith oraz Austriak, Sulejovic. Spotkanie zapowiada się niezwykle emocjonująco, patrząc na pierwsze pojedynki tych panów. Smith niesamowicie szybko rozprawił się z Claytonem, wygrywając 10:3 i wygrywając aż 6 legów rozpoczynąjacych przeciwnika. Sulejovic natomiast, męczył się z Hughsem i przy odrobinie szczęścia awansował na dzisiejsze spotkanie. Hughes nie skończył swojego lega, mając 97 do rzucenia, a Mensur pięknie wykończył 112. Przechodząc do Michaela, jest on w bardzo dobrej formie, co zaprezentował w pierwszym swoim spotkaniu. Konkretnie wie, co chce rzucać i jak kończyć swoje legi. Miał ponad 71% z lotek kończących co jest bardzo dobrym wynikiem. Jest w znakomitej formie, ale przed nim spotkanie z bardzo ciężkim i doświadczonym zawodnikiem. O 19 lat starszy Austriak, jest obecnie uplasowany na 12 miejscu w rankingu PDC. Sulejovicia procent wyzerowania tarczy to poniżej 45%, co jest wynikiem poniżej oczekiwań stawianych temu zawodnikowi. 42-latek ze swoim przeciwnikiem wygrywał i to nie raz, ale ich spotkania, których było mnóstwo, bardzo różnie się toczyły. Dzisiaj zagram w stronę Smitha, który zaimponował mi swoją postawą w pierwszej rundzie, ale zagramy tylko na podbicie kursu i w miarę bezpiecznie. Michael musi wygrać 8 legów do plusu na tym kuponie.

Moja propozycja:

Michael Smith – Mensur Sulejovic
Typ: Smith +3,5 legów handicap
Kurs: 1.15

baner grupa

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Gary Anderson – James Wade
21.07.2020 r. – 21:00

Ależ spotkanie na szczycie nam się szykuje. Dwóch zasłużonych zawodników i zwycięzców tego turnieju z roku 2018 i 2007. Co możemy dostrzec w spotkaniach, jakie prezentują nam Ci zawodnicy. Anderson późno wchodzi w mecz, a James wręcz odwrotnie. Anderson musiał gonić wynik z dużo gorszym Pipe, ale po drugiej przerwie po 10 rozegranych legach, był już tylko przykładem dla swojego przeciwnika, nie dając mu wygrać żadnego lega. Z kolei Wade ma za sobą bardzo emocjonujące spotkanie z Brownem. Przebieg meczu był niesamowity i z dużą ilością zwrotów akcji. Najpierw zaczął prowadzić 4:0 z Keeganem Brownem, później ta przewaga zupełnie stopniała i to jego przeciwnik wyszedł na prowadzenie 5:4. Dalej panowie wygrywali swoje rozpoczęcia, aż do momentu, kiedy po 15 legu zrobiło się 8:7 dla Wade’a. W momencie kiedy wydawało się, że spotkanie ma się ku końcowi, James nie trafia 76 i Brown broni się przed porażką. Wade rozpoczął swój 9 leg i przegrał, rzucając fatalnie. Na tablicy wyników 10:9 dla Browna. Tylko brak zachowania zimnej krwi u Keegana, pozwoliła Wade’owi wygrać. Przełamał on przeciwnika przy stanie 10:10 i wygrał 12:10, awansując do kolejnej rundy. Dzisiaj spotkanie z dużo trudniejszym rywalem. Tak jak wspomniałem, Gary to już utytułowany zawodnik, który nie za specjalnie dobrze rozpoczyna swoje pojedynki. Jeżeli wejdzie w mecz bardzo dobrze, to Wade powinien mieć problemy stawić mu czoła. Anderson miał problem z lotkami lub ze swoim rzutem w pierwszym meczu, ponieważ aż 5 lotek nie wbiło się do tarczy przy jego rzutach. Chciałbym zagrać czyste zwycięstwo Garego, ale uważam, że ten mecz może mieć przeróżne zakończenie. Handicap na Szkota.

Moja propozycja:

Gary Anderson – James Wade
Typ: Anderson +2,5 legów handicap
Kurs: 1.24

Michael van Garwen – Simon Withlock
21.07.2020 r. – 22:00

Przedostatnie dzisiejsze spotkanie, które powinno dostarczyć znowu masę emocji. Numer jeden światowego darta, czyli Holender Michael van Garwen podejmować będzie walijskiego brodacza, Simona Withlocka. Dla bukmacherów zdecydowanym faworytem jest van Garwen, ale czy na pewno? Patrząc na pierwsze pojedynki obu panów, nie sądzę, aby przewaga, jaka jest zasugerowana przez bukmacherów, była słuszna. Holender nie mógł wejść w mecz i męczył się niesamowicie. Całe spotkanie coś mu nie pasowało. Musiał cały czas trzymać koncentrację, ponieważ Dolan dzielnie z nim walczył i ugrał aż 7 legów. W tej fazie turnieju gra toczyć się będzie do 11 wygranych legów z możliwymi przewagami. Withlock wygrał w swojej karierze z Garwenem tylko dwa razy i było to bardzo dawno, ponieważ w 2011 i 2013 roku. Simon swojemu poprzedniemu przeciwnikowi oddał tylko jedno swoje rozpoczęcie i wygrał z dużą przewagą legową. Dzisiaj zaproponuje Wam typ, ze względu na to co widziałem w pierwszych ich starciach. Mianowicie sądzę, że Garwen wygra spotkanie, ale odda kilka legów Withlockowi.

Moja propozycja:

Michael van Garwen – Simon Withlock
Typ: powyżej 15,5 legów
Kurs: 1.43

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Krzysztof Ratajski – Gabriel Clemens
21.07.2020 r. – 23:00

No i mamy to, na co czekamy. Wszystkie kciuki ściśnięte za najlepszego polskiego zawodnika darta. Przed nami starcie Krzysztofa Ratajskiego „the Polish Eagle” z najlepszym niemieckim zawodnikiem, czyli z Gabrielem Clemensem „German Giant”. Dwa nieporównywalne mecze. Niesamowity Ratajski i słaby, choć zwycięski Clemens. Krzysztof w bezpośrednich starciach jeszcze nigdy nie przegrał z niemieckim zawodnikiem. Przy obecnej dyspozycji, mam nadzieję, że się to nie zmieni. Krzysztof od jakiegoś czasu cały czas pnie się ku szczytowi w rankingu PDC oraz w turniejach najwyższej rangi. Zajmuje już 13 miejsce i bardzo prawdopodobne jest, że niedługo ujrzymy go w Pierwszej Lidze. Ratajski bez problemów rozprawił się z Wattimena, a Clemens po słabym meczu swoim i swojego przeciwnika, pokonał Roba Crossa. Średnia punktowa Krzysztofa wyniosła 107.53, więc to bardzo przyzwoity wynik, z kolei Clemensa, 89.22. Dla mnie dzisiejsze spotkanie podanie łupem Polaka, który stawi się w ćwierćfinale zawodów.

Moja propozycja:

Krzysztof Ratajski – Gabriel Clemens
Typ: Ratajski win
Kurs: 1.52

TENIS – Challenge Elite FFT

Pierre-Hugues Herbert – Rayane Roumane
21.07.2020 r. – 11:30

Wczoraj zaczęła się trzecia edycja, organizowanego we Francji, turnieju Elite FFT. Przed nami spotkanie Herbert – Roumane. Panowie po raz drugi znaleźli się razem w grupie. Pierwszy raz było to dwa tygodnie temu. Wtedy zwycięski okazał się być, wyżej w rankingu Pierre. Dzisiaj uważam, że będzie tak samo. Pierre przygotowuje się w tych turniejach do poważnych meczowych zmagań i powrotu na światowe rozgrywki tenisowe. Taka przeprawa z Roumane, powinna być przyjemną rozgrywką dla 71 zawodnika ATP. Herbert w swojej karierze nie osiągnął jeszcze żadnego znaczącego sukcesu, oprócz zwycięstw w Challengerach. W poprzedniej edycji tego turnieju przegrał z Simonem, po zaciętym finale, który rozstrzygnął się w dwóch setach i oba w TB. Rayane przegrał już swoje pierwsze starcie i dzisiaj raczej pożegna się już z tym turniejem. Mam taką nadzieję, nie życząc oczywiście młodemu francuzowi źle, ale gram na dziesięć lat starszego Pierre-Hugues.

Moja propozycja:

Pierre-Hugues Herbert – Rayane Roumane
Typ: Herbert win
Kurs: 1.22

baner tenis

Gilles Simon – Mathias Bourgue
21.07.2020 r. – 14:30

Zwycięzca pierwszej edycji tego turnieju pokazowego ponownie na korcie. Najwyżej rozstawiony w stawce Simon, podejmuje o 200 miejsc niżej rozstawionego Mathiasa. W drugiej odsłonie tej pokazówki Gilles odpadł już w swojej grupie. W tej edycji sądzę, że będzie się chciał zrehabilitować i wygra to spotkanie. Bourgue przegrał już swój pierwszy pojedynek i jego awans jest już tylko czysto matematyczny. Panowie spotkali się już w tym turnieju i bez trudu wygrał Simon, w stosunku setowym 2:0, a dokładniej 6:1, 6:4. Dzisiaj przypuszczam, że wynik będzie bardzo podobny, chociaż zawodnicy będą się już znali lepiej. Oczywiście wiek nie jest już sprzymierzeńcem dla 54 rakiety świata, ale Mathias nie powinien stanowić przeszkody w walce o wyjście z grupy i zarobienia lekkiej sumy pieniędzy, jakie oferują organizatorzy turnieju. Dla mnie Simon izi win.

Moja propozycja:

Gilles Simon – Mathias Bourgue
Typ: Simon win
Kurs: 1.32

Podsumowanie: Aspinall win+Smith+3,5 handicap+Anderson2,5 handicap+over 15,5 legów Garwen-Withlock+Ratajski win+ Herbert win+ Simon win
Kurs=6.74

DART + tenis AKO 21.07