CS:GO typy i kursy bukmacherskie to temat ostatnio często przewijany. Coraz więcej osób interesuje się esportem, a co za tym idzie, drugą najpopularniejszą grą w sportach elektronicznych. W tym tekście dowiecie się więc, jakie są popularne typy bukmacherskie, gdzie szukać kursów i jakie bonusy warto wykorzystać. Zapraszam do krótkiej lektury. 

Sprawdź nasze typy dnia, gdzie eksperci Zagranie przygotowują propozycje gotowych kuponów oraz analizy przedmeczowe, które pomogą podjąć decyzje, co warto obstawić. Wszystkie treści przygotowane przez nas są w pełni DARMOWE. 

CS:GO typy i kursy bukmacherskie

Za nim przejdziemy bezpośrednio do typów i kursów bukmacherskich związanych z CS:GO, to warto wytłumaczyć, na czym właściwie polega ta gra. Counter Strike: Global Offensive to następna CS 1.6, który powstał w 2012 roku. Na światło dzienne wyszedł dokładnie 21 sierpnia, jednak na początku produkcja nie cieszyła się wielką popularnością. Razem z kolejnymi zmianami i poprawkami zyskiwał kolejnych fanów, a obecnie jest to druga, najpopularniejsza, esportowa gra. Miliony kibiców obserwują zmagania najlepszych zawodników na świecie podczas mistrzostw świata.

Te organizowane są zazwyczaj dwa razy w roku i nazywają się “Majorami”. Najlepsze formacje walczą o miliony dolarów i chwałę. Same mecze rozgrywane są w formacie BO1 (jedna mapa), BO3 (do dwóch wygranych) lub BO5 (do trzech wygranych). Na siedmiu różnych arenach dwie drużyny ścierają się ze sobą przez maksymalnie 30 rund. Jedna z nich musi atakować, a druga bronić. Jeżeli terroryści wyeliminują wszystkich rywali lub podłożą ładunek i nie dadzą go oponentom rozbroić, to wygrywają rundę. Analogicznie antyterroryści muszą pokonać stronę atakującą, albo rozbroić bombę. Wygrywa formacja, która jako pierwsza zdobędzie szesnaście rund. Warto wspomnieć, że po piętnastu starciach drużyny zamieniają się rolami.

CS:GO – typy bukmacherskie

Tym razem zaczniemy analizowanie od typów bukmacherskich, na jakie warto spojrzeć w przypadku CS:GO. Pamiętajcie, że w ramach naszych typów na Counter Strike, eksperci Zagranie przygotowują różne propozycje gotowych kuponów oraz analizy przedmeczowe. W przypadku popularnego “Countera” warto postawić na szukanie underdogów. Ta gra jest nieco bardziej nieobliczalna niż League of Legends i tutaj łatwiej szukać takich okazji. Oprócz tego warto również grać handicap rundowy na poszczególnych mapach lub kto zdobędzie więcej eliminacji w parze danych graczy. W tym wypadku czasami zestawiani są ze sobą zawodnicy z jednej formacji lub gwiazdy rywalizujących ze sobą ekip. 

Ciekawą propozycją jest też ta na to, że para zawodników zdobędzie minimum x eliminacji. W tym wypadku można szukać zarówno overów, jak i underów. Linie u bukmacherów są różne i zależą nie tylko od formy graczy, ale również tego jak Ci radzą sobie na poszczególne formacje i czy sprzyjają im mapy. Dla przykładu s1mple niezależnie od tego, na kogo gra, potrafi eliminować dwa lub nawet trzy razy więcej przeciwników niż jego koledzy z drużyny, gdyż gra zespołu jest pod to ułożona. To bezsprzecznie najlepszy zawodnik Natus Vincere i często zostaje jako ostatni gracz na mapie. Z kolei takiemu device’owi z Astralis łatwiej grać na agresywne formacje. W końcu snajperom najłatwiej pokonać oponentów, gdy ci wychylają wprost pod ich celownik. 

Ciekawą opcją są również zakłady na to, ile będzie rund na danej mapie. Jeżeli spodziewamy się zaciętego starcia, bo rywalizują formacje na podobnym poziomie, to dobrą opcją będzie obstawienie overu. Z kolei jeżeli przypuszczamy, że jedna z ekip zdominuje przeciwników, to under wyda się rozsądniejszy. Warto jednak pamiętać, iż dużo zależy od tego, jak się mapa potoczy. Czasem dwie rundy na początku rozgrywki mogą przesądzić o całym starciu. Psychika odgrywa tutaj bardzo ważną rolę. Za nim przejdziemy do tego, na co zwrócić uwagę przy typowaniu, to sprawdźmy jeszcze jeden popularny zakład. W ostatnim czasie coraz częściej widać, że bukmacherzy dodają do oferty “wyścig do x rund na y mapie”. Polega to na tym, iż obstawiamy, która formacja jako pierwsza zdobędzie wymaganą liczbę rund na danej arenie. 

forBET oferta

Na co zwrócić uwagę przy typowaniu CS:GO?

Jeżeli zamierzacie sami zagłębiać się w tym i typować CS:GO, to warto zaznajomić się z rzeczami, które dobrze wiedzieć. W tym przypadku możemy mówić o podstawowych statystykach, jak forma danego zespołu w pięciu ostatnich meczach, rezultaty w bezpośrednich starciach, czy rating poszczególnych graczy. Ostatnia z tych rzeczy jest szczególnie przydatna, gdy ktoś planuje stawiać zakłady związane bezpośrednio z poszczególnymi zawodnikami. W tym wypadku warto też sprawdzić, jak Ci radzą sobie w starciach z danymi przeciwnikami. 

Obecnie poziom na scenie Counter Strike’a jest bardzo wyrównany i dużo sprowadza się do psychiki. Większość drużyn prezentuje podobny poziom i często dochodzi do rotacji w czołówce. Trudno utrzymać dominacje przez kilka lat, jest to praktycznie niemożliwe. Zawodnicy coraz chętniej dzielą się w swoich social mediach z tym, co się u nich dzieje, więc warto obserwować graczy. W ten sposób możemy dowiedzieć się, jak się czują przed starciem, co będzie miało bezpośrednio przełożenie na wynik.

GRAFIKA

Gdzie znajdę ciekawe kursy bukmacherskie?

Za nim przejdziemy do tego, gdzie są faktycznie ciekawe kursy bukmacherskie, to warto zaznaczyć, że dobrze obstawiać nie tylko tam, gdzie są wysokie kursy z powodu niskiej marży, ale również ważne jest to, aby bukmacher miał dużą ofertę. W tym miejscu warto wyróżnić forBET, który postawił mocno na esport i ma coraz więcej zakładów. Oprócz tego duże możliwości swoim klientom udostępnił również STS, a nawiązać do nich próbuje BETFAN. W przypadku pierwszej z tych firm możemy mówić o wysokich kursach na CS:GO, a część meczów ma nawet ponad 160 różnych zakładów. Więcej niż niektóre tradycyjne dyscypliny, co jest rzadkością. 

W STS, który jest największym bukmacherem, znajdziemy sporą ofertę, ale też ciekawe kursy. Do tego bukmacher często ma bonusy dla esportowych klientów, więc warto obserwować Zagranie, gdyż piszemy o nich na bieżąco. Z kolei BETAN do tego wszystkiego dokłada również ofertę MATCHDAY BOOST. W ramach tej akcji promocyjnej czasami udostępnia zdarzenia esportowe ze zwiększonym kursem. 

BETFAN oferta

Jakie są ciekawe bonusy do wykorzystania na CS:GO?

W przypadku CS:GO nie ma konkretnej oferty powitalnej u bukmacherów, ale warto sprawdzić bonusy na start w STS i BETFAN. U tych bukmacherów można znaleźć duże pakiety powitalne. W przypadku największego polskiego bukmachera należy założyć konto z kodem ZAGRANIE, a ten zapewni Wam:

  • 100 procent do 1200 złotych bonusu od depozytu
  • 230 złotych zakład bez ryzyka
  • 29 złotych freebet

Z kolei w BETFAN należy zarejestrować się z kodem 2961PLN. Ten bukmacher ma nową ofertę powitalną, w ramach której zgarniecie:

  • 2331 złotych bonusu od depozytu
  • 600 złotych na zakład bez ryzyka
  • 30 złotych freebet
  • 14 procent więcej do wygranych

 

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

🧐 Gdzie szukać typów na CS:GO?

Typy na CS:GO znajdziesz na Zagranie, gdzie nasi eksperci przygotowują analizy przedmeczowe i propozycje gotowych kuponów w ramach typów dnia.

🤔 U kogo warto obstawiać CS:GO?

CS:GO można obstawiać u polskich, legalnych bukmacherów. Największą ofertę zazwyczaj wystawiają STS, forBET oraz BETFAN.

🎁 Gdzie znajdę bonusy do wykorzystania na typowanie CS:GO?

Bonusy bukmacherskie, jakie można wykorzystać do typowania CS:GO, to przede wszystkim te z pakietów startowych. Są one dostępne z naszymi kodami promocyjnymi, a bonusy zgarniesz m.in. w STS, czy forBET.

Zaloguj się aby dodawać komentarze