Przez ostatnie kilka tygodni mieliśmy prawdziwą posuchę, jeśli chodzi o wielkie turnieje CS: GO. Cały czas rozgrywane były mniejsze wydarzenia, jednak one nie są w stanie dostarczyć takich emocji i takiej jakości gry, jak rozgrywki na najwyższym poziomie. Już wczoraj rozpoczęły się natomiast mecze w ramach czternastego sezonu ESL Pro League, w którym biorą udział jedynie drużyny z czołówki światowych rankingów. Turniej rozgrywany jest niestety online, co odziera nas z części emocji, jednak mamy nadzieję, że wraz z mijającym czasem rozgrywki lanowe będą pojawiać się coraz częściej! Dziś na tapetę wezmę dwa spotkania, koniecznie napiszcie w komentarzach jak wy oceniacie formę drużyn biorących udział w tym sezonie EPL?

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 234PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

 
STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Astralis – ENCE
17.08.2021 r. Godz. 16:45

Na pierwszy ogień bierzemy spotkanie z udziałem Polaków, bo w szeregach ENCE występują Hades oraz Dycha, którzy są kluczowymi postaciami w swojej drużynie. Tak samo kluczowy jest kod promocyjny Sts, z którym możecie otrzymać fajne benefity! Dziś jednak przed nimi niezwykle trudne zadanie, bo naprzeciwko nich na serwerach staną zawodnicy Astralis, którzy wczorajszą wygraną przeciwko Spirit udowodnili swoją wysoką formę. Ence natomiast zaliczyło falstart, bo ich pierwszy mecz zakończył się ich sromotną porażką przeciwko Vitality. Co prawda na pierwszej mapie walczyli oni do końca i mogłoby się wydawać, że czeka na nas bardzo wyrówanane widowisko, jednak francuska ekipa nie pozostawiła żadnych złudzeń i gładko wygrała drugą mapę. Co typuję w tym spotkaniu?

Według mnie to Astralis jest tutaj faworytem i to wyraźnym. Wczoraj co prawda potrzebowali trzeciej mapy, żeby zapewnić sobie zwycięstwo przeciwko Spirit, jednak mało która drużyna na świecie potrafia wygrać Dusta przeciwko Rosjanom. Dodatkowo ze świetnej strony pokazał się nowy nabytek drużyny, Philip “Lucky” Ewald, który ma za zadanie wypełnić snajperską lukę po odejściu Dev1ce. Druga oraz trzecia mapa w ich wykonaniu były bardzo udane, przeciwnik nie miał szans, żebye nawet zbliżyć się wynikiem do Duńczyków, a właśnie takie pokazy dominacji najlepiej budują drużynę.

Ence natomiast gra bardzo zmiennie, miesiąc czasu nie brali udziału w oficjalnych spotkaniach, a na start po powrocie dostali łupnia od Vitality. Tak jak pisałem, pierwsza mapa, będąca wyborem drużyny Dychy dawała jeszcze jakieś nadzieje fanom fińskiej organizacji, jednak Vitality na drugiej pokazało, dlaczego kursy na nich były tak niskie. Astralis natomiast prawdopodobnie wytrąci Mirage z rąk rywali, bo banują tę mapę najczęściej, wobec tego powinniśmy zobaczyć Nuke lub Ancienta, a te mapy wychodzą doskonale w wykonaniu Duńczyków. Pamiętajcie żeby odebrać specjalny bonus do STS!

Jeśli spojrzymy na ostatnie miesiące w wykonaniu obydwu ekip, to ENCE notuje lepsze statystyki i ma wyższy wskaźnik procentowy wygranych na konkretnych mapach, czy może nawet delikatnie lepsze statystyki indywidualne, jednak wystarczy spojrzeć na klasę rywali, z jakimi na co dzień mierzą się obydwie drużyny i natychmiastowo ta złudna przewaga znika w oczach. Według mnie taki kurs, jaki STS zakłady bukmacherskie proponuje na zwycięstwo Astralis w tym meczu jest bardzo atrakcyjny, bo spodziewałem się czegoś w okolicach 1.30-1.40. W przypadku kursu 1.60 według mnie ten typ ma bardzo duże value, dlatego też to od niego rozpoczynam swój kupon!

STS
1.50
Astralis wygra spotkanie

Baner grupy typerskiej facebook

 

Heroic – Spirit
17.08.2021 r. Godz. 20:00

Drugie spotkanie na naszym kuponie, a w zasadzie trzecie spotkanie rozgrywane dzisiaj to pojedynek pomiędzy Heroic a Spirit. Ta pierwsza drużyna w świetnym stylu rozprawiła się wczoraj z ekipą Bad News Bears i chociaż rywal nie był z najwyższej półki, to jednak mamy podstawy, żeby twierdzić, że Duńczycy naprawdę czują się fenomenalnie podczas rozgrywek online i powoli wracają do swojej najwyższej formy. Dziś trudniejszy rywal, chociaż oczywiście dla Cadiana i spółki nie ma nic niemożliwego, zwłaszcza jeśli przypomnimy sobie jak zakończył się finał ostatniego sezonu ESL Pro League! STS to jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce, tutaj możecie przeczytać opinie o nich!

Być może nierozsądne jest pójście drugi raz w jednej analizie w stronę faworytów bukmacherów, jednak według mnie w tym przypadku również to Heroic ma tutaj większe szanse na zwycięstwo. Wczoraj byli bardzo pewni i precyzyjni i chociaż, tak jak pisałem, rywal nie stawiał dużego oporu, to jednak gra Heroic była bardzo przygotowana i oddali przeciwnikom tylko pięć rund w ciągu dwóch map, co jest świetnym wynikiem, nawet jeśli nie grali np. przeciwko G2 czy Navi.

Spirit swoje spotkanie zaczęło dobrze, bo od wygranej na Duście, jednak dwie następne mapy nie poszły już po ich myśli. Zarówno na Inferno jak i na Anciencie nie potrafili już zupełnie nawiązać walki z Astralis i w obydwu przypadkach zdobyli mniej niż dziesięć rund. Taki wynik pokazuje, że Spirit nie jest w optymalnej formie i według mnie mecz z Heroic może przebiegać podobnie. O ile na Duście to Spirit byłby faworytem, jednak Heroic banuje zawsze tę mapę, wobec czego Rosjanie tracą swój główny atut. Na każdej pozostałej mapie to Duńczycy mają lepsze statystyki, notują lepsze rezultaty i ostatecznie po prostu lepiej grają. Na podstawie wczorajszych meczów to również Heroic ma lepszą formę i indywidualnie większy potencjał w zawodnikach.

Podsumowując, Heroic jest tutaj faworytem zarówno u bukmacherów jak i według mnie. Kurs na ich zwycięstwo nie jest jednak niski, co również mnie dziwi, tak samo jak w przypadku wcześniejszego spotkania. Łącząc ze sobą dwa typy na faworytów uzyskamy nawet więcej, niż podwojenie stawki, co mnie osobiście satysfakcjonuje. Spirit w ciągu ostatnich tygodni wyraźnie podupadło z formą i nie wyrabiają w spotkaniach z najlepszymi drużynami. Heroic doskonale się czuje na turniejach online i według mnie to oni dziś wygrają!! Po więcej analiz i typów na CS:GO zajrzyjcie na naszą stronę!

STS
1.62
Heroic wygra spotkanie

 

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 234 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry

Kupon sts esport 17.08

fot. Norbert Barczyk/pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze