Poniedziałek to dobry dzień, żeby obstawić mecze CS:GO! A tych dzisiaj nie brakuje. Najważniejszymi rozgrywkami wydają się być definitywnie kwalifikacje do cs_summit. W nich możemy zobaczyć kilku Polaków, w tym Mateusza “mantuu” Wilczewskiego i jego OG, które zagra ze Sprout, mającym na pokładzie Pawła “dychę” Dychę i Michała “snatchiego” Rudzkiego. Czy Polacy poprowadzą swój zespół do ważnych zwycięstw? 

Kliknij w link i załóż konto z kodem promocyjnym 1299PLN, aby otrzymać:

1200 PLN od depozytu +30 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 130 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1690 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 130 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

OG – Sprout

Poniedziałek, 22.06.20 – 15:00

cs_summit to kolejny ważny przystanek na mapie Counter Strike’a. W poniedziałek w zamkniętych kwalifikacjach weźmie udział wielu Polaków. Będziemy świadkami starć z udziałem AVEZ i Actiny PACT. Te przebrnęły przez żmudny etap otwartych eliminacji. Oprócz nich, w tym etapie wystąpi również m.in. OG z Mateuszem “mantuu” Wilczewskim w składzie. Te powalczy przeciwko Sprout, a w nim grają Paweł “dycha” Dycha i Michał “snatchie” Rudzki. Na korzyść niemiecko-polskiego składu działa to, że po swojej stronie mają Josefa “faveNa” Baumanna i dychę. Obydwaj zawodnicy potrafią niemal w pojedynkę wygrywać mecze, co też widać po ich ratingu. faveN w ostatnich trzech miesiącach wykręcił go na poziomie 1.13, a Paweł Dycha ma 1.12. 

Ekipa mantuu w ostatnim czasie gra bardzo słabo. Zarówno jeśli chodzi o indywidualne umiejętności, jak i zespołową grę. Ewidentnie coś zacięło się w tym zespole i ma spore problemy. Nie wygrali żadnego z pięciu ostatnich meczów, przegrywając m.in. na c0ntact, forZe i HAVU, czyli zespoły, którym dość dużo brakuje do samej czołówki. Europejska mieszanka aspirowała do TOP 10, a tymczasem nie potrafi poradzić sobie z gorszymi rywalami. Dla porównania Sprout wygrało na Wisłę All in! Games Kraków i mens, a także urwało mapę forZe oraz Virtus.pro. 

Po stronie OG najlepiej indywidualnie radzi sobie mantuu. Jego rating wynosi 1.12. Jednak dalej jest tylko gorzej. Drugi valde ma 1.05, a najgorszy Aleksi “Aleksib” Virolainen 0.95. Jednak Fin ma głowę pełną pomysłów i w jego przypadku można wybaczyć te nieco gorsze statystyki indywidualne. Nie zmienia to faktu, że czasami brakuje jego eliminacji i rating na poziomie 1.0 to minimum, jakie powinien mieć. Co ciekawe, pomimo tak słabej gry, OG dalej jest w TOP 30 rankingu HLTV. Uplasowało się na 21. miejscu, jednak w najnowszej odsłonie notowania prawdopodobnie spadnie nieco dalej. Dla porównania Sprout jest na 37 lokacie, jednak powinno nieco awansować. 

 

Oprócz lepszego bilansu w ostatnich pięciu starciach, za Sprout przemawia również map pool. Na każdej mapie formacja snatchiego wypada lepiej statystycznie. OG nie zbliżyło się do wyników swoich rywali na żadnej z aren. Prawie na pewno nie zobaczymy Vertigo, gdyż zespół mantuu nie gra tej mapy, a ekipa Dychy wygrała na nich trzy z sześciu starć. Możemy spodziewać się Dusta 2, gdyż w momencie, gdy OG zbanuje Vertigo, Sprout będzie mogło wybrać tę mapę, a ma na niej aż 77 procent zwycięstw w trzynastu próbach. Jest to bardzo wysoki wynik i widać, że Dust bardzo dobrze leży tej formacji.

Co ciekawe, w historii nie ma żadnego meczu pomiędzy tymi ekipami. Będzie to pierwsze starcie i bardzo ważne zarówno dla jednej, jak i drugiej drużyny. W końcu OG musi zacząć wygrywać. W innym przypadku prawdopodobnie czeka je zmiany w składzie. Z kolei Sprout przygodę z cs_summit chciałoby zacząć od zwycięstwa. Oprócz tego zagoszczenie na stałe w TOP 30 rankingu HLTV również jest ważne dla polsko-niemieckiej formacji. STS większe szanse daje zespołowi mantuu. Jednak czy tak będzie w praktyce? W końcu OG boryka się ze sporymi problemami. Ja osobiście stawiam na Sprout. Kurs na zwycięstwo drużyny Dychy to aż 2.40, co jest dobrą okazją. W przypadku wygranej ekipy mantuu jest to 1.57. Kto okaże się górą? Przekonamy się już o 15:00!

Moja propozycja: zwycięstwo Sprout

Kurs: 2.40

Zakład bez ryzyka w STS do 30 złotych z kodem: 1259PLN

  • kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 30 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: 1259PLN
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: 1259PLN
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze