Przed nami kolejne fantastyczne spotkania w ESL Road to Rio! Dziś będziemy mogli oglądać francuskie starcie w ramach grupy A oraz „mecz przegranych” w kwalifikacjach regionu amerykańskiego. Spodziewam się wyrównanych pojedynków i idących wraz z nimi wielkich emocji! Kto wyjdzie zwycięsko z dzisiejszych spotkań?

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

tylko na

3000 zł od depozytu + 100 zł bez ryzyka
+ 14% do wygranych

oferta z naszym kodem promocyjnym: 3100 pln

Kod rejestracyjny
3100PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

 

Vitality – Heretics
09.05.2020 r. Godz. 18:30

 

Pierwszym spotkaniem na naszym kuponie będzie spotkanie pomiędzy Vitality a Heretics, drużynami posiadającymi taką samą liczbę punktów po 6 rozegranych spotkaniach. Co za tym idzie, dzisiejszy mecz będzie szansą dla jednych jak i drugich, na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony i zapewnienie sobie wyższej pozycji w tabeli, a co za tym idzie udziału w fazie play-off. Mimo tego, że według bukmacherów wyraźnym faworytem w tym spotkaniu jest ekipa Zywoo, to według mnie czeka nas wyrównany pojedynek, zwłaszcza jeśli przyjrzymy się ostatnim spotkaniom drużyn.

Poprzednie spotkania obydwu drużyn, dają nam pewien pogląd, jakim torem może podążać ich dzisiejsze starcie. Obydwie ekipy przegrały swoje mecze, Vitality uległo 2:0 Ence, natomiast wynikiem 1:2 zakończyło się spotkanie Heretics z NiP. Vitality zmaga się z problemem utrzymania stałej formy na przestrzeni tych kwalifikacji, ich najlepszy zawodnik, Zywoo gra w kratkę, niesamowite występy przeplata z naprawdę średnimi, przez co cała drużyna nie potrafi odnaleźć prawidłowego rytmu gry. Z kolei Heretics pokazują, że są drużyną z wielkimi aspiracjami, jednak chyba jeszcze nie na tyle dojrzałą co drużyny ze ścisłego topu, co świetnie pokazały mecze z Astralis i Nip. Z ich szeregów zdecydowanie wyróżnia się snajper, zawodnik o nicku Maka, który jest zdecydowanym liderem zespołu jeśli chodzi o zabójstwa.

Linią fragów tego zawodnika, zaproponowaną przez bukmachera na to spotkanie jest 36,5 na dwóch pierwszych mapach. W swoim ostatnim spotkaniu Maka zdobył idealnie 36 zabójstw, więc niestety nie pokrył overa, jednak wydaje mi się, że warto dać mu drugą szansę, i zaraz wyjaśnię dlaczego. Pierwsze dwie mapy w spotkaniu ze szwedami zakończyły się bardzo szybko. Nuke został wygrany przez Heretics 16:10, natomiast na Overpassie NiP zemściło się na francuzach, miażdżąc ich 16:3. Wobec tak małej liczby rund Maka nie powinien się nawet zbliżyć do tak wysokiej liczby zabójstw, jaką osiągnął.

Według mnie tym razem czeka nas o wiele bardziej wyrównane spotkanie. Obydwie drużyny mają dodatkową motywację, wynikającą z wyrównanej pozycji w tabeli. Vitality nie pokazało się z wybitnej strony w meczu z Ence, co jest efektem niestałości ich formy. Dodatkowym argumentem jest bardzo podobny map pool obydwu drużyn. Zarówno Heretics jak i Vitality lubią grać Nuke, Inferno, Dusta 2. To sprawia, że są oni świetnie przygotowani na różne taktyki i zagrania, co wykluczy możliwość powtórzenia się liczby rund z meczu z NiP. W takim spotkaniu z pewnością świetnie odnajdzie się Maka, i to na jego zabójstwa będziemy liczyć.

 

Vitality – Heretics
09.05.2020 r. Godz. 18:30
Typ: Maka powyżej 36,5 zabójstw (1&2 mapa)
Kurs: 1.83

 

 

 

Envy – 100 Thieves
09.05.2020 r. Godz. 22:00

 

Zmieniamy kontynent i przenosimy się do Ameryki, która jest jak zawsze szybsza od Europy. Tutaj faza play-off dobiega już końca, stąd też dzisiejszy mecz o 5 miejsce w kwalifikacjach. Zmierzą się w nim przegrani ćwierćfinałów, Envy, które uległo Cloud9 oraz 100 Thieves, które nie dało rady Liquid. Dzisiejsze spotkanie to teoretycznie mecz pocieszenia, jednak miejsce wyżej profituje większą wygraną, zarówno pieniężną, jak i punktową. Wobec tego obie drużyny podejdą do pojedynku na pełnym skupieniu, starając się zgarnąć zwycięstwo dla siebie.

Faworytem do wygrania całej serii jest tu zdecydowanie 100 Thieves. Ich świetną serię było w stanie przerwać dopiero Liquid, które zagwarantowało sobie tym samym miejsce w półfinale. Na papierze to oni powinni być po prostu lepsi od swoich przeciwników. Te kwalifikacje uczą nas jednak, że takie przewidywania często zupełnie rozmijają się z tym, co widzimy w grze. Faworyci przegrywają z underdogami, w głupi sposób tracą rundy, mapy, a nawet spotkania. Środowisko esportowe spodziewa się tutaj postawienia zdecydowanego oporu przez Envy i ja również się z tym zgadzam. W obecnej formie obydwu zespołów czeka nas z pewnością ciekawe spotkanie, jednak na pewno nie skreślałbym na starcie ekipy Micha.

Zdarzeniem, jakie będziemy typować, jest wygranie przynajmniej jednej mapy przez Envy. Uważam, że kurs, jaki oferują bukmacherzy, jest bardzo atrakcyjny, zwłaszcza jeśli zauważymy, jak bliskie było ich spotkanie z Cloud9. Mapy skończyły się kolejno wynikami 12:16, 16:14, 16:12. Byli dla nich zagrożeniem zarówno na wyborze Cloud9, jak i na swojej mapie. Jeśli również w tym spotkaniu wybiorą mapę Nuke, czego się spodziewam, to Envy jest tam bardzo solidną drużyną, potrafiącą grać zarówno po stronie atakującej jak i broniącej.

Dodatkowym atutem Envy jest indywidualna forma zawodników tej formacji. Na czele wyraźnie stoi Michu z ratingiem na poziomie 1.22, jednak pozostali gracze zdają się odzyskiwać swoją formę. Idealnym przykładem jest Calyx, który w spotkaniu z Cloud9 zdobył 68 trafień, otwierając tabelę zespołu. Poprawę widzimy u każdego z graczy, dzięki czemu mogą oni pewniej wychylać się na pojedynki strzeleckie i częściej je wygrywać, co otwiera drogę na bombsite. Jeśli połączymy to ze świetnym przygotowaniem taktycznym, to otrzymamy przepis na wygraną mapę.

Podsumowując całość, czeka nas dziś spotkanie dwóch drużyn na podobnym poziomie. Prawdopodobnie do wyłonienia zwycięzcy potrzebne będą aż trzy mapy, jednak ja decyduje się na bezpieczniejszy wariant. Michu i Calyx z pewnością nie złożą broni po porażce z Cloud9, lecz postarają się udowodnić swoją wartość. Wygranie przez nich jednej mapy w starciu z 100 Thieves z pewnością nie wykracza poza możliwości tej drużyny, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę ich ostatnie spotkania.

 

Envy – 100 Thieves
09.05.2020 r. Godz. 22:00
Typ: Handicap map Envy (+1,5)
Kurs: 1.51

 

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.
  6.