Gdzie oglądać mecz Crystal Palace – Arsenal? Jeżeli zastanawiasz się nad tym, to dobrze się składa, bo właśnie to tłumaczymy niżej. W poniedziałek w angielskiej lidze dojdzie do rywalizacji CP z Kanonierami. Goście to faworyci i niespecjalnie nas to dziwi. W ostatnich tygodniach radzili sobie bardzo dobrze. Jak im pójdzie tym razem?

ewinner, baner, canal online
fot. pressfocus

Crystal Palace – Arsenal, gdzie oglądać

Crystal Palace zagra dzisiaj z Arsenalem w ramach 31 kolejki Premier League. W niej CP podejmie Kanonierów na własnym stadionie, ale to wcale nie oznacza, że Zaha i spółka będą mieli tutaj spore szanse na zwycięstwo.

Bukmacherzy oraz eksperci są jednogłośni i w roli faworytów stawiają Kanonierów. Arsenal w ostatnich tygodniach wyglądał bardzo dobrze. Czy teraz Kanonierzy znowu zdobędą komplet punktów i przybliżą się do TOP 4 na koniec sezonu?

Crystal Palace – Arsenal, transmisja na żywo w TV

Transmisja na żywo w telewizji z meczu Crystal Palace – Arsenal będzie pokazana w Canal+ Sport. Samo spotkanie zaplanowano na godzinę 21:00, a więc stosunkowo późno, jak na angielską ligę. Jest to spowodowane tym, że to początek tygodnia. Nie zmienia to jednak faktu, że i tak warto odpalić tę rywalizację, bo zapowiada się na dość ciekawą.

Crystal Palace – Arsenal, transmisja za darmo

Tak się składa, że to starcie będziesz mógł obejrzeć za darmo w Canal+ Online. Jak to jest możliwe? Wszystko dzięki temu, że we współpracy z eWinnerem mamy dla Ciebie voucher na 30 dni dostępu do Canal+ Online. Jak odebrać taki voucher? To akurat nie jest skomplikowane i dokładnie to tłumaczymy w poniższej instrukcji:

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon 
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher

Crystal Palace – Arsenal, transmisja online

Należy pamiętać, że Crystal w starciu z Arsenalem nie będzie faworytem, ale i tak powinna nam zapewnić dobre widowisko. Transmisja online w Canal+ Online to będzie pokazana także w wersji przeglądarkowej tej platformy oraz w dedykowanej aplikacji na telefony. Są to jedyne legalne miejsca, gdzie będzie stream online. Jeżeli nie jesteś przekonany np. co do bukmachera, to przeczytaj o kodzie promocyjnym w eWinner!

Crystal Palace – Arsenal, szanse na zwycięstwo

Na papierze to Crystal Palace jest underdogiem w starciu z Arsenalem. Pierwsza z tych ekip powinna tutaj powalczyć jednak o komplet punktów, ale to wcale nie będzie proste. Kanonierzy chcą wrócić do dobrej passy i to ich główny cel.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 18 sierpnia 2022 06:44.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Crystal Palace - Arsenal?

Spotkanie Crystal Palace z Arsenalem będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport.

O której Crystal Palace - Arsenal?

Crystal Palace zagra dzisiaj z Arsenalem o godzinie 21:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze