Gdzie oglądać mecz Cracovia – Wisła Płock? Jeżeli zastanawiasz się nad tym, to dobrze się składa, bo właśnie to tłumaczymy niżej. W piątek Cracovia podejmie na własnym stadionie Wisłę Płock, więc czeka nas dość ciekawe spotkanie, które warto obejrzeć. Czy ekipa z Krakowa zatrzyma trzy punkty u siebie? A może Wisła sprawi niespodziankę?

ewinner, baner, canal online
fot. pressfocus

Cracovia – Wisła Płock, gdzie oglądać

Cracovia zagra z Wisłą Płock już w ten piątek, 13.05.2022, o godzinie 18:00. To właśnie wtedy zespół z Krakowa podejmie na własnym stadionie Wisłę Płock. Z całą pewnością będziemy świadkami interesującego spotkania, które warto będzie obejrzeć. Pierwsza z tych ekip ma teoretycznie większe szanse na zwycięstwo, ale czy to się przełoży na wynik na boisku? Zobacz, gdzie oglądać to starcie i sprawdź, co wiemy o transmisji online!

Cracovia – Wisła Płock, transmisja na żywo w TV

Transmisja na żywo w telewizji z meczu Cracovia – Wisła Płock będzie pokazana w Canal+ Premium. Samo spotkanie zaplanowano na godzinę 16:00, a rozegrane zostanie na St. Mary’s Stadium w Londynie. Warto podkreślić, że to starcie będzie transmitowane nie tylko w TV, ale także na streamie online, który zostanie puszczony na Canal+ Online. Jeżeli chcesz z niego skorzystać, to poniżej pokażemy Ci, jak możesz to zrobić praktycznie za darmo!

Cracovia – Wisła Płock, transmisja za darmo

Tak się składa, że to starcie będziesz mógł obejrzeć za darmo w Canal+ Online. Jak to jest możliwe? Razem z eWinnerem mamy dla Ciebie voucher na 30 dni dostępu do tej platformy. Proces odebrania takiego prezentu jest bardzo prosty i powinien Ci zająć zaledwie kilka minut, a wszystko dokładnie tłumaczymy w tym miejscu:

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni i zagraj w tym czasie dowolny kupon 
  4. Zgłoś się na czat gracza po voucher

Cracovia – Wisła Płock, transmisja online

Warto podkreślić, że transmisja online ze starcia Cracovia – Wisła Płock będzie także pokazana w aplikacji na telewizory od Canal+ Online, w wersji przeglądarkowej oraz na smarfonach, więc każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Często dzięki transmisjom live u bukmacherów możemy oglądać za darmo spotkania. Tym razem też tak jest, bo eWinner zapewnia nam darmowe 30 dni oglądania Canal+ Online!

Cracovia – Wisła Płock, szanse na zwycięstwo

Przed startem transmisji ze spotkania Cracovia – Wisła Płock możesz jeszcze sprawdzić, jakie kursy bukmacherskie na tę rywalizację przygotowali polscy operatorzy. W ich ofercie można znaleźć zakłady ze sporym value, jak np. te tutaj:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 26 maja 2022 10:19.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Cracovia - Wisła Płock?

Starcie Cracovii z Wisłą Płock będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport.

O której Cracovia zagra z Wisłą?

Cracovia zagra z Wisłą już o godzinie 18:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze