Cracovia – Stal Mielec: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 09.12.2023

Cracovia - Stal Mielec gdzie oglądać

Cracovia – Stal Mielec: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W sobotnie popołudnie na polskich boiskach emocji nie zabraknie. W jednym z pojedynków naprzeciw siebie staną drużyny znajdujące się w dolnej części tabeli – gospodarze plasują się bowiem na 15. miejscu, a goście – na 11. Mimo to zdecydowanym faworytem bukmacherów są piłkarze z Krakowa. Czy jednak potwierdzą to na placu boju? Jeśli chciałbyś zobaczyć to starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać Cracovia – Stal Mielec, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Cracovia – Stal Mielec na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Cracovia – Stal Mielec? Spotkania polskiej Ekstraklasy dostępne są tylko w jednej stacji i tak naprawdę próżno szukać ich w innym miejscu. Taką możliwość w Polsce posiada jedynie Canal+ i to właśnie tej stacji należy przyjrzeć się bliżej jeśli jesteś oczywiście fanem piłkarskich emocji z naszego rodzimego podwórka. Warto też przytoczyć nieco więcej informacji na temat tego, jak założyć konto na stronie Canal+. Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na konto użytkownika i wykup subskrypcję
  3. Skorzystaj z oferty promocyjnej przygotowanej przez Canal+
  4. Znajdź spotkanie Cracovia – Stal Mielec i ciesz się spotkaniem na żywo!
Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Cracovia – Stal Mielec gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Czy stream online Cracovia – Stal Mielec będzie także dostępny w internecie? Na starcie warto zaznaczyć, że nie znajdziesz spotkań z Ekstraklasy u bukmacherów czy na innych stronach internetowych. Dostęp do transmisji z tego pojedynku posiada jedynie Canal+, który pokazuje również wszystkie spotkania na Canal+ Online. Tak naprawdę wystarczy posiadać wykupiony pakiet telewizyjny, aby cieszyć się ze wszystkich pojedynków Ekstraklasy w bardzo dobrej jakości i przede wszystkim na żywo. Natomiast pojedynek pomiędzy opisywanymi zespołami odbędzie się w sobotę, 9. grudnia o 17:30.

Gdzie oglądać Cracovia – Stal Mielec?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Cracovia – Stal Mielec, to warto także zwrócić uwagę na inne streamy, które znajdziesz w transmisjach live u bukmacherów. Przede wszystkim znajdziesz tam piłkę nożną i takie ligi, jak Serie A, Ligue 1, Bundesliga, Eredivisie czy La Liga. To jednak nie wszystko, bowiem fani siatkówki, tenisa, hokeja czy koszykówki także znajdą coś dla siebie. Chodzi bowiem o pojedynki z NBA czy NHL, a także najciekawsze mecze siatkarskie czy turnieje tenisowe. Na koniec warto przypomnieć, że wszystko zobaczysz zupełnie za darmo. A więcej informacji na temat tego gdzie oglądać Ekstraklasę, znajdziesz na naszej stronie internetowej.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze