Cracovia – Radomiak Radom: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 10.02.2024

Cracovia - Radomiak Radom transmisja online

Cracovia – Radomiak Radom: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? Przebudowany i wzmocniony głośnymi transferami Radomiak jedzie do Krakowa na spotkanie z Cracovią, z którą – delikatnie mówiąc – ostatnio mu nie idzie. Czy nowe twarze na boisku poprawią bilans z Pasami? Zapowiada się ciekawe otwarcie piłkarskiej soboty na stadionach PKO BP Ekstraklasy! Sprawdź, gdzie obejrzysz mecze 20. kolejki naszej ligi!

Cracovia – Radomiak Radom na żywo w TV

Na początek drugiego dnia po przerwie zimowej będziemy świadkami starcia dwóch ekip z dolnej części tabeli, ale obie mierzą znacznie wyżej, a aktualnie zajmowane miejsca poza pierwszą dziesiątką są poniżej oczekiwań dla Cracovii i Radomiaka. Pasy mają za sobą trudny czas pod kątem organizacyjnym zakończony śmiercią właściciela, ale klub pod nowymi rządami ma wyjść na prostą. Z kolei Radomiak zimą błyszczał w mediach ogłaszając kolejne transfery, które na polskie warunki można na ten moment nazwać hitowymi, a czy takimi będą zweryfikuje boisko. Gdzie oglądać Ekstraklasę i mecz Cracovia – Radomiak? Oczywiście, jak od blisko 30 lat – w Canal+. Jeśli jeszcze nie masz dostępu do grupy tych kanałów, które oferują dostęp do PKO BP Ekstraklasy – z naszym linkiem możesz go wykupić po promocyjnej cenie.

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na konto użytkownika i wykup subskrypcję.
  3. Skorzystaj z oferty promocyjnej przygotowanej przez Canal+.
  4. Znajdź spotkanie Cracovia – Radomiak i ciesz się spotkaniem na żywo lub z odtworzenia!
Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Cracovia – Radomiak Radom gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Spotkanie będzie transmitowane nie tylko w tradycyjnej telewizji, do której dostęp uzyskujesz przez dekoder, ale i przez internet. Streaming w sporcie rośnie w siłę i nie dziwi fakt, że 100% meczów PKO BP Ekstraklasy obejrzysz właśnie w internecie. Platforma Canal+Online zapewnia nielimitowany dostęp do Ekstraklasy, a spotkania możesz oglądać na żywo, czy też z odtworzenia. Mecze możesz śledzić w trybie eksperckim, mając do dyspozycji pod ręką wszystkie statystyki. Multiliga+ to sztandarowy program Canal+ w końcówce sezonu, a dzięki Canal+Online możesz taką Multiligę organizować sobie codziennie, bo na jednym ekranie możesz oglądać aż do czterech streamów jednocześnie!

Gdzie oglądać Cracovia – Radomiak Radom?

Mecz w telewizji transmitować będą Canal+Sport oraz dedykowany rozgrywkom PKO BP Ekstraklasy Canal+Sport 3. W tym drugim kanale nie obejrzysz niczego innego poza właśnie najlepszą polską ligą. Mecze, programy publicystyczne, rozrywkowe czy seriale – wszystko poświęcone lidze, którą Canal+ nadaje od ponad 25 lat. Mecz Cracovia – Radomiak rozpocznie się o 15:00, ale przedmeczowy wstęp ruszy już o 14:40, a na miejscu pracować będą reporterzy oraz komentatorzy, a spotkanie skomentują prosto ze stadionu Marcin Rosłoń i Michał Trela.

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze