Cracovia – Puszcza Niepołomice: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 21.04.2024

Glik i Makuch po wygranym spotkaniu

Gdzie oglądać Cracovia – Puszcza Niepołomice? Walka o utrzymanie w Ekstraklasie jest bardzo ciekawa, a udział w niej bierze wiele drużyn! Do tego grona zaliczymy między innymi Cracovię i Puszczę Niepołomice, które to zespoły zmierzą się ze sobą w niedzielę. Gdzie i w jaki sposób obejrzeć te zmagania w ramach 29. kolejki? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym tekście!

Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Cracovia – Puszcza Niepołomice na żywo w TV

Zarówno Cracovia, jak i Puszcza biją się o pozostanie na poziomie PKO BP Ekstraklasy. W poprzedniej kolejce obydwa kluby zanotowały zwycięstwa – Pasy wygrały z Jagiellonią 3:1, a beniaminek ograł poznańskiego Lecha 2:1! Bezpośrednie starcie w Krakowie zapowiada się więc naprawdę nieźle, a początek batalii wyznaczony został na 21. kwietnia 2024 roku i godzinę 12:30. Jeżeli chcielibyście zobaczyć opisywany mecz na żywo w TV, to odpowiednią transmisję w telewizji znajdziecie na Canal+ Sport 3. Dostępne będą także streamy online, do których za sekundkę przejdę.

Cracovia – Puszcza Niepołomice gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

O co chodzi ze wspomnianymi streamami online i jak obejrzeć rywalizację Cracovii z Puszczą w Internecie? W sezonie 2023/24 prawa do pokazywania meczów PKO BP Ekstraklasy ponownie posiada stacja Canal+. Ma ona swoją własną platformę streamingową, na której legalnie i bezpiecznie śledzić można absolutnie wszystkie spotkania naszej ligi! Oznacza to, że na Canal+ Online odnajdziecie również transmisję ze starcia Pasów z beniaminkiem. Obecnie miesięczny dostęp do odpowiedniego pakietu nabyć możecie w promocyjnej cenie, o czym więcej pod spodem:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na swoje konto
  3. Wykup subskrypcję, korzystając z pakietu promocyjnego
  4. Znajdź mecz Cracovia – Puszcza Niepołomice i ciesz się emocjami!

Gdzie oglądać Cracovia – Puszcza Niepołomice?

Mam nadzieję, że po przeczytaniu tego artykułu będziecie mieli wiedzę na temat tego, gdzie oglądać Ekstraklasę, jak i samo spotkanie Cracovii z Puszczą rozgrywane w ramach 29. kolejki zmagań. Standardowo już będzie można skorzystać zarówno z transmisji w TV, jak i ze streamu online, a korzystając z promocyjnej oferty zawsze oszczędzicie kilka złotówek! Samo starcie zapowiada się naprawdę dobrze i trzymam kciuki, aby faktycznie takie się okazało. Powodzenia i masy emocji!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze