Sprawdź, gdzie oglądać mecz Cracovia – Piast Gliwice? Czy będzie transmisja w telewizji? Na te pytania odpowiemy niżej. W piątek rozpocznie się 26 kolejka Ekstraklasy. Do końca sezonu już bliżej niż dalej i drużyny wkraczają w kluczową fazę zmagań. Pierwszym spotkaniem będzie starcie Zagłębia z Wartą, które walczą o utrzymanie. Komu uda się zgarnąć ważny komplet punktów?

ewinner, baner, canal+ online
fot. ewinner

Cracovia – Piast Gliwice, gdzie oglądać

Cracovia do starcia z Piastem Gliwice podejdzie jako faworyt. Krakowanie nie dość, że zagrają u siebie, to jeszcze na tle rywala w sezonie 2021/2022 wcale nie wyglądali tak źle. W 25 kolejkach zgromadzili tylko dwa punkty mniej. Cracovia obecnie zajmuje 10 miejsce w tabeli, a Piast jest na ósmej lokacie. Dla obu ekip będzie to dość ważne starcie, bo mogą umocnić się w tabeli. Kto wygra to starcie? Tego dowiemy się po południu, ale już teraz możesz sprawdzić, gdzie oglądać mecz Cracovia – Piast Gliwice, o czym piszemy niżej!

Cracovia – Piast Gliwice, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać mecz Cracovia – Piast Gliwice w telewizji? Transmisja ze starcia tych ekip, tak jak inne spotkania Ekstraklasy, będzie pokazane w sportowych kanałach Canal+. W których kanałach dokładnie obejrzysz tę rywalizację?

  • Canal+ 4K Ultra
  • Canal+ Sport 3
  • Canal+ Sport

Do tego transmisja będzie również dostępna w Canal+ Online. To platforma streamingowa od Canal+, która działa na wielu urządzeniach.

Cracovia – Piast Gliwice, transmisja na żywo za darmo

Gdzie oglądać za darmo mecz Cracovia – Piast Gliwice? To akurat jest bardzo proste, bo razem z eWinnerem proponujemy Ci voucher na 30 dni dostępu do Canal+ Online. Dzięki naszej współpracy z tym bukmacherem możesz odpalić starcie tych ekip bez płacenia za abonament sportowy. To świetne rozwiązanie i warto mu się bliżej przyjrzeć. Jak zdobyć taki voucher do Canal+ Online?

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Podaj kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni i zagraj w tym czasie kupon
  4. Zgłoś się na czat gracza po voucher

Nie jesteś przekonany co do tego rozwiązania? To przeczytaj opinie o eWinner, które dobrze pokazują, jak ciekawą ofertę ma ten operator!

Cracovia – Piast Gliwice, transmisja online

Warto podkreślić, że transmisja online z meczu Cracovia – Piast Gliwice będzie dostępna również w aplikacji na telefony od Canal+ Online, a także w wersji przeglądarkowej. Jeżeli chodzi o smartfony, to możesz oglądać to starcie na urządzeniach z systemem Android oraz iOS.

Cracovia – Piast Gliwice, szanse na zwycięstwo

Teoretycznie większe szanse na zwycięstwo ma tutaj Cracovia. Za tym zespołem przemawia m.in. fakt, że zagra u siebie. Kto tutaj sięgnie po zwycięstwo?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 15:28.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Cracovia - Piast?

Spotkanie Cracovii z Piastem Gliwice będziesz mógł obejrzeć w Canal+ 4K Ultra, Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport.

O której Cracovia zagra z Piastem?

Cracovia zmierzy się z Piastem Gliwice już o godzinie 15:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze