Cracovia – ŁKS Łódź: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 05.04.2024

Piłkarz Cracovii przed dośrodkowaniem

Gdzie oglądać Cracovia – ŁKS Łódź? 27. serię gier na boiskach PKO BP Ekstraklasy rozpoczniemy w Krakowie, gdzie miejscowa ekipa Jacka Zielińskiego podejmie ostatnią ekipę ligi, czyli ŁKS Łódź. Jeżeli macie ochotę spędzić piątkowy wieczór ze spotkaniem w Krakowie, to w poniższym tekście przeczytacie o dostępnych opcjach obejrzenia tego meczu na żywo! Zapraszam zatem do lektury.

Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Cracovia – ŁKS Łódź na żywo w TV

Rywalizacja w Krakowie rozpocznie zmagania w ramach 27. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Pomimo serii 6 kolejnych meczów bez zwycięstwa, to Pasy są stawiane w roli wyraźnego faworyta meczu. W gości przyjdzie bowiem ostatni zespół w stawce, a więc ŁKS Łódź. Samo starcie rozpocząć ma się 5. kwietnia 2024 roku o godzinie 18:00. Jeżeli chodzi o dostępność tego starcia na żywo w TV, to taka opcja oczywiście istnieje i będzie można obejrzeć mecz Cracovii z ŁKS-em aż na 3 kanałach! Mowa tu o Canal+ Family, Canal+ Sport, a także Canal+ Sport. Jeżeli jednak wolicie oglądać zmagania Ekstraklasy w sieci, to za moment o streamach online!

Cracovia – ŁKS Łódź gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Spotkanie Cracovii z ŁKS-em Łódź będzie dostępne również w Internecie, a to za sprawą legalnego streamu online! Nie będzie on dostępny na anglojęzycznych stronach, czy podejrzanych serwisach. Prawa do pokazywania meczów Ekstraklasy w naszym kraju posiada telewizja Canal+, która ma własny serwis ze streamami z polskim komentarzem i w jakości HD. Jeżeli interesuje Was zatem transmisja w sieci, to polecam założyć konto w Canal+ Online i zakupić pakiet z meczami Ekstraklasy w promocyjnej cenie, o czym więcej piszę poniżej:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na swoje konto
  3. Wykup subskrypcję, korzystając z pakietu promocyjnego
  4. Znajdź mecz Cracovia – ŁKS Łódź i ciesz się emocjami!

Gdzie oglądać Cracovia – ŁKS Łódź?

Jeżeli do tej pory nie zastanawialiście się, gdzie oglądać Ekstraklasę, to teraz powinniście mieć już wiedzę na ten temat! Mecz Cracovii z ŁKS-em Łódź, podobnie jak inne starcia 27. kolejki zostaną pokazane na sportowych antenach Canal+ – czy to w formie transmisji w TV, czy też streamu online. Samo spotkanie zapowiada się naprawdę ciekawie i powinno paść w nim kilka bramek! Pozostało mi więc życzyć faktycznie emocjonującego widowiska i jak największych emocji wszystkim kibicom polskiej piłki!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze