Po rozczarowaniu, jakie zapewniło nam Ninjas in Pyjamas we wtorkowym spotkaniu z ENCE, dziś mamy jeszcze większy apetyt na zielony kupon.  Po jednym dniu przerwy, wracamy z kolejną dawką emocji w Esl Pro League. Tym razem do gry wchodzą zespoły, które walczyć będą w grupie C oraz D.

Kliknij w link i załóż konto z kodem promocyjnym 1259PLN, aby otrzymać:

1200 PLN od depozytu +30 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

sts baner

Team Liquid – MiBR

Czwartek,26.03.20 – 22:00

W grupie D do walki stanie sześć zespołów z Ameryki. Ja pod lupę biorę chyba najciekawsze starcie, jakim jest Team Liquid vs Mibr. Moim typem na to spotkanie jest minimum jedna wygrana mapa przez zawodników z Brazylii. Zawodnicy amerykańskiej formacji ostatnie swoje oficjalne mecze rozgrywali miesiąc temu na turnieju lanowym w Katowicach. Jak wiemy, nie był to najlepszy występ. Zajęli 5-6 miejsce co było dość słabym wynikiem jak na taki zespół. Mimo wszystko dobrze weszli w zawody wygrywając dwa pierwsze spotkania 2:0 z Virtus.pro oraz 2:1 z Evil Geniuses. W następnej fazie rywale byli o wiele lepsi i pokazali im gdzie jest ich miejsce, na co mogą wskazywać wyniki, ponieważ przegrali dwukrotnie po 2:0 z Natus Vincere oraz G2. Ostatni raz Team Liquid vs MIBR oglądaliśmy 31 stycznia w ramach BLAST Premier  Spring Series 2020, w którym Amerykanie wygrali 2:0 po bardzo zaciętym pojedynku. Uważam, że w dzisiejszym spotkaniu role się odwrócą, a MIBR będzie mieć dużą szansę nawet na 2 punkty w tabeli. Brazylijczycy w ostatnim czasie radzą sobie bardzo dobrze. Przede wszystkim są w rytmie meczowym co może być bardzo istotne. Od 14 marca zagrali 4 mecze w lidze Flashpoint. Rozpoczęli z lekkim falstartem przegrywając 0:2 z Chaos, lecz wszystko wróciło do normy i MIBR zaczął grać tak jak byśmy chcieli. Wygrana 2:1 z Evil Geniuses oraz 2:0 z Envy oraz Chaos robi wrażenie. Widać gołym okiem, że są w tym momencie na fali i na pewno spróbują to wykorzystać. Celem MIBRu w 11 sezonie Esl Pro League będzie wyjście z grupy. Jeśli nie obniżą lotów to jest to bardzo możliwe.

Co obstawiać?

Osobiście czekam na bardzo wyrównany pojedynek, który mam nadzieję zakończy się na trzeciej mapie. Kurs 1,22 na wygraną Teamu Liquid w mojej opinii jest kompletnie nieadekwatny dlatego jeśli musiałbym wybierać to zaryzykowałbym czyste zwycięstwo zawodników z Ameryki Południowej lecz tym razem będzie spokojniej i wystarczy jedna mapa.

Team Liquid – MIBR

TYP: MIBR +1,5 handicap

Kurs 1.80

Faze – TYLOO

Czwartek,26.03.20 – 14:25

 Pierwszy mecz w grupie C i od razu starcie jednego z kandydatów do zwycięstwa całej ligi z teoretycznie najsłabszym zespołem. W tym momencie europejska formacja zajmuje 7 lokatę w światowym rankingu HLTV a TYLOO 29. Chińczycy zajmują i tak wysokie miejsce co spowodowane jest wieloma zwycięstwami w Azji a jak wiemy mimo, że CS cały czas się tam rozwija to i tak nie jest jeszcze na takim poziomie aby móc walczyć jak równy z równym z drużynami z europejskiej sceny.

Jak dotąd TYLOO rozegrało 12 spotkań w tym roku. Tylko 2 z nich były tak naprawdę na ważnym turnieju, jakim był IEM w Katowicach. Od tego turnieju w miejsce chyba najbardziej doświadczonego gracza jakim był BnTeT wskoczył Koreańczyk xeta, który trzeba sobie powiedzieć szczerze jest o wiele słabszym zawodnikiem od swojego poprzednika. Oczywiście oba starcia przegrali, nie wygrywając żadnej mapy co dało im najgorsze 13-16 miejsce.

Jeśli chodzi o Faze to tutaj sytuacja jest kompletnie odwrotna. W bieżącym roku na 9 rozegranych spotkań wygrali  7. Dwie porażki odnieśli tylko na turnieju w katowickim Spodku gdzie przegrali dwukrotnie po 2:1 z Natus Vincere. Nie jest to żaden powód do zmartwień, ponieważ NaVi zagrało chyba turniej życia i mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że żaden zespół na świecie nie byłby wtedy wstanie pokonać tak grających zawodników z Ukrainy. Omijając te dwie porażki to tak naprawdę Faze jest w bardzo dobrej formie. Przykładem może być turniej BLAST Spring Series na początku lutego gdzie wygrali wszystkie mecze po 2:0 w tym między innymi z Team Liquid do 9 oraz 2 co robi duże wrażenie.

Co obstawiać?

Patrząc na to co prezentuje europejska formacja to byłoby dużym zaskoczeniem jeśli w meczu z potencjalnie najsłabszym rywalem oddaliby nawet jedną mapę. NiKo i spółka bardzo dobrze wiedzą, że nie mogą tutaj zlekceważyć rywala, ponieważ porażka w takim meczu skomplikowałaby ich dalsze plany.

Faze – TYLOO

TYP: Faze -1,5 handicap

Kurs 1.42

Zakład bez ryzyka w STS do 30 złotych z kodem: 1259PLN

  • kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 30 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: 1259PLN
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: 1259PLN
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

Zaloguj się aby dodawać komentarze