Koronawirus cały czas szaleje na świecie co przekłada się na bardzo ubogą ofertę bukmacherów. Na szczęście w e-sportcie rozgrywki cały czas trwają i trzeba to wykorzystać. Po dwóch nieudanych kuponach, w których zabrakło nam po jednym meczu, tym razem mamy nadzieję na przełamanie z dużym profitem. Dziś kolejny raz zaproponuje kupon z Esl Pro League złożony z 2 zdarzeń. Czy w końcu okaże się zielony? Przekonamy się chwilkę po północy.

Kliknij w link i załóz konto z kodem promocyjnym 1225PLN,aby otrzymać:

1050 PLN od depozytu + 150 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet

G2 – TYLOO

Sobota, 28.03.20 – 14:25

Pierwszym zdarzeniem na kuponie będzie kolejny mecz w grupie C w ramach Esl Pro League, w którym zmierzą się dwa kompletnie odmienne zespoły. Mianowicie , francuski zespół G2 podejmować będzie drużynę z Chin TYLOO.

Może zacznijmy od początku. Po pierwsze są to dwa różne zespoły. Świadczyć może przede wszystkim to, iż jedna drużyna jest europejska a druga chińska. W Counter Strike’u ma to ogromne znaczenie, ponieważ treningi oraz przygotowanie do większych zawodów lanowych czy online bardzo się różnią. Cs w Azji rozwija się bardzo dynamicznie, lecz nie jest to jeszcze czas, aby móc konkurować z najmocniejszym rywalami z Europy czy Świata. Takim zespołem na pewno jest G2. W tym momencie zajmują 3 miejsce w światowym rankingu HLTV. Od 1 października zespół gra w nowym składzie. Wiadomo, że początki były trudne i nie wszystko układało się tak, jakby tego chcieli. Fantastyczna forma zawodników zaczęła się podczas turnieju cs_summit_5 w których zajęli ostatecznie drugie miejsce zgarniając przy tym 39,500$. W ostatnim turnieju czyli w Katowicach, Francuzi zagrali również wyśmienicie. Wygrali wszystkie swoje mecze oprócz finału, w którym przegrali 0:3 z Natus Vincere. Można im to wybaczyć, ponieważ Na’Vi na tych zawodach było za silne na każdy zespół świata. Grali jak z nut i robili co chcieli.

Dziś przychodzi mecz z wcześniej wspomnianym TYLOO. Na pewno zawodnicy G2 są bardzo zmotywowani i chcą w końcu wygrać jakiś turniej. Koncentracja od początku będzie niesamowicie ważna, dlatego, że jest to ich pierwszy oficjalny mecz w grupie oraz również od miesiąca. Chińska formacja ma za sobą już 2 starcia w lidze. Oba przegrane wynikiem 0:2 z FaZe oraz OG, które trzeba sobie powiedzieć szczerze nie jest wybitną drużyną. Dużym plusem dla G2 są właśnie wspomniane mecze TYLOO, ponieważ mogli zobaczyć jakie zagrywki są u nich powtarzalne i przygotować się na nie, aby poźniej podczas meczu nie być zaskoczonym.

Reasumując sądzę, że drużyna, która ma chrapkę na najwyższe laury powinna wygrywać z taka drużyną jaką jest TYLOO bez straty mapy. Mieli ogromnie dużo czasu aby sumiennie przygotować się do tych zawodów a przegrana mapa na Chińczyków byłaby dużym rozczarowaniem i zaskoczeniem po tym co prezentują oba zespoły.

G2 – TYLOO

TYP: G2 Dokładny wynik 2:0

Kurs: 1.47

Typy na esport

Team Liquid – 100Thieves

Sobota, 28.03.20 – 22:00

Drugi mój typ na dziś to starcie w amerykańskiej grupie dwóch zespołów, które mają już za sobą po dwa rozegrane spotkania. Team Liquid przeciwko 100Thieves zapowiada się znakomicie. Patrząc na to, co pokazały obie drużyny w lidze to bardzo trudno jest wybrać faworyta, ponieważ prawdopodobnie będziemy świadkami zaciętego spotkania. Zacznijmy od początku.

Team Liquid zepsuło nam ostatni kupon, wygrywając 2:0 z MIBR. Było to zasłużone zwycięstwo, bo to jak prezentowali się zawodnicy z Ameryki budziło wielki podziw. Przede wszystkim strona terrorystów była absolutnie perfekcyjna na każdej mapie. Na Overpassie w Ct mieli troszkę problemów, lecz ostatecznie wygrali połówkę 8:7, ale w tt nie dali kompletnie szans rywalom wygrywając 8:0 w ostateczności 16:7. Drugą mapą był Dust 2, czyli wybór właśnie Teamu Liquid. Oczywiście zaczęli teraz po stronie terrorystów i kolejny raz pokazali wyśmienitą grę prowadząc w jednej chwili 13:0, wygrywając całe spotkanie 16:2. Po tym spotkaniu każdy był zachwyconym ich postawą i w kolejnym meczu stawiano na szybie 2:0 ze Swole Patrol – drużyną, która można juz sobie to powiedzieć jest czarnym koniem tych rozgrywek. Niestety Amerykanie przegrali ten mecz 0:2 nie pokazując kompletnie nic, tak jakby nie była to drużyna, która dzień wcześniej zmiażdżyła MIBR. Wskazuje to na to, iż Team Liquid jest w tym momencie bardzo niestabilnym zespołem, czego nie można powiedzieć o rywalach. 100Thieves  oba mecze wygrali po długich i zaciętych pojedynkach 2:1. Można zauważyć, że na każdej mapie, jaką grają prezentują się solidnie i nawiązują walkę z rywalem.

Przechodząc do typu, pod lupę wziąłem bardzo ciekawy zakład, który oferuje nam tylko Ewinner. Mianowicie sądzę, iż zawodnik Teamu Liquid – nitr0, łącznie na 1 i 2 mapie nie zdobędzie więcej niż 32 eliminacji. Nick Canella, bo tak nazywa się ten gracz, ma najgorsze statystki w drużynie. Nie jest to gość od zadań specjalnych i raczej w większości meczów zamyka tabele oraz bardzo rzadko jest wstanie pokryć dzisiejszą linię. Podam 2 ostatnie przykłady spotkań w lidze Esl Pro League:

z Swole Patrole (55 rund) – 25 eliminacji

z MIBR (41 rund) – 29 eliminacji

Mógłbym tak wymieniać bardzo długo, ponieważ ostatni raz nitr0 zdobył 33 lub więcej fragów w meczu z Astralis a było to 14 grudnia (35 eliminacji). Oczywiście do tego czasu były dwa spotkania, w których pokrył linię, lecz dwukrotnie były dogrywki. Miejmy nadzieję, że dziś w starciu z 100Thieves nie zobaczymy dodatkowych rund na pierwszych dwóch mapach, a Amerykanin zagra jak nas do tego przyzwyczaił i zdobędzie maksymalnie 32 zabójstwa.

Team Liquid – 100 Thieves

TYP: nitr0 poniżej 32,5 eliminacji (1 i 2 mapa)

Kurs: 1.85

Warunki zakładu bez ryzyka w Ewinner:

  • NAJWAŻNIEJSZE! Załóż konto z kodem: 1225PLN
  • Wpłać depozyt
  • Pierwszy kupon na nowym koncie będzie objęty zakładem bez ryzyka do 150 PLN
  • Jeśli przegrasz, pieniądze wracają na konto bonusowe
  • Minimalna kwota zakładu – 20 PLN
  • Obrót ewentualnego zwrotu 6x po minimalnym kursie 2.5!

Zaloguj się aby dodawać komentarze